2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yok ya ne moral bozmasi valla benim kilodan yana korkum yok kilo alınır verilir benim gözümde. En tedirgin olduğum şey çatlak olması onun çaresi yok malesef

Özelde bişey demezler bende haftaya kızımı götüreceğim Devlet aman yarabbim sana bile tahammülleri yok

Yok ya ne moral bozmasi valla benim kilodan yana korkum yok kilo alınır verilir benim gözümde. En tedirgin olduğum şey çatlak olması onun çaresi yok malesef
Bol yağ Benim karnım baya sert ya kızımda böyle değildi sanki iğneyi zor yapıyorum vallahi.
Birde gögüsler büyüdü sıgmıyor bir beden iki beden büyüğe gecmek lazım

Bence bu çok uç bir örnek olmuş bende hiç duymadım böyle dikiş atılanı. Bir de bence günümüzde özellikle Türkiye de normal doğumdan insanlar korkutuluyor. Sanki dünyanın en zor ve korkutucu şeyi gibiymiş davranılıyor. Sen bedenine izin vermezsen denemezsen nerden bilebilirsin ki? Bu arada bu olay biraz da piyasaya döndü, çoğu doktorun sezaryen işine geliyor. Hem maddi olarak hem de randevu sistemiyle gün saat verilerek işlem yapılıyor. Hangi doktor gecenin 3 nede gelmeyi tercih eder ki dimi. O yüzden doktorun yüreklendirmesi fedakarlığı çok önemli

Tabii çatı dar olur, annenin ikincil bir hastalığı vardır riske atılamaz. Ama şimdiden korkuyorum gibi şeyler düşünürseniz ve bunu güçlendirici yorumlar okursanız olacağı varsa da olmaz 3950 tek kesi atılmış biri olarak doktor diyor ki ben dur dediğimde ıkınmıcaksın. Bebeğin kafasını çıkardıktan sonra Ikınırsan yırtılır ıkınmazsan yırtılmaz. Belki de o çok dikiş atılanlara fazla müdahale edildi karnından bastırıldı, anne çok gereksiz ıkındı bilemeyiz herkesin serüveni kendine özel

Bol yağ Benim karnım baya sert ya kızımda böyle değildi sanki iğneyi zor yapıyorum vallahi.
Birde gögüsler büyüdü sıgmıyor bir beden iki beden büyüğe gecmek lazım
Of evet bir de benim cildim kupkuru o yüzden ben de şimdiden başladım yağlanmaya

Ben şu herkesin dövmek istediği yeyip yeyip zorla kilo alanlardanim inşallah dediğin gibi olur
Ayy bende dogum yapana kadar oyleydim sonra bana noldu anlamadim zor kilo vermeye başladım ama tabi biraz hareketsizlik te oldu onceden çalışıyordum yerimde durmuyodum simdi hep evdeyim

Hep sağdan bakiyor ultrasonda ama onunla alakası varmi bilemedim cinsiyeti öğrenince yazarım
Merhabalar 11+3 üm cinsiyet tahminleri neler sizce kızlar tahminleri çok merak ediyorum

Eklentiler

• 416C9E27-8BDC-4DC1-9F08-A02B9482D0B8.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 83
  • 1CFB511C-3686-445D-BC90-3552F32FED20.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 78
  • 28477693-BB45-408C-82C5-19E49C1BECF5.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 81
Ayy bende dogum yapana kadar oyleydim sonra bana noldu anlamadim zor kilo vermeye başladım ama tabi biraz hareketsizlik te oldu onceden çalışıyordum yerimde durmuyodum simdi hep evdeyim
Evet onun çok etkisi var maalesef valla ben şu an 4 ay olsun diye sabırsızlikla bekliyorum direkt hamile pilatesine baslycaamm

Merhabalar 11+3 üm cinsiyet tahminleri neler sizce kızlar tahminleri çok merak ediyorum
Ayyy bir de ellerini kapatmış minikkk of şu an bile çok sevilesi 41 kere maşallah benim doktorumda da 4D ultrason var 12. Haftada ben de istycem mutlaka bu arada bana da nedense erkek gibi geldi tamamen hissiyat, inşallah önce sağlıklı sonra gönlünüzden geçen olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…