2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Ya ben de bilemedim ama böyle çarşafta sallayın diyor aklıma bu geldi görsel temsili bi tık büyüğünü alacağım 😆
Siz normalde çarşafta mi sallayarak uyutuyorsunuz onu kardeşime yapardık biz ölüm gibi bi şey Allah kolaylık versin 😂
Canım Alın ne yapıyor nasıl? Sen nasılsın bakıcı bulabıldın mı
Canım alin iyi şükür evet bakıcı buldum çok içime sinen bi ablayla anlastık su an çalıştığı yerle temmuzda işi bitiyor bana başlayacak bir ay falan birlikteyiz sonra insallah aline bakmaya başlayacak 🥹❤️ sen nasilsin çocuklar napiyor?

Siz normalde çarşafta mi sallayarak uyutuyorsunuz onu kardeşime yapardık biz ölüm gibi bi şey Allah kolaylık versin 😂

Canım alin iyi şükür evet bakıcı buldum çok içime sinen bi ablayla anlastık su an çalıştığı yerle temmuzda işi bitiyor bana başlayacak bir ay falan birlikteyiz sonra insallah aline bakmaya başlayacak 🥹❤️ sen nasilsin çocuklar napiyor?
Yaa ne guzel yzel bulmussun inşallah memnun kalırsın. Çok şukur ıyıyız canım her sey yolunda.Bır kac gundur cok sıcak aksama dogru ancak dısarı cıkarabılıyorum. Allahtan balkon da durmayı cok sevıyor orda baya bır zaman gecırıyor yoksa evde sıkılıyorlar ya.

Yaa ne guzel yzel bulmussun inşallah memnun kalırsın. Çok şukur ıyıyız canım her sey yolunda.Bır kac gundur cok sıcak aksama dogru ancak dısarı cıkarabılıyorum. Allahtan balkon da durmayı cok sevıyor orda baya bır zaman gecırıyor yoksa evde sıkılıyorlar ya.
Kesinlikle yanıyoruz resmen ben de havuz falan aldım haftasonu balkonu düzenleyip aline tahsis edicez yoksa çocuğu oyalayamıyorum suyla oynasın bari dedim😂

Kesinlikle yanıyoruz resmen ben de havuz falan aldım haftasonu balkonu düzenleyip aline tahsis edicez yoksa çocuğu oyalayamıyorum suyla oynasın bari dedim😂
Ya o havuzları ben de mı alsam ama 1 saatten fazla durmamaları lazımmıs. Zaten anca o kadar dururlar. Sen hangısınden aldın

Ya o havuzları ben de mı alsam ama 1 saatten fazla durmamaları lazımmıs. Zaten anca o kadar dururlar. Sen hangısınden aldın
İntex Kristal Havuz 114x25 cm Mavi
Bundan canım yani anca bir saat zaten dün aktivite örtüsü serdim önüne su koydum yarım saat oyalandı kendime salata falan yaptım o arada 😂 havuz daha da kurtarıcı olur eminim

Bundan canım yani anca bir saat zaten dün aktivite örtüsü serdim önüne su koydum yarım saat oyalandı kendime salata falan yaptım o arada 😂 havuz daha da kurtarıcı olur eminim
Benım abısı de var ya ıcınden cıkmazsa o da cıkamaz😁Esım almak ıstedı de ben ızın vermedım ama hava cok sıcak olunca dusunmeye basladım😃

