2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben bugün hasta gibi hissediyorum kendimi boğazımda bir tiksinme hissi var. Meyve suyu ayran soda falan içtim ferah şeyler iyi geliyor gün boyu 1 kase çorbayla geçiştirdim resmen. Başım da ağrıyor üstelik çok keyifsizim

Doktor sağ olsun çok olumsuz konuşmadı, alt sınırda da olsa artmaya devam ediyor dedi. Cuma 1200 altında olmazsa sorun olmaz, ama daha altta olursa bakmak gerek dedi.

Kese için üstten henüz bir şey gözükmedi, hem değerim az hem de çok erken henüz.

Ama insan yine de neden ya da acaba demekten kendini alamıyor

Arkadaşlar merhaba bat 19 Mart ve erken gebelik testim bu şekilde çıktı sizce ne zaman kan vermeliyim?Eki Görüntüle 3218557
Merhaba testte eğer bir yanlışlık yoksa(erkenlerde yanlışlık olabiliyor), 2 gün sonra net sonuç alırsınız. Ancak ben burda okurken sinir olduğum bir şeyi sana yazacağım, adetinin geçmesini bekle. Ben çok çok erken öğrendim sayılır ve bat 14 Mart; 2 haftadır sinir stresten hiçbir şeye odaklanamıyorum. Çünkü 5 haftaya yaklaşmadan hiçbir şey belli olmuyor

Aslında bugün itibariyle 4 günüm var bata 2 gün önce yine test yapmıştım 2 kez ve bu testten daha silik bir test çıktı bugün koyulaşınca kan versem mi diye düşündüm yorumunuz için çok teşekkürler

Evet seni çok iyi anlıyorum inşallah çok güzel yükselir

Ben 6+5 te gittim kese vardı kalp atışı yoktu bebeği göremedim dedi doktor endişelendim. Bugün başka bir doktora danıştım bir hafta bekle dedi. Yani erken gitmek insanı endişelendiren sonuçlar doğuruyor. Haftaya kim bilir ne olacak

4+5'teyim, bugün karından ultrasonla bebiş görünmedi. C.tesi tekrar gideceğim. Çok uyuyorum, çok aşırı yorgun hissediyorum ve sabahları midem bulanıyor. :/

Siz karindan mi baktırdınız

Benim var maalesef sanki adet olcm gunde uc bes sefer oluyor yarim saat bir saat suruyo
cok modum dustu zaten lekelenmede var
Cuma günü gidecektiniz demi doktora tekrar siz inşallah düzelecek kanama zamanla stres yapmayın sağlıklı sıhhatli alın inşallah kucağınıza bnm değer sizin ki gibi 50 çıktı bugün tekrar verecem inşallah iki günde güzel artmıştır dua edin banada lütfen

4+5'teyim, bugün karından ultrasonla bebiş görünmedi. C.tesi tekrar gideceğim. Çok uyuyorum, çok aşırı yorgun hissediyorum ve sabahları midem bulanıyor. :/
Bende öyle ya sürekli uyuyasım geliyor gözüm kapanıyor. Birde bel ağrım ve göğüs şişkinliğim var biraz:)

Erken başlamış bulantın canım 5+5 im ben de neden başlamadı diye sorgularken çoğunluğun 6. Haftada başladığını duydum. Sabah tuzlu çubuk koy yatağının yanına gözünü açar açmaz ye onu. Benim öğrendiğimden beri Sigarayı bıraktığım için öksürüğüm var affedersin balgam armaya çalışıyor göğsüm. Geceleri uyutmuyor kötü yani . Benşmde derdim bu şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…