2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ay ben şimdi çok komik bir cinsiyet hurafesi okudum. Hadi bakalım tutacak mı çizginin etrafındaki göbek deliğinin aşağısındaki tüyler yukarı bakıyorsa erkek, aşağı bakıyorsa kız oluyormuş

Başka hurafe kalmadı sanırım. Bi yüzüğü yapmadım onuda deneyeyım ondada erkek cıkarsa kesin kız olacak

O nasıl yapılıyor kendi göbeğine kendin mi yapıyorsun başkası mı lazım
Kendınde yapabılırsın ..

Yüzükle cinsiyet belirleme Hareket yönü önemli! Uzun bir ipe yüzük bağlayıp anne adayının karnının üzerine sarkıtılır. Yüzük sağa-sola doğru ya da ileri-geri şeklinde sallanırsa bebeğin erkek olacak demektir. Daire şeklinde dönerse de kız

Başka hurafe kalmadı sanırım. Bi yüzüğü yapmadım onuda deneyeyım ondada erkek cıkarsa kesin kız olacak
Haydi denee hepsi tutan bir tek ben oldum grupta bi de şey demişlerdi. Sol göğsün daha çok büyürse kız ama o tutmadı ben de
O nasıl yapılıyor kendi göbeğine kendin mi yapıyorsun başkası mı lazım
Benim kendime yaptığımda da başkası yaptığında da aynı sonuç çıktı

Özellikle babynest ve anne yanı beşiklerini sonradan kedisine köpeğine tahsis eden çok kişi gördüm. Bence çifte masraf etmeyin, üç beş aycık dişini sıkıversin örtüyle halledersiniz. (Yeni doğan ürünlerinin kapasitesi 15 kg olmayabilir bu arada)

Bugün 12+0 olduk. Belimde kalınlaşma oldu kotlarımı giyemiyorum ama kilo almamışım. Göbek akşamları 6 aylık, sabahları dümdüz

Ben 12+6 yım. Çok kilolu hamile kaldığım için hiç kilo almamaya dikkat ettim, hatta bir kg kadar verdim ama bu hafta ben de kotlarımda sıkıntı yaşamaya başladım.

Ben 12+6 yım. Çok kilolu hamile kaldığım için hiç kilo almamaya dikkat ettim, hatta bir kg kadar verdim ama bu hafta ben de kotlarımda sıkıntı yaşamaya başladım.
Ben de inanılmaz kiloyla hamile kaldım o kadar yememe rağmen 1 kilo almışım ama 2 beden büyük kotum göbeğimi sıkıyor. Normal bunlar bence :)

Beğendiğim modellerde ilk dikkat ettiğim şey kilo kapasitesi

İleri geri gitti hızlandı hızlandı baya ileri geri gitti sonra daireye döndü Ama bence ileri geri kabul etmemız lazım ikincide yaptım yıne ileri geri oldu.
soyasosu erkek oluyor
Bakalım kesin kız çıkacak herşey erkek gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…