2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Eşimin doğum tarihi lazımsa öğrenemem o zaman çünkü bir kaç ay geç yazılmış kimlikte ve annesi gerçek tarihini bilmiyor

Eşimin doğum tarihi lazımsa öğrenemem o zaman çünkü bir kaç ay geç yazılmış kimlikte ve annesi gerçek tarihini bilmiyor
Eğer yıllar kesişmiyorsa doğduğu yıl yeterli. Örnek vericem.
Kadın da erkek de 1995 li diyelim.
1995 1995
1999 1998
2003 2001
2007 2004
2011 2007
2015 2010
2019 2014
2023 2017-2021-2024 oluyor mesela. 2. Sutun erkek bu arada.
2023 de hamile kalınmışsa bebek erkek
2024 de kalınırsa bebek kız diye yazmıştı.
Aynı hesabı benim annem de yapar ama anneme göre kime yakınsa aynı cinsiyet oluyor, tersi değil. Böyle bir hesap artık inanan hesaplar

Ay hamilelik kafası ile erkeği yanlış hesaplamışım ama anlatabildim bence

Kızlar selam ben 2 ay önce düşük yaptım Eylül annelerindeydim şimdi tekrar hamileyim tahmini doğum 2 aralik gösteriyor ama bence Aralık'ta dogurmayacagim o yüzden bi Aralık anneleri bir Kasım annelerinde takılıyorum herkesin gebeliği hayırlı olsun bekleyenlerin de duaları kabul olsun inşallah benim daha reglime 5 gün var dün 39.3 ateşle uyandım hastaneye serum vurulmaya gidecektim ama içimden bir ses önce test yapmam gerektiğini söyledi ama imkan vermiyorum hamile olduğuma çünkü düşük yaptığımda reglim 5 gün gecikince beta hcg11 ile öğrenmiştim ve testlerde çıkmamıştı. Neyse önce kaset test yaptım idrarı döktüğüm gibi hafif silik çıktı tabi ben inanmadım çünkü 5 yıldır bebiş istiyoruz ve 3 düşüğüm var artık umudum yoktu sonra farklı marka 2 test daha yaptım onlarda da silik çıktı ama yine inanmadım nedense sonra hastaneye gittim kan aldılar ve regle 6 gün kala değerim 23 çıktı hala şoktayım inşallah kimyasala çevirmez ve inşallah bu sefer tutunur bebeğim diye dua ediyorum

Ay Minnoşum ya duygulandım bak bize de nasip eder rabbim inşallah idrara sıkışık olunca ben de farkettim ağrı artıyor, sanırım bası yapıyor mesane uterusa

İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler canım

Bizim ikimizinde 2023 e denk gelmiyor nolcak şimdi

2023 e en yakın tarihe bakmak gerekiyor o zaman ama 2023 e gelmeden en yakın

Ay ben bunu acayip anlamadım niye böyle oldu şimdi ben 96 eşim 94 ikimizde Kasım doğumluyuz bebiş kız mı erkek mi hangisi çıkıyor

Aynısını yaşıyorum canım

Kızlar moralim bozuldu ne olur biseyler diyin
15 mart 52.5
17 mart 153
20 mart 621
22 mart yani bugun 1123 cikmis degerim. hep 2 kattan fazla artarken bugunku azmi aşırı moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…