2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar gaz sancısı yaşayan var mı aranızda? Nasıl başa çıktınız? 8+4 teyim gaz sancısı uyutmuyor bile.
Başa çıkamıyorum kıvranıp kıvranıp duruyorum
Canım güzel anneler belki yarın yoğunluktan giremem şimdiden herkese mutlu bayramlar dilerim. inşallah bir sonraki ramazan bayramını bebişlerimizle beraber görmek dileğiyle hepinizi sevgiyle kucaklıyorummm
Amin hayırlı bayramlar canım
ALT değeri. Gebelikte değişebiliyor. Doktoruna attıysan o gerekli bir şey varsa önerir
Ha evet canım attım sonuç ü birşey demedi onun için iki yıl önce hamileyken çok yükselmişti enzimler Allah'tan sorun olmadan 2 hafta içinde dogurmuştumda birşey olmamıştı

Aminn ben bulantı yaşıyorum henüz kusmaya geçmedim ama hiç uzak değilim
Canım bende kusmamak için çok savaş veriyorum ama aç karnına çok fazla idare edemiyorum bu arada senin agzında bir tuaflık varmı sanki grip olmuşta acımış gibi hoş olmayan bir tad hamile kaldıgımdan itibaren devam ediyor acaba sadece bulantısı olanlardamı var bende mi var

Benimde sabahları çok gazım var ve karnımda sıkışıyor sancı oluyor

Kızlar eşim demin kulağını karnıma koyunca kalp atışını duydu annemde kalıyoruz yanlış mı duydu acaba diye annemi de çağırdık o da duydu şuan 10+5. Sizinde eşiniz kontrol etsinnnn şoka girdik biz

ben de hamile kaldığımdan beri o ağzımdaki acı tat var yemek yerken değil de yedikten sonra zehir gibi ağzım hiç sevmiyorum

Günaydın arkadaşlar, hepinizin bayramını kutluyorum Dün doktordaydım ben de. 9+1 haftalık oldu. Doktor tarama testleri ve fetal dna dan bahsetti. İkili testi önerdi ancak olası bir risk durumunda amniyosentezi önermedi. Fetal dna yı düşünün hem onda doğruluk oranı daha yüksek dedi. Sizler hangi testleri yaptırmayı planlıyorsunuz? Bu arada cinsiyet tahmini için fotoğraf ekliyorum Kız gibi ama ne dersiniz?

Eklentiler

• E51DC78E-F190-4B05-B701-8028A263F567.jpeg
    135,4 KB · Görüntüleme: 62
  • 0550E2CE-5838-48DD-8881-E24A49512752.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 59
Ben de onceki haftalarda karnimda kalp atisi hissettim pit pit atiyordu birkac gun surdu o bebekten degil karindan gecen damardan gelen kendi kalp atimimmis kalple uyumluydu hamilelikte zayif olanlarda daha cok hissediliyormus.

Maşallah bana da kız bebekmiş gibi geldi
Ben fetal dna testi yaptıracağım. Salı günü kan vereceğim bunun için, sağlıkla umarım

Estağfurullah canım. İmkansız değil ama eşin kulağını senin kalbine koysa hisseder.. Ama senin içinde daha başka can var o canın içinde kalp. Kalp atışı öyle dışarıya ses veren birşey değildir. Haa mantıksız mı değil olabilir inanırım

Herkese iyi bayramlar
Ben ikisini de yaptıracağım. 12. Hafta ikili, 13. Hafta fetal dna. Hepimize temiz sonuçlar dilerim (Cinsiyet tahmininden hiç anlamıyorum maalesef)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…