2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar doktora gittim kesenin 13,7 mm olduğunu söyledi. Yolk göremedi daha sizin kaç mm de görünmüştü ? Yazarsanız sevinirim . Transfer tarihine göre 4+4 dedi ama keseye göre 5+2 dedi siz hangisini takip ediyorsunuz ?

Güzel anneler bebeğinin kalp atışını duyan var mı?? Ben önümüzdeki Çarşamba kalp atışıni duymaya gidicem ve 7+6 haftalık olucam o vakit. Çok korkuyorum duyamam diye ve bebek görünür mü ki. Ya da sadece yolk kesesi olarak mı görünür? Bilgisi olan var mı??
Haftaya görünür Allahın izniyle belki kalp atısını bıle duyarsınız.

Güzel anneler bebeğinin kalp atışını duyan var mı?? Ben önümüzdeki Çarşamba kalp atışıni duymaya gidicem ve 7+6 haftalık olucam o vakit. Çok korkuyorum duyamam diye ve bebek görünür mü ki. Ya da sadece yolk kesesi olarak mı görünür? Bilgisi olan var mı??
7 haftada kesin görülmesi lazım canim görülür yani bebekte kalp atışıda

Son adete göre 5+5 yola gördü doktor kese 12.06 mm yazıyor hafta yazmıyor

Eklentiler

• 1D79CFCA-9D81-47DF-A38A-D3AF214C6E38.jpeg
    1D79CFCA-9D81-47DF-A38A-D3AF214C6E38.jpeg
    88,6 KB · Görüntüleme: 85
IMG_20230315_132202.jpg

Kızlar bugün doktora gittim sat a göre 6+2 yim fakat doktor 5 haftalık gibi dedi kese içinde bebek gorunmedi zaten haftaya tekrar çağırdı ve gece çok lekelenmem gelmişti kahverengi onun için gittim aslında progestan başladık burda kese yukardaki küçük olan mi asagida olan mi acaba

Eki Görüntüle 3218511
Kızlar bugün doktora gittim sat a göre 6+2 yim fakat doktor 5 haftalık gibi dedi kese içinde bebek gorunmedi zaten haftaya tekrar çağırdı ve gece çok lekelenmem gelmişti kahverengi onun için gittim aslında progestan başladık burda kese yukardaki küçük olan mi asagida olan mi acaba
Yukardaki olmalı sanki

Merhaba kozlar malumunuz kahverengi akıntım var. Pzt 590, bugün ise 860 olmuş. Bazı kişilerin 72 saatte 2 katına çıkıyormuş. Rahmimde de kalınlaşma olmuş, bugün ultrasonda gördü. Progestana başladık. Cuma, pzt ve perşembe değerlerimi kontrol edecek. Her şey yolunda giderse perşembe keseyi görürüz dedi. Şu an 4+1im. Aranızda beta artışı benşm gibi olan var mı?
Arkadaşlar yok mu bir bilgisi olan 🥺🥺

Arkadaşlar yok mu bir bilgisi olan 🥺🥺
Canım benimde ilk gebeliğim böyleydi %60 artıyordu doktorum moralimi çok bozmuştu hatta nasıl üzülmüştüm anlatamam sonradan görmüştük keseyi, hiç stres yapma daha çok yeni ama 2 günde bir takip et yine betayı

X