2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Sen 8.30 ben 10 da bişeyler yedim dayanamadım yediğime pisman oldum aynı sekilde acı tat mide bulantısı

Şu bulantılarım geçse bende başlicam cok faydalı gerçekten hususi kefir mayası aldım

Seni çok iyi anlıyorum 11. 12. Ve 13. Haftalar bulantı ve tiksinmenin en fazla olduğu haftalardı. Doğuma kadar hiç bişey yiyemicem bence diyordum ama bu hafta birden kesildi ve canım bişeyler çekmeye başladı. Seninde öyle olacak çok az kaldı

Boğazlarım ağrıyor dün akşamdan beri, sanırım son yirmilik dişim de firar etmiş Dün ateşim çıkar gibi oldu akşam halsizlik de eklenince kendimi yatağa zor attım. Bu aralar bağışıklığım çok düşük. Sağlıklı da besleniyorum ama :/

Üçüncü gündeyim daha hafifledi ama acile zor attım ben kendimi. Migrenim de yoktu ama hamilelikten dolayı hortlayabiliyormuş hatta annem dedi kş inşallah kalıcı olmaz baş ağrın
Ekim annesiyim ama inat edip gelmezse Kasım da olabilir arada bu gruba da bakıyorum
Hamilelik migreni bende de çıktı maalesef hayatı kabusa çeviriyor mide bulantılarıyla uğraşıyordum düne kadar şimdi de bu çıktı
Doktoruma söyledim dayanamayınca bana magnezyum yazdı baya yüksek doz ve şıp mucize baş ağrısı falan kalmadı hamilelik migrenine magnezyum iyi geliyormuş bilgin olsun doktoruna danış istersen

Ben yaa misal benim göbeğimde hiç yoktu dün farkettim baya baya çoğalmış ilkkez başıma gelen bir durum doğumdan sonra dökülür diye umuyorum

Kızlar bana bir akıl verin ben hamilelik den önce sigara içiyordum hamile kalınca birkatim bugün eşimle tartıştım aşırı stres ve sıkıntı yapıyorum bir sigara içsem mi

Kızlar dün bana doktor progestanı bıraktırdı. 12+2 deyim. Dün akşam içmedim bugün sabahtan beri regl olacakmışım gibi ağrım var. Başına gelen var mı?

Dolapta mutlaka bulundurmaya çalışıyorum ben önceden kuru ya da taze kayısıdan bir tane yeseydim aman Allahım günüm berbat geçerdi şimdi 5 6 tane aynı anda yiyiyorum bana mısın demiyor. Kefir o yüzden çok iyi geliyor bana 1 lt lik olandan aldım

Kızlar ya o kadar kötüyüm ki kocam başka bir kadının fotoğrafını beğenmiş ve bu kadın nasıl biri biliyor musun para karşılığında kendini satan biri
Kıyamam yaa rabbim hayırlısını nasip etsin. Ama kocana kızıp cezasını bebeğine kesme. Sigara rahatlatıyor sanıyoruz ama öyle değil bebeğine yazık. Eşine de sakin bir zamanda konuş gerekeni söyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…