2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar ben şimdi doktora gittiğimde yani geçen cumartesi 12+3 dü yarın 13 haftalık olması gerekiyor yani ama doktor o gün 13+1 dedi niye öyle oldu? Birde ben az önce karnıma iki kere vurma gibi bişey hissettim karnım attı sanki bebek mi yapmıştır sizce hissedilir mi artık erken mi daha

Benim doktor da prilam yerine prifemyn yazdı bu sefer. Aynı firma üretiyormuş, içeriği daha temizmiş. 20.haftaya kadar kullanabilirsin sonra bitireceğiz dedi benim ki de. Ben ilk zamanlarda 8-9da yatıyordum şimdilerde 11-12yi bulmaya başladım

Bugün eşim aynıı soruyu sordu doktora, geçen gün 5 gün ilerdeydi,şimdi neden 2 gün diye. Bu haftalarda bunlar belirsiz. Çünkü rastgele bebeğin konumuna göre ölçüm yaparak hafta saptıyorlar. Yan odaya girseniz belki daha ileride ya da geride de olur, bunlar önemli değil dedi

Hahaha az önce arkadaşa yazdım bunu

Canım kızlar bugün ben de kendi doktoruma rutin kontrolüme gittim. Doktorum da yüksek ihtimalle kız ama ayrıntılıyA kadar kesin demek yanlış olur dedi. Bir daha 17-18 haftalıkken gideceğiz inşallah

Eklentiler

• 804E2E02-BF58-41C1-98C2-85E30C5ABDF1.jpeg
    178,2 KB · Görüntüleme: 98
  • AFCB530F-3B3B-4009-B98A-37B98C95F836.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 103
Erkek anneleri olarak aramıza hoşgeldin canım Tüm teorileri yerle bir ettik resmen demek hepsinin tersine inanmak lazımmış sağlıkla gelsin oğluşlar
Aaa merak etmeyin ben de varım hepsini yıkan gerçi yalan olmasın doğum yılına göre olan kan yenilenmesi tuttu

Herkese merhaba, 12+4’te verdiğim fetal dna testim jet hızıyla çıkmış (4 iş gününde) 70 küsur anomali taranmış, aşağıdaki parametrelerle ilgili yüksek risk saptanmamıştır yazıyordu. Kafam durdu, kızı arayıp sordum orta risk falan diye bir şey var mı diye ama yokmuş neyse ki (tabii yüzde bir yanılma payı baki) yalnız cinsiyet belirsiz kaldı bizim, devletteki doktorumun adını vermiştim emailine ulaşamamış galiba laboratuvar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…