2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Evet ama iç karnın geniş olmasıda büyük avantaj ya muhtemelen sizinde öyledir bu arada 10 kilo çok iyimiş hayallerimdeki rakam resmen

Evet ama iç karnın geniş olmasıda büyük avantaj ya muhtemelen sizinde öyledir bu arada 10 kilo çok iyimiş hayallerimdeki rakam resmen
Ahh onuda inan son ayda aldim insallah buda oyle olur çünkü bunda kilolu hamile kaldım 1.70 boyum iyice irice tosuncuk olucam

Amin amin amin evet o kısmı düşünemiyorlar yada bir çoğu kesim bilmiyor isim ağırlığını... İleride de şans ve denge olarak sorun yaşıyorlar hayatlarında ama oda var isim sadece karakter değil hayatı da etkiliyor mesela ne kadar Cem tanıdıysam hepsi zengin şirket sahibi ne kadar Murat tanıdıysam da orta halli fırlama

Ben de öyle düşünüyorum da alan arkadaşlar varya acaba benim bilmediğim birşey mi var diye merak edip sordum

Eklentiler

• Screenshot_20230425-204331_WhatsApp.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 62
Vajinal dı ikiside mi kız
Ayy ben zaten vajinal olarak kiz demisim oraya karından diye yanlış yazmışım bak atayim sana böyle diyor tabi ama yani kesin birsey değil şans işi sizin ikiz sanırım bu arada diğer bebis tam ortada duruyor ona yorum yapamadım

Eklentiler

• Screenshot_20230425-204331_WhatsApp.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…