2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar kefir içmeye başladım, normalde hep gazım oluyor ve kabızlık çekiyorum. Anında rahatlattı. Kendisi mucizevi bir içecek çok faydalı. Bilmeyen varsa anlatmak unutan varsa hatırlatmak istedim. Çünkü benim çıkmış aklımdan 🙃

Ay kefir bayılırım, evdeki dört yaş da bayılarak içiyor iki senedir😅

Bi kere denemiştim çok kötüydü tadı bi daha asla denemedım önerdiğin marka model 🤣 var mı ben altınkılıç almıstım

Alışınca mı iyi geliyor acaba, tam da o marka serin serin güzel geliyor bana.

Ekim annesiyim ama inat edip gelmezse Kasım da olabilir arada bu gruba da bakıyorum ☺️
Hamilelik migreni bende de çıktı maalesef hayatı kabusa çeviriyor mide bulantılarıyla uğraşıyordum düne kadar şimdi de bu çıktı
Doktoruma söyledim dayanamayınca bana magnezyum yazdı baya yüksek doz ve şıp mucize baş ağrısı falan kalmadı 🥹 hamilelik migrenine magnezyum iyi geliyormuş bilgin olsun doktoruna danış istersen
Magnezyum değerime baktım şimdinde normal görünüyor . Magnezyum eksikliğine bağlı olarak mı artıyor acaba baş ağrısı? Bugün geçti şükür eğer tekrar gelirse konuşacağım doktorumla 🙏

Kızımın doktorunun da sedye yoktu çatal vardı ben de tuaf görmüştüm ayağını çatala değil de aşağıda basamak var ona koyuyorsun ama hiç pratik değildi

Evet canım 4. Günüm çok şükür parolsuz geçiyor bugün.. inşallah daha uzun sürmez sizin de 🥺

Ya arkadaşlar o zaman bu baş ağrısı bu haftalarda çoğumuzda var.. Ben kafamı duvara vurmak istiyorum parol da fayda etmiyor vallahi kızım için duruyorum yoksa kafamı kaldıramam o derece baş ağrısı yaşıyorum zaten mide bulantim da cabası inşallah geçer yakında cidden çok zor hayat kalitem çok azaldı kızımla düzgün ilgilenip oyun oynayamıyorum ağrıdan

Magnezyum değerime baktım şimdinde normal görünüyor . Magnezyum eksikliğine bağlı olarak mı artıyor acaba baş ağrısı? Bugün geçti şükür eğer tekrar gelirse konuşacağım doktorumla 🙏
Benim de testlerde normal gelmişti ama gebelikte özellikle migren ağrı durumları varsa ihtiyaç normlardan fazla demektir dedi doktorum cidden benim baş ağrımı magnezyum tık diye sadece iki günlük kullanım sonrası geçirdi
Sebebi magnezyum eksikliği mi bilmiyorum ama doktorum ben bile başım ağrıdığında direk magnezyum alıyorum geçiriyor dedi nasıl bir hikmeti varsa artık 😀

Benim de testlerde normal gelmişti ama gebelikte özellikle migren ağrı durumları varsa ihtiyaç normlardan fazla demektir dedi doktorum cidden benim baş ağrımı magnezyum tık diye sadece iki günlük kullanım sonrası geçirdi
Sebebi magnezyum eksikliği mi bilmiyorum ama doktorum ben bile başım ağrıdığında direk magnezyum alıyorum geçiriyor dedi nasıl bir hikmeti varsa artık 😀
Aklımda olması iyi oldu canım teşekkür ederim 🙏

Cevap verdi mi 😀 tekmeledi sanki nette de 12 haftadan sonra olabilir falan diyor emin olmak istedim. 😀
Hııı yok ben boyutuyla ilgili sorun için demiştim🙈 ama ben de hissettiğimi düşünüyordum 12.haftada ama hissettiğim tarafta bile değilmiş bebek 🤣 sanırım bağların gerilmesi, damar atışını falan hissediyoruz😅 ve işin garip yanı bebek ortada olmasına rağmen sol tarafıma sürekli ağrı giriyor

Maşallah erkek cinsiyet ler çoğunlukta belli olmuş. Dün parka gittim eltimin arkadaşları orda idi eltim onlara hamile olduğumu söylemiş eltim ile aram yok. Bana diyorlar hamilesin erkek mi istiyorsun daha kaç tane duracaksın. Bunu söyleyenler en az 3 4 tane 5 tane çocuğu olanlar. Benim çocuk doğurmamı neden çekemiyorlar sanki çocuklarıma onlar bakacak. Morelim bozuldu. Siz nerden duydunuz daha 2 3 kişinin duyduğu bir şeyi dedim. Hemen yayılmış

Maşallah erkek cinsiyet ler çoğunlukta belli olmuş. Dün parka gittim eltimin arkadaşları orda idi eltim onlara hamile olduğumu söylemiş eltim ile aram yok. Bana diyorlar hamilesin erkek mi istiyorsun daha kaç tane duracaksın. Bunu söyleyenler en az 3 4 tane 5 tane çocuğu olanlar. Benim çocuk doğurmamı neden çekemiyorlar sanki çocuklarıma onlar bakacak. Morelim bozuldu. Siz nerden duydunuz daha 2 3 kişinin duyduğu bir şeyi dedim. Hemen yayılmış
Ben de bunu anlamıyorum herkes istediği kadar cocuk yapar o mu bakcakmış dert mi olmuş

Ağzı olan boş boş konuşuyor ben artık ağızlarının payını gülerek verip çekiliyorum kenara içim şişti bu zamana kadar benimde görümcem kızları sevmiyorum ama senin kızın olur bence dedi bende kız çocuklarını aşırı severim bunu bildiği halde söyledi bende dedim ki sende bir kız çocuğusun nasıl sevmiyorum diyebiliyorsun o zaman kendine saygın yok dedim ve bunu ilk hamileliğimde de yapmıştı boğasım geliyor hepsini senin bakacağın çocuk onlara niye dert olmuş anlamadım yaa çok sakin biriyim ama çocuk muhabbetine çok sinirleniyorum insanın eşiyle karar verdiği şeye herkes burnunu sokuyor özel hayat ta kalmadı

X