2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kizlar. Kimde mide bulantilari basladi? Bende 7+1 ama ne bulanti ne kusma tik yok bende. Sanki hamile degilim sadece hazimsizlik ve qabizlik var. Ilk kizimdada ayni olmuştu. Qaliba buda kiz olacak))
Bence dua etmelisin ki başlamasın 😅 Hayatın kabusa döner

Aslinda isterdim o duyguyuda tatmak. Cunki 1 kizim var 1 iglumda olsun isterdim. Ama ilk hamilelikle 2ci hamilelik ayni gibi. Galiba buda kiz.
Asla öyle düşünme . Aynı şeyleri yaşayıp oğlun olabilir . Bakalım 16. Haftalara saglıkla gelelim öğreniriz.

Kızlar karından ultrasonla keseyi ne zaman gördünüz kaç artı da
cuma günü gördük hafta soylemedi ama sata göre 4+5 dim bend göbüş olmasına rağmen kese göründü 6+5 e çağırdı kalp atışına
Kızlar ben davul gibi şişim, yani sanki 6 haftalık değil 3 aylık hamileymişim gibi göbeğim şişti. Bu şekilde olan var mı
bende aynıyım ya acaip bi hazımsızlık var midem çok şiş altta da kendi göbeğim :confused:
aynımış sat
Kizlar. Kimde mide bulantilari basladi? Bende 7+1 ama ne bulanti ne kusma tik yok bende. Sanki hamile degilim sadece hazimsizlik ve gaz problemi var. Ilk kizimdada ayni olmuştu. Qaliba buda kiz olacak))
bende de bişi yok 2 oğlum var onlarda da hiç olmamıştı bakalım bu ne olacak :KK76:

Merhaba anne adayları ben 4 hafta 6 günlük hamileyim dün doktora gittim keseyi görmedi bana ecoprin ve progestan fitil verdi onu dün kullandım bugün kahverengi lekem oldu doktor beni çok aydınlatmadı bildiğim kadarı ile kan sulandırıcı (ecoprin) vermeleri için pıhtı testi yapıyolarmış neden şüphelendiğinide söylemedi bugün tekrar başka bir doktora gidicem 5 haftalığım bugün acaba görünürmü aranızda böyle bir durum yaşayan varmı çok korkuyorum

cuma günü gördük hafta soylemedi ama sata göre 4+5 dim bend göbüş olmasına rağmen kese göründü 6+5 e çağırdı kalp atışına

bende aynıyım ya acaip bi hazımsızlık var midem çok şiş altta da kendi göbeğim :confused:

aynımış sat

bende de bişi yok 2 oğlum var onlarda da hiç olmamıştı bakalım bu ne olacak :KK76:
Eger oyrenirsen cinsiyyetini bizimlede paylaşirsin bakalim nasil olacak

Ya 5.haftaya girdim ama hiç bir belirti yok bende ne mide bulantısı ne koku hassasiyeti bunlar normal mı acaba siz yaşıyormusunz belirtileri

Merhaba anne adayları ben 4 hafta 6 günlük hamileyim dün doktora gittim keseyi görmedi bana ecoprin ve progestan fitil verdi onu dün kullandım bugün kahverengi lekem oldu doktor beni çok aydınlatmadı bildiğim kadarı ile kan sulandırıcı (ecoprin) vermeleri için pıhtı testi yapıyolarmış neden şüphelendiğinide söylemedi bugün tekrar başka bir doktora gidicem 5 haftalığım bugün acaba görünürmü aranızda böyle bir durum yaşayan varmı çok korkuyorum
Merhaba canım kahverengi leke nasıl geldi acaba çamur gibi mi bu gece benden de gelmiş iç çamaşırı doluydu tuvalete girdiğimde de peçeteye baya geldi hala az az geliyor

Kan testi ne zamana kadar yaptırmalıyım 2 günde bir yaptırmak istiyorum resmen şu ana kadar 3 kere yaptırdım. En son 350 civarıydı. Yani bugün de yaptırıp artık yaptırmasam mı doktora gidene kadar

X