2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
1ciftyesilgozz 1ciftyesilgozz seni etiketleyecektim unuttum cinsiyet tahmini yapar mısın canım🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 72
Sırf o yüzden inci ismini seçtik . Kızım hep ıncı oluyor böylede 😅
Bizim listede inci ilkti sonra doğa bade dila vardı ğ harfınden dolayı doğayı eledik. Badenin anlamından dolayı eledik. Döndük dolaştık yinede ilk ismimize döndük . İyiki secmısız dıyorum adı gibi inci oldu 😍 eski ama eskimeyen isim .
Ben de bayılıyorum İnci ismine, çok naif, çok kibar. :)

Aile hekiminden ya da kendi doktorundan rapor almayı denedin mi canım? Biraz uzaklaşmak iyi gelebilir. Bende de akşama kadar ofiste oturduktan sonra kalktığımda karnımda ağrı, akşamları huzursuz bacak sendromum ve aşırı yorgunluk oluyor.
Belim kopuyor benim de ve bende de huzursuz bacak sendromu var. Uyutmuyor... Ruyalarim da bi acayip zombi gibiyim ya. 6 mayis'ta randevum var bakalim belki o zaman doktoruma soylerim..

Kızlar bugün randevum vardı kocaman olmuş miniğim kıpır kıpırdı doktor zor ölçüm yaptı 😂 ikili test için haftaya Çarşamba gününe 8BD2EDDD-A206-4A2A-AC95-1628ECB9FFB1.jpeg randevu verdi inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏🙏 birde çok erken olmasına rağmen doktorum cinsiyeti erkek dedi çok belli çıkıntısı bir kaç açıdan baktı bizde şaşırdık gerçekten çok belliydi 😍🧿 Rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin 🙏

Kızlar bugün randevum vardı kocaman olmuş miniğim kıpır kıpırdı doktor zor ölçüm yaptı 😂 ikili test için haftaya Çarşamba gününeEki Görüntüle 3238431 randevu verdi inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏🙏 birde çok erken olmasına rağmen doktorum cinsiyeti erkek dedi çok belli çıkıntısı bir kaç açıdan baktı bizde şaşırdık gerçekten çok belliydi 😍🧿 Rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin 🙏
Tahmin yapmışmıydık canım😂 bu arada klitoris de erkek cinsel organı gibi büyüyormuş o kadarlıkken arkadaşıms erkek dediler kızmış 😂♥️o yüzden net konuşmak istemez dr lar 16 haftaya kadar .

Tahmin yapmışmıydık canım😂 bu arada klitoris de erkek cinsel organı gibi büyüyormuş o kadarlıkken arkadaşıms erkek dediler kızmış 😂♥️o yüzden net konuşmak istemez dr lar 16 haftaya kadar .
Evet kuzum erkek demiştin 🙃 doktorda değişebilir dedi ilk çocuk cinsiyeti hiç önemli değil sağlıklı olsunlarda 🥰

Ben doğumdan inanılmaz korkuyorum. Acı eşiğim yüksek ama etrafımdakilerin makatı bile yırtılmış doğururken 40 dikiş atılan var. Sonraki hayatım cinsellik yönünden iyi geçsin istiyorum. Garip gelebilir size bilemem ama benim için önemli bir konu. O yüzden sezaryan istiyorum.
Nerde doğur muş lar 40 dikiş nedir 😳 vallahi bunları ben duysam tabi normal doğurmam 3 doğum yaptım ve çevrem normal doğumlu bir çogu hiç öyle vakalar duymadım cinsel hayatımıda hiç etkilemedi acıldıgı gibi kaşmıyor hiç yıpranmadım şükür 🤗

Kızlar bugün randevum vardı kocaman olmuş miniğim kıpır kıpırdı doktor zor ölçüm yaptı 😂 ikili test için haftaya Çarşamba gününeEki Görüntüle 3238431 randevu verdi inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏🙏 birde çok erken olmasına rağmen doktorum cinsiyeti erkek dedi çok belli çıkıntısı bir kaç açıdan baktı bizde şaşırdık gerçekten çok belliydi 😍🧿 Rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin 🙏
Yaa ilk öğrenen sen oldun ama nuba bakınca da erkek ya dik o kısım masallah paşaya 🥰

Emziklerde kenar kısımlarının dümdüz olmasına dikkat edin. Ben dümdüz aldım yoksa yanaklarına yapışıp kızartıyor sıpaların ♥ Ben ara renklerde pijama ve birkaç zıbın aldım. Ebebek indirimdeyken de mama sandalyesi almıştık heveslenip. 2 paket de bez aldım bile çoktan :) Sağlıkla gelsinler inşallah.
Ya merakımdan soruyorum bezi neye göre aliyorsunuz biz de stok yapmak istedik ama doktorumuz hadi bebeğe allerji ya da pişik yaparsa nerden biliyorsun dedi biz de vazgeçtik 😅

X