2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Benim de öyle ama 38 almıştım çünkü gebeliğin ilerledikçe ayak ödemden dolayı baya bi şişiyor ben en son hobit ayağına benzetmiştim ayağımı kocaman olmuşlardı ve hiç bir ayakkabıma sıgmamıstı o yüzden crocs 38 nokta atışı olmuştu bi de egilip çıkarma veya koyma derdi yok ayagımı gecirip dışarı cıkıyordum😁tr de ates pahasıdırlar gerci az önce oaylaştıgınız sandalet de öyle ama yurtdısında baya ucuzlar 30-35dolar
Evet ne yazıkkı türk lirasının kıymetı yok . Biz yurt dısına cıksak yıne turk lırası hesabı olacak yıne pahalı gelecek 😄

Evet ne yazıkkı türk lirasının kıymetı yok . Biz yurt dısına cıksak yıne turk lırası hesabı olacak yıne pahalı gelecek 😄
Aynen öyle ilk geldiğimiz 1-2ay cepten yemiştik ve cidden şaşırıyordum herşehi 15le çarpınca ben kafamı rahat yastıga koyamıyordum gastrıtım reflüm tavan yapmıştı…kira 2bin dolar *15 nasıl 30bin kira veririrm diyordum sonra eve dolar girmeye başlayınca tamam dedim bu çok ucuzmuş.burda asgari ücret saati 16-25dolar arası degişiyor .16*8=128 dolar günlük kazanç minimum ve o 128 dolarla bir haftalık 3-4kişilik market alışverişini yapabiliryorsun.kıyma kilosu 7-8dolar öyle düşününce güzel ülkemizdeki insanların ne günahı var diyorsunuz cidden bu büyük bir kayıp😞

Kızlar dün devlette randevum vardı 8+3 herşey yolunda dedi Dr arada pembemsi leke geliyor tahlil sonuçları böyle çıkan varmı iyimi sizce 🙄
Benim bu kadar oynama olmamıştı, ama hamilelik çok değiştiriyormuş değerleri. Karaciğer enziminin yükselmesi önemli olabilir. Bence doktora sormalısın canım 🙏

Aynen öyle ilk geldiğimiz 1-2ay cepten yemiştik ve cidden şaşırıyordum herşehi 15le çarpınca ben kafamı rahat yastıga koyamıyordum gastrıtım reflüm tavan yapmıştı…kira 2bin dolar *15 nasıl 30bin kira veririrm diyordum sonra eve dolar girmeye başlayınca tamam dedim bu çok ucuzmuş.burda asgari ücret saati 16-25dolar arası degişiyor .16*8=128 dolar günlük kazanç minimum ve o 128 dolarla bir haftalık 3-4kişilik market alışverişini yapabiliryorsun.kıyma kilosu 7-8dolar öyle düşününce güzel ülkemizdeki insanların ne günahı var diyorsunuz cidden bu büyük bir kayıp😞
Biz de soğanın kilosu 30 tl🥲 Ülkemi çok seviyorum umarım bir an önce hakettiğimiz günlere ulaşırız. 🤍

Ay kızlar ben bugün oruç tuttum ama bittim..🫠 Allah affetsin çok fena oldum bir günden bişey olmaz diye tutayım dedim🫠 bebiş iyidir inşallah midem bulanıyor onunla şuan tek bağımız bulantılar😂🤍

655C58A0-D9B7-430C-B790-A1BE5B9BFFC2.jpeg

Kızlar nub teorisine göre tahmin yapabilirmisiniz? 11+6 ❤️

Aaa 🥲 Doktoruna sorabildin mi?
Benimki endokrine yönlendirdi. Pazartesi günü gideceğim.
Umarım normaldir ve geçicidir 🙏
Dr attım az önce birsürü şey çıktı ya kedi köpek den uzak duracak dışarda salata yemeyecem birde tsh takibi var endokrinoloji Dr 2 yıl öncede böyle cıktıgında haftada kan takibi vermişti ilaç başlamadı ilaçın bebek üzerinde etkisi çokmuş düşüşe bile neden oluyormuş ama tsh çok ileri boyuttaysa ilaç mecburi kullanılıyormuş bu kez troit yüzünden bebek düşebilir miş yani anlatacagın çok kafaya takmayalım Allah büyüktür 🤗

Benim bu kadar oynama olmamıştı, ama hamilelik çok değiştiriyormuş değerleri. Karaciğer enziminin yükselmesi önemli olabilir. Bence doktora sormalısın canım 🙏
Karaciğer enzimleri hangisi oluyor canım Dr bana bundan bahsetmedi

Ay kızlar ben bugün oruç tuttum ama bittim..🫠 Allah affetsin çok fena oldum bir günden bişey olmaz diye tutayım dedim🫠 bebiş iyidir inşallah midem bulanıyor onunla şuan tek bağımız bulantılar😂🤍
Allah kabul etsin canım hiç denemedim kalkınca çıkarıyorum çünkü

Bende haftaya kan verecegim. Umarim iyi sonuclar alirsin. Bana bir form dolduruldugu soylendi o formda mi isaretleniyor cinsiyet. 5 10 gun arasi cikar dediler.
Evet evet kan almadan önce form dolduruyor hemşire, işte tc, kaç haftalık bebek doktorun kim tek gebelik mi gibi. Kan tüpünün üzerine de cinsiyeti işaretledi sanırım ben öğrenebilecek miyiz dedim evet işaretledim dedi🥰

X