2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende kaç seferdir gidyom doktor yerinde deill hiç denk gelemedm yani daha goremedm kese de olsaa ayın 27 de randevu almism ozmna kdr beklicemmm sabirrr ya sabirrr bazi doktorlr öyle umursamıyor değiştir doktorunu bence

Kan testi ne zamana kadar yaptırmalıyım 2 günde bir yaptırmak istiyorum resmen şu ana kadar 3 kere yaptırdım. En son 350 civarıydı. Yani bugün de yaptırıp artık yaptırmasam mı doktora gidene kadar
Normal bir gebelikte 1 yada 2 kere bakıyorlar . Ama geçmişte öyküsü kötü olan risk grubunda olanlara en fazla 4 kere bakıyorlar . Yani boşuna kanını harcama sana lazım olacak . Doktora gıtmeyi bekle

Kızlar bugün sağlık ocağına gidip doktorumun istediği tahlilleri yaptırdım idrarımda enfeksiyon çıktı şu gebelikte en nefret ettiğim şey ya. Progestan fitil kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı o yapıyor muhtemelen

Merhaba kozlar malumunuz kahverengi akıntım var. Pzt 590, bugün ise 860 olmuş. Bazı kişilerin 72 saatte 2 katına çıkıyormuş. Rahmimde de kalınlaşma olmuş, bugün ultrasonda gördü. Progestana başladık. Cuma, pzt ve perşembe değerlerimi kontrol edecek. Her şey yolunda giderse perşembe keseyi görürüz dedi. Şu an 4+1im. Aranızda beta artışı benşm gibi olan var mı?

Bende kaç seferdir gidyom doktor yerinde deill hiç denk gelemedm yani daha goremedm kese de olsaa ayın 27 de randevu almism ozmna kdr beklicemmm sabirrr ya sabirrr bazi doktorlr öyle umursamıyor değiştir doktorunu bence
Yol bu benim dr um degil zten acil ozel jastneye gtmistm lekelenmem olunca. Cuma baska dr a gitcm. Henuz bir doktorum yok beni riskli gebelik takip etcem hastane de bebegi gormedeb oraya sevk etmiyor onu bekliyorm.

Normal bir gebelikte 1 yada 2 kere bakıyorlar . Ama geçmişte öyküsü kötü olan risk grubunda olanlara en fazla 4 kere bakıyorlar . Yani boşuna kanını harcama sana lazım olacak . Doktora gıtmeyi bekle
Geçmişte öyle bir öyküm yok lakin kanım negatif eşimin pozitif kan uyuşmazlığımız var birde miyomum var o yüzden temkinli olmaya çalışıyorum doktora gitmeyi bekleyeyim olmadı artık

İki gündür sancım var Kızlar dr geldim belirsizlik içindeyim baya bir kere kan vermiştim sadece bakalım ne olacak

Kızlar nasılsınız? Benim aşırı bulantılarım var. Karnım da çok şiş. 6+3 üz. Bulantı ya bı çare bulamadım. İkizler hiçbir şey yedirmiyor bulantı dan. Kraker vs hiç faydası yok. Ne yapabilirim? Önerisi olanlar var mı?

Güzel anneler bebeğinin kalp atışını duyan var mı?? Ben önümüzdeki Çarşamba kalp atışıni duymaya gidicem ve 7+6 haftalık olucam o vakit. Çok korkuyorum duyamam diye ve bebek görünür mü ki. Ya da sadece yolk kesesi olarak mı görünür? Bilgisi olan var mı??

İk İkiz olduğu kaçıncı haftada belli oldu sizin?

Geçmişte öyle bir öyküm yok lakin kanım negatif eşimin pozitif kan uyuşmazlığımız var birde miyomum var o yüzden temkinli olmaya çalışıyorum doktora gitmeyi bekleyeyim olmadı artık
Kan uyuşmazlıgı bendede var onun iğnesini zaten vuracaklar zmaanı gelınce birde doğumdan sonra o bişeye engel degıl korkmayın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…