2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Haha ben de 1.80im şu an 62 kiloyum ama işte 20 kilo fln alırsam duba gibi görünüm kesin 😅😅
Masallah canım boyuna göre zayıfsın ama kızlar soyle diyim 30 kilo alanı biliyorum onlar daha kolay kilo verdi zaten digumdan çıkınca baya bi kısmı gidiyor üzülmeyelim 😊

Eklentiler

• IMG_20230410_212418.jpg
    IMG_20230410_212418.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 52
Haha ben de 1.80im şu an 62 kiloyum ama işte 20 kilo fln alırsam duba gibi görünüm kesin 😅😅
Ay moral bozmak gibi olmasın ama bir tanıdığım 176 boya 55 kiloydu, şimdilerde 80e düşünce seviniyor 🙈 ama onda şöyle bişi de vardı, ergenlik dönemlerinde kilo almak için vitamin falan çok kullanmıştı, bir hemşire tanıdığımız onlardan kaynaklı olduğunu söylemişti 🤷🏻‍♀️

Kızlar bugün randevum vardı kocaman olmuş miniğim kıpır kıpırdı doktor zor ölçüm yaptı 😂 ikili test için haftaya Çarşamba gününeEki Görüntüle 3238431 randevu verdi inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏🙏 birde çok erken olmasına rağmen doktorum cinsiyeti erkek dedi çok belli çıkıntısı bir kaç açıdan baktı bizde şaşırdık gerçekten çok belliydi 😍🧿 Rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin 🙏
Maşallah erkenden belli etmiş kendini 😍
kızının ismini bilmiyordum gorunce duygulandim 🥹 cok istiyorum bi kızım olursa inci koyayim diye. rabbim bizede nasip eder insallah 🤲🏻
Amın canım inşallah . Kızın olursa birde inci koyarsan çıtı pıtı narin beyaz tenli tam bir inci tanesi gibi olur ❤️

Haftaya ki randevuma annemi götüreceğim geçen hafta götürecektim ama ayağını incitti falan diğer randevuya kaldı. Bugün de kayınvalidem anlamış gibi ben de geleyim mi diye sordu bilmiyor annemi götüreceğimi, gel dedim ben de ama doktor müsade eder mi bilemedim ki 😑

Haftaya ki randevuma annemi götüreceğim geçen hafta götürecektim ama ayağını incitti falan diğer randevuya kaldı. Bugün de kayınvalidem anlamış gibi ben de geleyim mi diye sordu bilmiyor annemi götüreceğimi, gel dedim ben de ama doktor müsade eder mi bilemedim ki 😑
Özelde genellikle bişey demiyorlar ama devlet bilemem🤭

X