2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Haha ben de 1.80im şu an 62 kiloyum ama işte 20 kilo fln alırsam duba gibi görünüm kesin
Masallah canım boyuna göre zayıfsın ama kızlar soyle diyim 30 kilo alanı biliyorum onlar daha kolay kilo verdi zaten digumdan çıkınca baya bi kısmı gidiyor üzülmeyelim

Haha ben de 1.80im şu an 62 kiloyum ama işte 20 kilo fln alırsam duba gibi görünüm kesin
Ay moral bozmak gibi olmasın ama bir tanıdığım 176 boya 55 kiloydu, şimdilerde 80e düşünce seviniyor ama onda şöyle bişi de vardı, ergenlik dönemlerinde kilo almak için vitamin falan çok kullanmıştı, bir hemşire tanıdığımız onlardan kaynaklı olduğunu söylemişti

Maşallah erkenden belli etmiş kendini
kızının ismini bilmiyordum gorunce duygulandim cok istiyorum bi kızım olursa inci koyayim diye. rabbim bizede nasip eder insallah
Amın canım inşallah . Kızın olursa birde inci koyarsan çıtı pıtı narin beyaz tenli tam bir inci tanesi gibi olur

Haftaya ki randevuma annemi götüreceğim geçen hafta götürecektim ama ayağını incitti falan diğer randevuya kaldı. Bugün de kayınvalidem anlamış gibi ben de geleyim mi diye sordu bilmiyor annemi götüreceğimi, gel dedim ben de ama doktor müsade eder mi bilemedim ki

Özelde genellikle bişey demiyorlar ama devlet bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…