2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bana da aynilarini dedi de kagit verdi baktim icinde yüzük gibi birsy oluordu bu haftalarda o yoktu dedm acaba gobekten bakikdigi icinmi yoksa goren vrmi. Dmekki suan gobektn sdce kese goruleblio peki tsk ederm
Aynen vajinal baksa belki görebilirdik bizde

Yani nden bakmadi belki bnm lekelenmem vrdi dusuk tehlikesi olablr diye belkide bakmadı o da olabilir. Cuma baska dr a gidecegm ins ozmna kdrda lekelenmem gerecerde baktiririm orsa
Başka doktorada mutlaka görün kırmızıya dönmediği sürece korkma canım bazen vücut eski kanı atıyor dışarıya. Fitil yada iğne kullanıyo musun

Başka doktorada mutlaka görün kırmızıya dönmediği sürece korkma canım bazen vücut eski kanı atıyor dışarıya. Fitil yada iğne kullanıyo musun
Yok bugün igne vurdu dr dediki etkisi 4-5 gun suruyor bu ignenin. Druna gidince progestan sor kullan derse onu kullan

Karından ultrasonla görüldü dimi peki kalp atışı için gittinizmi
Kalp atışı için 7+6 da gidicem. Ayın 22sinde. 5+6da vajinal ultrasonda kalp atışını gördük ama ses duyamadik. Daha çok küçük olduğu için cihaz sesi duymayabilir dedi. İki hafta sonra gel dedi. Ben de 7+6da gidicem

Ya ben görülmez diye gitmek istemedim ama ağrım var randevuyu değiştirsem mi diye düşündüm 5+5 oluyorum bugün randevum 6+5 deydi ama ağrılar çok olunca kafam karıştı
Ağrı bende hamilelik boyunca var. Adet olacakmışım gibi bir ağrı. Dayanilmayacak gibiyse görün tabi ama hafifse ve kanama veya lekelenme yoksa randevuyu değiştirme bence

Kahve akintiniz oldumu ne kadar surdu acaba nasil kesti ?
Ben günde bir fitil şeklinde progestan kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan bir hafta sonra kahverengi akıntı kesildi. Ama bir hafta sürekli geldi. İç çamaşırıma bulaşıyordu. Her tuvalette temizlenme esnasında peçeteye geliyordu. Ama şu an yok şükür. Hafta olarak da 6+3te bitti akıntı

Cok sukur hamdolsun insallah birdaha yasamassiniz bu durumda insan asiri korkuyor cnku hersy olabilir. Suan kasiklarm agriyo baya bnm agrim fazla yoktu karnm nadir agriyo. Umarm bnde atlatirim bu durumu bna suan ilac vermedo sadece igne vurdu. Cuma baska dr a gitcm ins ozmna kdr gecer.aminnnn. Rabbim evlatlarmizi bize bagislasin insallah

Benim lekelenmem varken özelde baktı doktor vajinal yoldan
5- 5.5 haftalik hamileym dedm cnku bnde tm bilmiyorum hic kontrol oladm. Tutturdu kese gozukmez. Tmmda bn buraya muhabbete gelmedm ki. Ne gerimi donim . Karnmdan bakin siz yinede bi dedm zorla bakti. Dengesiz. Allahim hicmi duzgun bir dr a denk gelmem ben. Yahu milleti okuyom yerlesme kanamasi oldu diye bile progestan verio onlem amacli. Ben giderm kanamam var diye hersy olablr dior erken dior igne yazdi dr una hap sor dedi yolladi kese gordu kucuk dedi baska bir bilgi yok. Tuaf yni ozmn gordn alttn bakalm de daha ii anlarz de. Bnde diyemedm korktm dedm bisy olr. Smdi cumayi beklemek zorndayim onun yuzunden.

Zaten böyle bir doktorun vajinal muayene etmediği iyi olmuş. O bile dikkatli olunmadığında düşük tehlikesi oluşturuyor. Yolk kese görünmeden genelde progestan vermezler zaten her ihtimale karşı. Alabilirsen öne çek randevunu. Ya da sabah erkenden gidip sıra al. Çok da stres yapma. İlk aylar ara ara lekelenme olabiliyor. Bol bol su iç istirahat et. Stres yapma. Cuma günü belli olur zaten Allah'ın izniyle

Benimde randevum 6+5 de daha ilk muayenem olucak 1 hafta var daha haftaya çarşamba

Kizlar. Kimde mide bulantilari basladi? Bende 7+1 ama ne bulanti ne kusma tik yok bende. Sanki hamile degilim sadece hazimsizlik ve gaz problemi var. Ilk kizimdada ayni olmuştu. Qaliba buda kiz olacak))

Benimde geçmişim karanlık malesef 17 haftalık kaybım var, bende bugün hem coraspirin hemde iğneye başladım şifa olsun bebeklerimize
Aminnn .. Hayırlısıyla hayırlı zamanda gelsinler . Annelerine sımsıkı tutunsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…