2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Kreşle ilgili düşüncelerini paylaşanlara da çok teşekkürler, yazdıklarınızdan kafamda bir şeyler oluştu benim de tabi önemli olan bakalım beyefendi nasıl sinyaller verecek ona göre ilerleriz, seneye göreceğiz. 🙏🏻

Merhaba kizlar gecen ay tek seferlik bi deneyip sonra vazgecmistik bugun bas agrim icin norolojiye gidicem diye ne olur ne olmaz test yapayim dedim boyle cikti, kanda da 58 cıktı yumurtlama 26 siydi tahminimce suan ne dusunecegimi bilemiyorum 🫢 deger nasil sizce

Eklentiler

• Screenshot_20240805_145408_Gallery.jpg
    Screenshot_20240805_145408_Gallery.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba kizlar gecen ay tek seferlik bi deneyip sonra vazgecmistik bugun bas agrim icin norolojiye gidicem diye ne olur ne olmaz test yapayim dedim boyle cikti, kanda da 58 cıktı yumurtlama 26 siydi tahminimce suan ne dusunecegimi bilemiyorum 🫢 deger nasil sizce

Normalde yumurtlamanın 12. Günü test önerilir ama sizi maşallah daha süre dolmadan hem test hem de kanda iyi duruyor. Sağlıkla devam etsin inşallah, hayırlı olsun🌷

Çok sevindim kolay olmasına geçmiş olsun :) göğüslerine soğuk kompres yap iyi gelir canım

Canım goguslerıne lahana haslayıp koyabilirsin o cok ıyı gelıyor.
Ay teşekkür ederim arkadaşlarım. Valla bıraktı. Kendi isteğiyle oldu bitti gitti. Benim göğüslerde rahatladı, çok ağrı sancı da olmadı 🥲🤲🏻 biraz erken mi bıraktık falan diye düşündüm ama kendi isteğiyle olunca rahatça ilerledi süreç. İnşallah bırakma zamanı gelince herkesin bebişleri rahatça sorunsuzca bırakır 🥲

Ay teşekkür ederim arkadaşlarım. Valla bıraktı. Kendi isteğiyle oldu bitti gitti. Benim göğüslerde rahatladı, çok ağrı sancı da olmadı 🥲🤲🏻 biraz erken mi bıraktık falan diye düşündüm ama kendi isteğiyle olunca rahatça ilerledi süreç. İnşallah bırakma zamanı gelince herkesin bebişleri rahatça sorunsuzca bırakır 🥲
Gözün aydın 🥲 süreç güzel ilerlemiş

Bende bunu düşünüyorum canım 2. Hamileliği hiç anlamadım şu gibi geçti, sancı olduğunda 31 haftadaydım korktum canım ya daha çok küçüktü de şimdi 33 olduk hamdolsun ve daha iyiyim biraz daha dururuz inşallah 😅
Nasilsin cnm merak ettim seni son trimesterdasin:) gecen benim oglanin pesinden kosarken aklima geldin hamile olsam ben nasil basederim diye dusundum allah kolaylik versin cnm. Benimki baya yuruyor kosuyor hatta bende pesinden kosuyorum ideal kiloma son 4 kg kaldi:)

Leedong Leedong cnm nasilsin bebegin durumu nasil gidiyor biz tvyi azalttik bakici varken gerek duymuyorum zaten. Manasiz kelimeler konusuyor ecce falan diyor kendi kendine kalkip yuruyor artik parmagimla isaret ettigim yere bakiyor sonunda:))) senin bebisin durumu ve gelismi iyidir umarim bulunduğum ulkede oyun grubu vs gibi şeyler olmadigi icin simdilik bole idare ediyorum artik.doktorda bağışıklığı düşük 3 yastan once krese vermeyin dedi cok hasta olur dedi. Bakalim zaman ne gosterecek:)

Nasilsin cnm merak ettim seni son trimesterdasin:) gecen benim oglanin pesinden kosarken aklima geldin hamile olsam ben nasil basederim diye dusundum allah kolaylik versin cnm. Benimki baya yuruyor kosuyor hatta bende pesinden kosuyorum ideal kiloma son 4 kg kaldi:)
Canım valla zorlanıyorum hala daha yalnızım bide düşün yani gündüz tek bakıyorum, Allah gücünü veriyor heralde, bi şekilde hallediyoruz dün bende düştü benim ki parkta koştum arkamdaki arkadaşlarda koşmaa diye bağırıyordu😅

Canım valla zorlanıyorum hala daha yalnızım bide düşün yani gündüz tek bakıyorum, Allah gücünü veriyor heralde, bi şekilde hallediyoruz dün bende düştü benim ki parkta koştum arkamdaki arkadaşlarda koşmaa diye bağırıyordu😅
Kiz ayaklandilarmi ne kadar kazalar yaşanıyormus cam bardagi kirdi kolunu kesti bugunde agzini karyolaya carpti dudagi patladi :KK43: allah beterinden korusun ya bebeklerimizi

X