2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Merhaba kizlar uzun zamandir yazamadim. Midemde bulanti agri yanma kusma ogurme daha yeni hafiflemeye basladi. Ama gecmis degil. Bugun 11+5 oldum. Birkac gun once dra gittim. Cene kemigi burun elleri ayaklari kesedeki su orani kalp atisi bakildi. Cok sukur bir problem yok. 2 hafta sonra cinsiyet icin tekrar gidecegim,nipt testi icin kan verecegim. 3 ayi yaklasik bitti kabul edersek kilo alip vermemisim ayni kalmisim. Ayrica bu hafta baslayan kuyruk sokumu agrisi bel agrisi ve cok yuruyunce sok kasigimda agri olusuyor. Minigin son resmini ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20230420-121212_Gallery.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 106
Vajinal kullanabilirsiniz. Doktor ağızdan alırsın, çok fazla yan etki hissedersen vajinal fitil olarak alırsın dedi bana. Ben vajinal alıyorum. Parlak beyaz kapsül. Kayıyor zaten.

Merhaba, aynı kontrollerden ben de dün geçtim. Çok şükür her şey yolunda. 12. Haftayı Bitiriyorum. Ben test istemedim. Doktor her şeyiyle anlattı. Israr etmedi. Bel ağrısı bende de birkaç gündür var. Haftalar değiştikçe agri yerleri de değişiyor

Tam bizim kafamızdan doktormuş, 3 hafta sonra da nubuya göre söylesin

Magnezyum eksikliği kramp ağrı yapıyor. Ondan olabilir.

Kendı doktorundan baskasına gıtmek pısmanlık bende aynısını yasadım. Gıttım daha cok kafama takıp dönmüştüm . Sen bunu gıtmedın say bayramını guzel yaşa
Ayy evet öyle cidden suan farklı şehirdeyim biraz uzun kalacağım dünde boyle kalkarken keskin bir ağrı girince kasigima gideyim dedim gerçekten agri olan yerde baya aşağıdaydi bebek hareketlerine bile bakamadım 2 dk bile sürmedi bakması ama hareket ediyordu lyl dedi cekti ultrasonu sagolsun yine iyi dedi

İnşallah olumsuz bı durum yoktur, tekrar ne zaman bakilabilecek ultrasonda?

Kendı doktorundan baskasına gıtmek pısmanlık bende aynısını yasadım. Gıttım daha cok kafama takıp dönmüştüm . Sen bunu gıtmedın say bayramını guzel yaşa
Aynen katılıyorum ben de aynı şekilde tecrübe ettim

Bunun tek bantlısı vardı mağazada rengi böyle toz pembe pastel bir renk. Denediğinde aldım çok rahattı canım

Hayır ben de bakacaklar. Ben taşıyıcı isem eşimden kan alacaklar. Zaten taşıyıcı çıkmazsam bebeğin sma olma riski yok.
Maalesef genel alakalı bir hastalık olduğu için sadece anne ve baba taşıyıcı olması gerekmiyor benim oğlum nf1 genetik hasta ama bizde taşıyıcı değildir genetik hastalıklar yüzde yüz anne ve babadan geçmiyor kendi üre te biliyormuş kromozonların bozulması sonuçu bunu çok araştırdık

Canım aynısı bende oluyor bazen öyle şiddetli oluyorkı hareket edemiyorum vajinama ve makat kısma vuruyor arada kasıgıma panik yapma galiba normal şey bunlar

Kızlar dün devlette randevum vardı 8+3 herşey yolunda dedi Dr arada pembemsi leke geliyor tahlil sonuçları böyle çıkan varmı iyimi sizce

Eklentiler

• IMG_20230420_185311.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…