2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ah benimde kayınvalidem erkek de erkek diye tutturuyor, ilk torun olacak ve kayınvalidem 48 yaşında sürekli bana babaannne demesin anne desin diyor ben artık bozmaktan yoruldum o patavatsızlıktan yorulmadı, yarın cinsiyeti öğrenmeye gideceğiz ben kız çocuklarını çok seviyorum kız olursa çok mutlu olurum diyorum erkek olsun erkek olsun diye diretiyor bazen hayat boyu bu insanlarla nasıl devam edeceğim diye endişeleniyorum cidden

Evet gerçekten zihniyetler çok kötü hani ister insan gönlünde kız erkek vardır ama ben kız istemiyorum veya ben erkek sevmiyorum kesin konuşmalara çok üzülüyorum ikiside evlat ayrıca anne baba olmayan kişilerin yorum yapması ayrı bir sinir bozucu ismine kadar karışanlar var benim annemde çok genç anneanne oldu 43 yaşında filandı oğlum ona nene diyor anane bile değil gülüp geçiyoruz ne var bunda anne de demesi çok ayıp olmuş sana tavsiyem erkek olursada beni çok sever bana çok düşkün olur de

şükredin bizim bidaha erkek olursa 3 oglan anasi olcaz bide eş var tabi tam askeriye gibi
Bende onu düşünüyorum evde 3 erkek olacaklar eşimle birlikte yaa benim içimde hala bir çocuk var sanki ben kızım olursa o içimdeki kızıda büyütecektim onunla birlikte ama inşallah onları birbirine bağlı iki yakın arkadaş gibi büyütebilirim bizim için son çocuk bu bir kaza olmazsa sizin adınıza sevindim inşallah sağlıcakla gelir prenses

Benimde yarın kontrolüm var kızlar bu arada çok heyecanlıyım idrar testi ve kanlarımı devlette veriyorum gitmişken randevu da aldım inşallah iyi bir dr denk gelir biraz bebişimi görebilirim ya kızlar ikinci ama inanın ilk gibş heyecan ve panik yapıyorum hemen özlüyorum birde cinsiyeti sorsam mı devlette pek söylemiyorlar ama şansımı denesem mi

Canım senin cinsiyet daha net görünür

Aynı şeyleri ben de çevremden duyuyorum. Duymamazlıktan geliyorum hele cinsiyet konusunda benden bile daha meraklı olmaları bu konuyla alakalı sürekli kendi düşüncelerini söylemeleri rahatsız ediyor. Kesinlikle iyi niyetli olmadıklarını düşünüyorum.Öğrensem bile bir süre daha söylemicem.Kendi kendilerine tahmin yapmaları daha komik gelir bana o zaman

Al_pi eğer kendin yapmazsan içim inkini dene ayran gibi tadı. Altınkılıç bana da zor gelmişti içmesi
Birde onu deneyeyım canım sagol.
Evet canım erkek yılı mı acaba
Aa hayırlı olsun bu sene erkek senesi cidden kimden duysam erkek. Kız olanlar şanslı tutturmuşlar
Sen dene şansını yınede belkı söyler . Erkek demişlerdi ama bilmiyorum değişti mi oyle mi de Zarf atınca soyler belki yoksa risk almaz .

Ayy ben yapamam ugrasamam hazır alsam

Ayy Buda güzel taktikmiş valla
o görüyor bi bakim sende görebilcen mi diye gazlıyım oğlumda başıma gelmişti bu dr erkek dedi dedim yo kız dedi devlette yarım saat adam cinsiyeti inceledi ve kız dedi 27 haftalıktım

Kızlar bebek alışverişi için liste oluşturdunuz mu ? Özellikle kıyafet konusunda yenidoğan 1-3 ay 3-6 ay kaç takım yapmalıyız bu konuda yardıma ihtiyacım var

Kızlar bebek alışverişi için liste oluşturdunuz mu ? Özellikle kıyafet konusunda yenidoğan 1-3 ay 3-6 ay kaç takım yapmalıyız bu konuda yardıma ihtiyacım var
Ekim anneleri grubunun ilk mesajında çok güzel bir liste var. Bakabilirsin :) ben de ordan yardım alacağım. Şimdilik gözüme çok güzel gelen bir kaç parça bir şey aldım.
İndirime girdikçe alacağım bir şeyler

Bence 1,3 veya 0,3 alt üst 10 takım yeter çok çabuk büyüyorlar ama yedeğe de ihtiyaç duyuluyor bezden taşanlar kusmuk vs 3,6 6,9 daha çok giydirdim ben

Benim de bir sorum olacaktı, daha doğrusu fikrinizi almak istiyorum. Normalde tek isim düşünüyordum, hatta büyük ihtimalle Ada olacak. Ancak yurt dışına gitme isteğimiz son zamanlarda biraz arttı. Sizce kimliğine yabacı kökenli bir isim yazdırsak mantıksız mı? Çocuk bir kimlik sıkıntısı yaşar mı? Kimse bilmek zorunda değil gerçi, Türkçe ismi ile sesleneceğiz. Belki daha Türkçeye uyumlu Mila, Alis gibi isimler ekleyebiliriz ama yine de kafam çok karışık bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…