2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
ayy bende kovayım ve akrep olacak olması beni aşırı tedirgin ediyor ya. ikizler olmasını hiç istememiştim Allah nasip etmedi çok şükür de akrepte ne bileyim korkutuyor beni anlaşamazsak diye :110:

kızlar ti

bana da cinsiyet konusunda yorum yapanlar çok itici geliyor. tabiki anne babanın kendi istediği cinsiyet olabilir ama onların dışında birinin bunu belirtmesi hele hele erkek olsun diye eski zaman insanları gibi konuşması beni aşırı sinirlendiriyor. Bir de ben en başından beri kız hissediyorum ama belki erkek olacak. hayırlı sağlıklı evlat olsun tek dileğim o. ama ben kız hissederken görürsün bak erkek işte erkek diye tutturan insanları cidden tokatlayasım geliyor ya. ciddi mana da tutturuyolar çocuk gibi. mesela diyorum şu şu olunca kız oluyomuş. yoooo kesin erkek görürsün diyenler var. bebek benim bebeğim size ne cinsiyetinden yani. ben büyüteceğim; ben uğraşacağım her sorunuyla.
Sanırım bizim toplumumuz sadece böyle. Dünyalarımız çok küçük ve çok işsiz olduğumuz için etrafımızı merak edip yorumlamakla meşgulüz sadece. Sakince ama güzelce bir takım cevaplar vermek istiyorum böyle insanlara 🥰

ayy bende kovayım ve akrep olacak olması beni aşırı tedirgin ediyor ya. ikizler olmasını hiç istememiştim Allah nasip etmedi çok şükür de akrepte ne bileyim korkutuyor beni anlaşamazsak diye :110:
Annem kova ve ben 1 ekim akrebim. Çocuğum da öyle olacak :) Annemle uyumumuz mükemmel. Anne kız gibi değiliz dostuz birbirimize. Sizin de öyle olur umarım

kızlar ti

bana da cinsiyet konusunda yorum yapanlar çok itici geliyor. tabiki anne babanın kendi istediği cinsiyet olabilir ama onların dışında birinin bunu belirtmesi hele hele erkek olsun diye eski zaman insanları gibi konuşması beni aşırı sinirlendiriyor. Bir de ben en başından beri kız hissediyorum ama belki erkek olacak. hayırlı sağlıklı evlat olsun tek dileğim o. ama ben kız hissederken görürsün bak erkek işte erkek diye tutturan insanları cidden tokatlayasım geliyor ya. ciddi mana da tutturuyolar çocuk gibi. mesela diyorum şu şu olunca kız oluyomuş. yoooo kesin erkek görürsün diyenler var. bebek benim bebeğim size ne cinsiyetinden yani. ben büyüteceğim; ben uğraşacağım her sorunuyla.
Var o dediğinden çok yakınımda iki tane😂😂 son ultrason fotosunu gösterdiğimde erkek görmüşler 10 haftalık bebe🫠 biri var ben daha hamile kalmadan senin oğlun olur diye tutturuyordu hala devam ediyor neymiş bende erkek anası tipi varmış 😂😂😂 ay olsun da böyle zıt zıt konuşanlara ayar oluyorum kız da benim oğlan da benim rabbim önce sağlık sonra hayırlı evlat olmasını nasip etsin. Bi de şimdi erkek olursa müneccim b. Yemiş gibi ben biliyordum derler 😂😂

Ben de kovayım ve eşim akrep. İkimiz de zaman zaman zor ve baskın karakterleriz ama iyi anlıyoruz birbirimizi. Bebişlerle de öyle olsun inşallah 🙏🏽

Ben yengeç, eşim akrep bebek yay hayırlısını diliyorum. 😂Buarada bizde alıiverişlere başladık bakalım. Herkesten duyduğum ve bir kaç ay tanıdığımızı kullanırken gördüğüm reflü yatağını aldım. Bana çok tavsiye edildi gördüğüm bebeklerde çok huzurlu uyuyordu. İnşallah bizimki de rahat eder🥰
AF4451C6-EBE3-4A83-A6D4-078DD808813E.jpeg

X