2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aynen canım bu hesaba göre cuma günü 16-17 mm olacak. Hafta ve boyutlar aynı gitmiş seninle ondan içim rahatladı . Çünkü 5+4 de 7mm iken normal demişti özel doktorum..

Bende sabahları karın gurultusuyla uyanıyorum hep sanki günlerdir aç gibi ağız kuruluğu yaşamadım ama halsizlik var bende

Canım kırmızı kanama tehlike işareti. Hiç ertelemeden hemen doktora gitmelisin. Umarım herşey yolundadır

Hemde nasıl oluyo ve yedikten 3 saat sonra o midede boşluk hissi tekrardan oluşuyo yemezsem mide bulantısı mahvediyor. Bide elim ayağım titriyo benim doktorum şekerin birden düşüyo 2 saatte bir mutlaka bişeyler atıştır dedi

Ben saldım artık , Allah'a bıraktım.progestani da kullanmicam .kismetimizde varsa olur yoksa ne yapsak da olmaz

Benim de var canım cok normal bence
Normal mi değil mi ama benim de var ama insan ister istemez rahatsız oluyor sizinki tam olarak nasıl,benim ince bı sızı gibi,regl öncüsü ağrılar oluyor ya,çok yoğun halı değil ama yine de hissettiren cinsten,tek tarafta değil komple alt karinda,bazen bı tarafta daha belirgin hissediyorum hatta

Benim de leke geliyor 3gundur.agrin da var mıydı canım,benim alt karın kasılıyor şuan ,inceden

Aynılarını ben de yaşıyorum.hepsini de .sabah aç kalkıyorum.agzim kuru ve akıntı yok ama kasık ağrısı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…