2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Eşimin ilk defa yapmıyor beni çok sevdiğine eminim bende onu seviyorum galiba o yüzden çok rahat evde bekleyeni var bu sefer gözü pislikde

Kızımın doktorunun da sedye yoktu çatal vardı ben de tuaf görmüştüm ayağını çatala değil de aşağıda basamak var ona koyuyorsun ama hiç pratik değildi
Ben yasiyorummm cok fena bas agrisi hatta nedenini cozemedim cok su iciyorum acaba sac boyatmaya alistim boyayamadigim icin agrimi yapiyor diye bile dusunmeye basladim

Üçüncü gündeyim daha hafifledi ama acile zor attım ben kendimi. Migrenim de yoktu ama hamilelikten dolayı hortlayabiliyormuş hatta annem dedi kş inşallah kalıcı olmaz baş ağrın

14+ dan sonra yani 3 gündür tek taraflı sinir bozucu maalesef

Aynı haftalardayız sanırım hormonlardan bu. 2-3 parolsuz günüm geçmiyor o da kesmezse serum
Ya arkadaşlar o zaman bu baş ağrısı bu haftalarda çoğumuzda var.. Ben kafamı duvara vurmak istiyorum parol da fayda etmiyor vallahi kızım için duruyorum yoksa kafamı kaldıramam o derece baş ağrısı yaşıyorum zaten mide bulantim da cabası inşallah geçer yakında cidden çok zor hayat kalitem çok azaldı kızımla düzgün ilgilenip oyun oynayamıyorum ağrıdan

Merhaba arkadaşlar. Cuma akşam üstü kanamam olduğu için doktora gitmiştim çocuk saglikliydı çok şükür. 10+6 demişti doktor. Bugün kontrol amaçlı gittim. Doktor bebekte sorun yok herşey normal dedi eve geldigimde ise ultrason kağıdında 11+0 yazıyordu. Aradan 3.5 falan geçmiş ama çocukta 1 gün oynama olmuş. İçime kuşku düştü. Resimleri ekleyeceğim. Hem bu durum için hem de cinsiyet için yorum yapabilecek var mı?

Eklentiler

• IMG_20230516_122126.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20230516_121042.jpg
    210,9 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba sedye değil de oturma yeri gibi bir şey sonrasında ayaklarını da koyuyorsun sanırım çatal deniyor

Elbiseyle gittiğinde de gitmediğinde de mavi bir örtü veriyor bizde onunla kapatabiliyorsun. Ben elbiseyle de çok gittim önce oda da hemsireyle oluyoruz orada beni hazırlıyor, örtüyü karnıma jeli sürüyor. Hocam hazırırız deyince geliyor doktor eğer vajinal bakacaksa da kabin var oda da terlik beyaz bi örtü havlu kağıdı ıslak mendil onlarla hazırlanıp örtüyü belime satıp oturuyorum. Hemşire yine hazırlıyor biraz örtüyü aşağı çekiyor filan yine hazırız diyor ve geliyor doktor

Karından olan da sedye kullanıyor.geçen gün gittiğim doktor da sedye yoktu ama çoğunlukla alttan muayene ettiği için böyleydi çatal a zor oturdum zaten hiç sevmiyorum alttan muayeneyi ama üstüme çarşaf veriyorlar hazırlandığım yerde onu dolayıp öyle oturuyorum sonra hemşire gelip düzeltiyor pozisyonumu ayarlıyor ve doktor muayene ediyor

Yani bunun yerine direkt sedye olsaymış çok daha rahat olurmuş ben baya baya gitmeden önce ne giyicem diye dertleniyorum bu yüzden

Aynen... Kılsız tüysüz olan ben, bir anda yüzümü tüyler bastı. Yüzde olunca epey moralim bozuldu doğrusu, doğuma kadar ne yaparım bilmiyorum da....
Benim yüzümde çıkmadı ama yüzümüzde küçük küçük sivilceler oldu sanki alerji olmuş gibi bu hamilelik vücudumda epey şey değiştirdi

Merhaba, bebek aynı gün farklı ultrasonlarda bile farklı ölçüm yapıldığından farklı çıkabiliyor haftası. Öyle olmasa bile bir iki haftalık gecikmeye kadar çok normal. Stres yapma cinsiyeti ise bana erkek gibi geldi.

Bebiş cinsiyeti öğrenince şunları yiyesi geliyor insanın artık darısı haber bekleyen tüm annelere Sıradaki heyecan hareket etmesini hissetmek olacak sanırım. Hep birlikte yaşayalım bu heyecanı da.
Yaaa çook güzeller, sağlıkla giysinler

Bi kere denemiştim çok kötüydü tadı bi daha asla denemedım önerdiğin marka model var mı ben altınkılıç almıstım

Bebiş cinsiyeti öğrenince şunları yiyesi geliyor insanın artık darısı haber bekleyen tüm annelere Sıradaki heyecan hareket etmesini hissetmek olacak sanırım. Hep birlikte yaşayalım bu heyecanı da.
Oyyyş onu gıyecegı gunler yakın Saglıkla gıysın ınsallah

Bi kere denemiştim çok kötüydü tadı bi daha asla denemedım önerdiğin marka model var mı ben altınkılıç almıstım
Kefir mayaları var aslında, ben kendim mayalıyordum, bir kavanoz süt hemen bir günde oluyor maksimum. Bazı migroslarda var, ya da trendyolda falan. Böyle görünüyor internete canlı kefir mayası yazıp arayabilirsin ben kendi yaptığımı çok seviyorum altınkılıç bana ekşi ve bozuk gibi geliyor

Eklentiler

• IMG_2523.jpeg
    257,4 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…