2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar doktora gittim kesenin 13,7 mm olduğunu söyledi. Yolk göremedi daha sizin kaç mm de görünmüştü ? Yazarsanız sevinirim . Transfer tarihine göre 4+4 dedi ama keseye göre 5+2 dedi siz hangisini takip ediyorsunuz ?

Haftaya görünür Allahın izniyle belki kalp atısını bıle duyarsınız.

7 haftada kesin görülmesi lazım canim görülür yani bebekte kalp atışıda

Son adete göre 5+5 yola gördü doktor kese 12.06 mm yazıyor hafta yazmıyor

Eklentiler

• 1D79CFCA-9D81-47DF-A38A-D3AF214C6E38.jpeg
    88,6 KB · Görüntüleme: 85

Kızlar bugün doktora gittim sat a göre 6+2 yim fakat doktor 5 haftalık gibi dedi kese içinde bebek gorunmedi zaten haftaya tekrar çağırdı ve gece çok lekelenmem gelmişti kahverengi onun için gittim aslında progestan başladık burda kese yukardaki küçük olan mi asagida olan mi acaba

Yukardaki olmalı sanki

Arkadaşlar yok mu bir bilgisi olan

Ultrasonda sadece rahim kalınlaşmış anladım. Eğer ikş günde aynı yerde aynı saatte verdiysen malesef çok az artmış . İkş günde bir vermeye devam edin beta 1500 üzerine çıkınca ne olduğu anlaşılır

Canım benimde ilk gebeliğim böyleydi %60 artıyordu doktorum moralimi çok bozmuştu hatta nasıl üzülmüştüm anlatamam sonradan görmüştük keseyi, hiç stres yapma daha çok yeni ama 2 günde bir takip et yine betayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…