2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
kızlar ya karnınız çıktı mı sizin de ? Genelde gaz bu diyorlar ama sonuçta hamilelikten dolayı oluşan bir gaz yani hamile karnımız var diyebilir miyiz
Valla ben utanmasam buraya fotoğraf atıp soracagim çok merak ediyorum hahaha ben çok zayıfım ve karın kaslarım var yani normalde de hiç göbeğim bile yok ama şu an 8+3üm bildiğin alt karnım var kilo aldım desem alakası yok aksine çok affedersin hayvan gibi yememe rağmen 3 kilo vermişim e gazım da yok ben anlam veremedim doktoruma sordum iç karnın geniş değilse olabilir ama bilemiyorum dedi

İsim düşünenler varmi veya hazir olan erkek net kafamda ama kız isimlerinde cok zorlanıyorum Ben kizim olursa doğduktan sonra belli olacak gibi ismi bi kac İsim arasındayım hep
Ayy en sevdiğim konu hahah
Biz kız olursa benim adım Dilara, onunla uyumlu olsun diye Alâra koycaz kesinleştirdik ama 2. Adı daha net değil Devrim, Toprak ya da Sare bunlardan birini düşünüyoruz
Erkek olursa da ya Asıl Kaplan ya da Ayaz Kaplan koymayı düşünüyoruz sen ne düşündün isim olarak ?

Evet kuzum erkek demiştin doktorda değişebilir dedi ilk çocuk cinsiyeti hiç önemli değil sağlıklı olsunlarda
Artık sana grubun 1 numaralı tahmincisi diyebiliriz 1ciftyesilgozz
Not: inş bana tahminin de tutar. Hem ramzi hem nubu da aynı tahmini yaptın bu arada

kızının ismini bilmiyordum gorunce duygulandim cok istiyorum bi kızım olursa inci koyayim diye. rabbim bizede nasip eder insallah

Kız olursa ismi belli de, erkek de çok kararsızım bir de öğretmenim ve isimlerin karakterler üzerine etkisini yaşayarak görüyorum o yüzden erkek olursa iyi düşünmem gerek, erkek çocuk korkutuyor beni
Yemin ederim benim beynimi okumuş gibi yazmışsın ben de aynı şekilde öğretmenliğim boyunca genellikle anaokulu ve ilk okulda çalıştığım için ben de karakterleri isimlerden analiz edebiliyorum resmen mesela en en basiti ismi doğa olan öğrencilerim 1 derste resmen 4 mevsim yasiyorlardi hahahah

Ahahah aynısını düşündüm yemin ederim ben 1 kilo aldım ama artık üçüncü ayı bitirmek üzereyim. Cuma günü resmen 13. Haftam bitiyor teyzeleri
Bana göre kocaman diğer insanlara göre normal bir göbeğim var ama bence çok zayıfız diye böyle oldu. Ve artık asla karın kası namına bir şeyim kalmadı neyse bir doğuralım da tekrar olur elbette

12 haftayı doldurduğunda zaten 3. Ayın bitiyor bebişim

12 haftayı doldurduğunda zaten 3. Ayın bitiyor bebişim
İnternette 13 yazıyor. Bir ay 30 gün ama 4 hafta 28 gün yapıyor mantığı olduğu için sanırım. 4. Ayda 17. Haftada bitiyor ben de instagramda bir postta gördüm zaten hep haftalık hesabı yapılıyor

Hahahaha ay dur şımarmayayım kendiminki de Ramzi de nub da kızı gösteriyor inşallah tutar Allahım çok amin
Yaaaa ama bana yapmamıştın diye hatırlıyorum atıyorum bi bakarmısın canım

Eklentiler

• 9D76C1BB-4CF3-41FA-AAAE-8D6EF7E8B4F2.jpeg
    136,5 KB · Görüntüleme: 52
Oyy maşallah tabii canım artık karın kası ne demek baya bir süre unutucaz onu benim eşim iddia ediyorum sen topaç gibi olmayacaksın boyun uzun diyor ben de tam tersi boyum uzun olduğu için kilo alırsam şişirilmiş hacı yatmaz gibi dolaşıcam ortalıkta diyorum bakalım hangimiz haklı cikacak

11+1 şu an ama ölçümde 10+6 çıktı
Ah ne güzel erkenden öğrenmiş oldunuz benim doktoruma da bir arkadaşım gidiyordu 12. Haftada söylemişti hiçte değişmedi inşallah bende böyle erken öğrenirim yaa insan çok merak ediyor ramzi de erkek çıktı ama bakalım

Of en korktuğum şey bu bende yıllarca voleybol oynadım boyum 1.76 kilolu değilim ama iriyim yani nasıl olcam merak ediyorum korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…