2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İnternette 13 yazıyor. Bir ay 30 gün ama 4 hafta 28 gün yapıyor mantığı olduğu için sanırım. 4. Ayda 17. Haftada bitiyor ben de instagramda bir postta gördüm zaten hep haftalık hesabı yapılıyor
Hımmm benim aklımda 12 hafta kalmış yavrum. Hafta olarak bakarsak 4 8 12 üç ay oluyor evet

Ya merakımdan soruyorum bezi neye göre aliyorsunuz biz de stok yapmak istedik ama doktorumuz hadi bebeğe allerji ya da pişik yaparsa nerden biliyorsun dedi biz de vazgeçtik
Bencede almayın cocuklar cok degisik oluyor bi kac ay pişik yapmayan bez bile sonradan yapabiliyor biz sürekli degisimli kullandık aynı bez uzun kullanımda pişik yapıyordu deneyimlerek gidin derim küçük bir paket doğduğunda alın belki ilk bez direk pişik yapabilir oğlumda prima cok kotu yapmisti mesela 1 tane kullanabildik

Doktor ilk söylediğinde şoke oldum bu kadar erken tahminde bile bulunmaz diye düşünüyordum ilk çocuk bizim o yüzden cinsiyet hiç fark etmiyor bizim içim ama kalbimizdende erkek geçiyordu

Asıl ismi cok güzel kizda cok uyumlu olmuş ben erkek olursa çağan ege kiz olursa ayza, ipek , ecmel arasındayım Mihrimah isminde cok seviyorum ama eşim asla istemiyor

Oğlumun ismi Eymen Eray evet değişiktir kendisi çözülemez bütün eymenler farklı birbirinden buna bende dikkat etmiştim bana koyma yaramaz olur dediler hiç öyle olmadı çok uslu bir bebekti halada öyle yavrum
İki isim ben Eymen ismi ağır gelmesin diye koymuştum ikinci isim anlamı büyük değil Eymen ise hem kuran da geçiyor hemde Allah'ın en hayırlı kulu anlamına geliyor birde sahabelerden birinin ismi ... Yani aslında taşıması zor bir isim ikinci isimle denge kuruluyor

Şuan gribim zaten gidip gribim dedim biz sadece bebeğe bakabiliyoruz diyolar öyle diyince bende bakın bi isterseniz öksürünce ağrı oluyo çünkü dedim öyle bakıyolar
Ben de niyeti bozdum devlete randevu aldım şansıma da yarına randevu buldum 10+1 olacağız, hem prilam bitmişti onu da yazdırırım

Değişebilir dedi doktorum ama ekrandan çok net gösterdi
Bende 13 haftada oğlumu cok net görmüştüm dr da net erkek demisti çünkü pozisyon çok rahat görünüyor du ama nuba göre de o kısım dik büyük ihtimalle değişmez ama tabiki hayat bu tesadüfler le dolu

Olabilir ah o taşıması zor isimler, yavrucukları mahvediyor saolsun bazı aileler hepsini ağır ağır koyup çocukları başlarda sersemletiyor ama bazıları ileriki yaşlarda o ağırlığa ayak uyduruyor bazıları da tabi daha da kötüleşiyor. Rabbim sağlıklı, vatana millete hayırlı evlatlar sahibi olmayı nasip eder inşallah

Of en korktuğum şey bu bende yıllarca voleybol oynadım boyum 1.76 kilolu değilim ama iriyim yani nasıl olcam merak ediyorum korkuyorum
Ya bende senin kadar olmasada boyum uzun kalipliyim biraz oğlumda mesela 67 ile kaldim 77 ile sanırım digum yaptim hic karnim yoktu farkettigim kadarıyla zayıf çıtı pıhtı olanların karni daha çok büyüyor çevremde

Doktor çok net diye 2-3 pozisyonda gösterdi benimde içime erkek doğuyordu hatta listeye bile erkek diye yazdırdım önümde ikili testim var biraz stres hakım inşallah güzel sonuçlar alırım

Yaa insallah canım insan diğerinde tatmak istiyor valla benimde oğlum var bıcır bıcır bir prenses istiyoruz sağlıklı olsun da insallah yinede oncelik
Aynen öyle doktorum 13 haftalıkken erkek demişti sonra biraz tereddüt kaldı pozisyonundan dolayı açmadı bende tereddütte kaldım önce erkek deyip kız olması başka bir doktora daha gittim oda göstermiuo büyük ihtimalle kız dedi bakalım ne olacak en sonunda öncelikle sağlıklı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…