2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Beğendiğim modellerde ilk dikkat ettiğim şey kilo kapasitesi
Ben bebek alışverişi yaparken bebek arabalarının, mama sandalyelerinin falan max. 15 kg aldığını öğrenince şok geçirmiştim, nasıl üç dört yaşına kadar kullanacağız diye (köpek yok bizde ama bebek tombişti) yenidoğanların kapasitesi çok daha azdı ama farklı modeller çıkmıştır tabii beş senede

Bu agrılar bence idrar yolları enfeksiyonu olabilir diyorum ben bol su içmeye çalış
Yok aslında böyle künt bir ağrı değil, gebelik başından beri regl öncesi yaşadığımız cinsten hafif ağrılar hissediyoruz ya, (ağrı da denemez tam) onlar arada gelip gidiyor bende hala. Acaba geçmesi mi gerekiyordu? Sizle aynıyız galiba, sizde kalmadı mı hiç?

Valla umarım yanlışım yoktur çünkü küçük alırsam benim patili oğlan ikinci gün kırar

Valla umarım yanlışım yoktur çünkü küçük alırsam benim patili oğlan ikinci gün kırar
Ya aslında ebebek’in müşteri ilişkileri de iyiydi, garanti kapsamında arıza, tamir, iade vb. İşlemlerinde hiç zorluk yaşatmadılar bana ama köpek kırdı derseniz garanti kapsamına girer mi bilemedim tabii

Raporsuzda alıyordum ama 10 günde bir gidip yazdırmak zorundaydım. Rapor çıkartıncada yazdırmak zorundasın ama üç aylık falan yazıyorlar hiç değilse

3 aylık çok iyiymiş bana bi aylık yazıyorlar 3 kutu ,bi sonraki sefer sorayım yazar mı ama eczacı dedi ki bu rapor bir yıllık da olsa 3 ayda nir tekrar rapor yazdırmak zorundasın sistem değişti , doktor da diuor sistemde zaten 1 yıllık raporun var yenisini nasıl yazalım offf sinir oldum iyice geçen sefer yaşamadım bu sefer hep sorun yaşıyorum

Ben de alsam diyeceğim de gece elli kere kalkıyorum kızım durmuyor bunla yat kalk zor olur
Sırt ağrısı yaşayan var mı ? Kasık ve bel ağrım yok ama 2 gündür sırt ağrısı yaşıyorum sanki kıtlatsam geçecekmiş gibi
feci ağrıyor hiç bir şeyim yoktu ama 3 gündür belim çok kötü özellikle sabah ilk kalkınca belim çok fena oluyor

Aman Allahım arayıp sorabilirmiş eczacı. Niye yapmadı ki keşke yakın olsak da versem hayat kurtarıyor bi ilaç resmen
Ah canım sagolasin çok feci haldeyim kızım durmuyor midem ağzımda oy , aptal doktor da ilacı günde 1 girmiş sisteme zaten şuan günü dolmamış dedi eczacı sinir oldum neden günde 2 kullan diuor da sisteme günde 1 giriyor anlamadım.. Perşembe gidecegim kontrole 2 li tarama için dişimi sıkacağım artık mecburen

Niye böyleler cidden ben de aynı şeyi yaşadım. Günde 4 e kadar kullanabilirsin demişti ama sisteme daha az girdiği için alamamıştım. Allah sabrını artırsın mecbur beklenecek

Benım bel agrım var sadece bel agrısı da şöyle ayakta durunca oluyor şükür başka agrım yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…