2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ay ben şimdi çok komik bir cinsiyet hurafesi okudum. Hadi bakalım tutacak mı 😂 çizginin etrafındaki göbek deliğinin aşağısındaki tüyler yukarı bakıyorsa erkek, aşağı bakıyorsa kız oluyormuş 😂😂😂

Başka hurafe kalmadı sanırım. Bi yüzüğü yapmadım onuda deneyeyım ondada erkek cıkarsa kesin kız olacak 🤪😂

O nasıl yapılıyor 😂 kendi göbeğine kendin mi yapıyorsun başkası mı lazım
Kendınde yapabılırsın ..

Yüzükle cinsiyet belirleme Hareket yönü önemli! Uzun bir ipe yüzük bağlayıp anne adayının karnının üzerine sarkıtılır. Yüzük sağa-sola doğru ya da ileri-geri şeklinde sallanırsa bebeğin erkek olacak demektir. Daire şeklinde dönerse de kız

Başka hurafe kalmadı sanırım. Bi yüzüğü yapmadım onuda deneyeyım ondada erkek cıkarsa kesin kız olacak 🤪😂
Haydi denee🙈 hepsi tutan bir tek ben oldum grupta🥲 bi de şey demişlerdi. Sol göğsün daha çok büyürse kız ama o tutmadı ben de🫠
O nasıl yapılıyor 😂 kendi göbeğine kendin mi yapıyorsun başkası mı lazım
Benim kendime yaptığımda da başkası yaptığında da aynı sonuç çıktı🙈

Şu ahşap ayaklı benim de favorim 🐣 plastik ayaklıların taşıma kapasitesi kg olarak daha düşük.
Benim evde bir de köpeğim var. Kendisi 15 kilo, o yatağa yatacağına eminim🤣 hatta iki tane mi alsam diyorum da nasılsa gidip bebeğinkine yatacak her fırsatta 🐣

Özellikle babynest ve anne yanı beşiklerini sonradan kedisine köpeğine tahsis eden çok kişi gördüm. Bence çifte masraf etmeyin, üç beş aycık dişini sıkıversin😂 örtüyle halledersiniz. (Yeni doğan ürünlerinin kapasitesi 15 kg olmayabilir bu arada)

Bugün 12+0 olduk. Belimde kalınlaşma oldu kotlarımı giyemiyorum ama kilo almamışım. Göbek akşamları 6 aylık, sabahları dümdüz 😂😂

Ben 12+6 yım. Çok kilolu hamile kaldığım için hiç kilo almamaya dikkat ettim, hatta bir kg kadar verdim ama bu hafta ben de kotlarımda sıkıntı yaşamaya başladım.

Ben 12+6 yım. Çok kilolu hamile kaldığım için hiç kilo almamaya dikkat ettim, hatta bir kg kadar verdim ama bu hafta ben de kotlarımda sıkıntı yaşamaya başladım.
Ben de inanılmaz kiloyla hamile kaldım o kadar yememe rağmen 1 kilo almışım ama 2 beden büyük kotum göbeğimi sıkıyor. Normal bunlar bence :)

Özellikle babynest ve anne yanı beşiklerini sonradan kedisine köpeğine tahsis eden çok kişi gördüm. Bence çifte masraf etmeyin, üç beş aycık dişini sıkıversin😂 örtüyle halledersiniz. (Yeni doğan ürünlerinin kapasitesi 15 kg olmayabilir bu arada)
Beğendiğim modellerde ilk dikkat ettiğim şey kilo kapasitesi 🤣

İleri geri gitti hızlandı hızlandı baya ileri geri gitti sonra daireye döndü 😂 Ama bence ileri geri kabul etmemız lazım ikincide yaptım yıne ileri geri oldu.
soyasosu soyasosu erkek oluyor 💙
Bakalım kesin kız çıkacak herşey erkek gösteriyor 😆😆

X