Canım bende yeni geldim tr ye yola cıkmadan gece ateslendi 38 dereceyi buldu neyse dusurduk yola cıktım uçakta ateslendi havalanında ateslendi ben 4 saat arayla parasetamol -ibrofen seklınde dönüşümlü ilaç verdim ama okadar inatcı bir ateski cok zor iniyordu daha 4 saat dolmadan tekrar yükselıyordu oğlum cokta sakin bir bebektır normalde ama gecırdıgım en zor yolculuktu bir sürü kabin bagajım ve huzursuz ateslı bebegimle artık en son hataya ucak indiğinde bir duygu bosalması ile agladım herkes beni teskin etmeye calıstı felan . Hayırlısıyla vardık şükür o gecesi ise atesi 40 dereceyi buldu hiç uyumadım önceki gecede uyumamıstım zaten ılık duş ilaç ıslak havlu ile dusurduk sabahı hemen doktora götürdüm doktor bogaz enfeksiyonu dedi tr ye ayak basmam ile birlikte simdiye kadar hiç antibiyotik kullanmadıgım bebegime antibyotik baslamıs oldum 😢 bugun basladık kullanmaya hala ateslı ama maalesef 4 saat arayla ilac verıyorum 2 gündürde asla bir sey yemıyor yalnızca emıyor , daha once hiç ateslenmemişti bizim ilk oldu ve yolda olması cok zordu allah şifa versin sizede canım 💖
Geçmiş olsun çabucak toparlar inşallah 🙏🏻
Merhaba kızlar bayadır yazamadım😣 bizim uykular pert zorla yatırıyorum resmen ağlıyor her seye 🥲🥲
Bizimki de gece bağırarak uyanıyor ne olacak böyle 🤦🏼‍♀️ şu saat olmuş başım ağrıyor hâlâ
Ya al benden de o kadar yemin ederim inanılmaz ya ne yedik ne içtik hiç durmadık koştuk mu neden böyle oldu ay yine söylüyorum canları sağolsun tabiki ama zor be 😂😂
zorrrr 🥱

Merhaba baya eskide kalmış ama 🫢ben de 2024 Mart annesiyim benim oğlum da suan aynı böyle anne babası kahve gözlü. Değişti mi gözü merak ettim sağlıkla büyütün inşallah 🥰
Merhaba teşekkür ederim siz de sağlıkla büyütün değişmedi hatta daha da açıldı göz rengi açık mavi saçı sarı 😍😍💛
Benım abısı de var ya ıcınden cıkmazsa o da cıkamaz😁Esım almak ıstedı de ben ızın vermedım ama hava cok sıcak olunca dusunmeye basladım😃
İkinci de yüzde elli indirimdeymiş şu an paylaşamazlarsa iki tane al bari 😂

Merhaba teşekkür ederim siz de sağlıkla büyütün değişmedi hatta daha da açıldı göz rengi açık mavi saçı sarı 😍😍💛

İkinci de yüzde elli indirimdeymiş şu an paylaşamazlarsa iki tane al bari 😂
Yok yok 1 tane yeter😁Ev dolup tasacak artık😁Paylasıyorlar cok sukur Yıgıt kafa tutuyor ama abisi idare ediyor😂

Bir de kızlar bu ürünü kullanan var mı sallamakran ellerimiz koptu esimle😣

Biz buna benzer bir şeyi büyük kızımda kullandık. Daha küçüktü o zaman, gece çok ağladığında işe yarıyordu. Şimdi bizim çocukların ilgisi çok açık ve sıcaklar bence uykuya geçişi zorlaştırıyor 🫤

Aynisindan aldim bugün biliyomusun :))) acayip iyi geldi ben mutfakta yemek yaparken oda balkonda suyla oynadi baya enerjisini atti ama banq bi tik buyuk geldi keske küçüğünden alsaymisim bide sisirirken dudaklarim koptu nerdeyse:)))

Aa cnm neden 1 saatten fazla durmamalari gerekiyormus ben sikilana kadar durmasina izin verdim zaten havuzu doldurmam mumkun degil 2 cm falan su anca doldurmusumdur

Canım doktor yazmamıs sasırdım bende normalde yazması gerekıyor diye biliyorum , zaten hemen kakası değişmeye basladı antibiyotikten sonra 😢inşallah toplar bugun gece yine cok yükseldi ateşi duş aldırdım ilaç ile dahi zor düşen inatcı bir ateş 😢bugun hemen probiyotik aldıracağım tesekkur ederim 🤍

Türkiyeye gelınce aklımda aldıracaktım bunuda aldırayım 🙏🙏 d vit yeni bitti tr de alırım demiştim devam etmemi önerir misin canım ? Hiç yemek yemıyor 3 gündür pipetle yogurt içiyor okadar birde bol bol emıyor normal iştahının hiç olmaması değil mi
Probiyotik ve d vitamini benim demirbaşlarım canım kesinlikle kullanılmalı bence ben çok önemsiyorum zaten d vit ömür boyu kullanılması tavsiye edilen en önemli takviyelerden

X