2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Merhaba kizlar uzun zamandir yazamadim. Midemde bulanti agri yanma kusma ogurme daha yeni hafiflemeye basladi. Ama gecmis degil. Bugun 11+5 oldum. Birkac gun once dra gittim. Cene kemigi burun elleri ayaklari kesedeki su orani kalp atisi bakildi. Cok sukur bir problem yok. 2 hafta sonra cinsiyet icin tekrar gidecegim,nipt testi icin kan verecegim. 3 ayi yaklasik bitti kabul edersek kilo alip vermemisim ayni kalmisim. Ayrica bu hafta baslayan kuyruk sokumu agrisi bel agrisi ve cok yuruyunce sok kasigimda agri olusuyor. Minigin son resmini ekliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20230420-121212_Gallery.jpg
    Screenshot_20230420-121212_Gallery.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar bir şey sormak istiyorum dün gece kanamam oldu gece acile gittik çok şükür bebek iyiyimiş ama iğne verdi onu yaptirdim bir de bu kapsülü verdi sabah akşam iç dedi.Bende kendi doktoruma yazdım progestanı vajinal al dedi bu kapsül vajinal kullanılıyor mu yoksa bunun fitilini mi almam lazım henüz doktorumdan cevap gelmedi size sormak istedim.Bunu vajinal kullanan var mı
Vajinal kullanabilirsiniz. Doktor ağızdan alırsın, çok fazla yan etki hissedersen vajinal fitil olarak alırsın dedi bana. Ben vajinal alıyorum. Parlak beyaz kapsül. Kayıyor zaten.

Merhaba kizlar uzun zamandir yazamadim. Midemde bulanti agri yanma kusma ogurme daha yeni hafiflemeye basladi. Ama gecmis degil. Bugun 11+5 oldum. Birkac gun once dra gittim. Cene kemigi burun elleri ayaklari kesedeki su orani kalp atisi bakildi. Cok sukur bir problem yok. 2 hafta sonra cinsiyet icin tekrar gidecegim,nipt testi icin kan verecegim. 3 ayi yaklasik bitti kabul edersek kilo alip vermemisim ayni kalmisim. Ayrica bu hafta baslayan kuyruk sokumu agrisi bel agrisi ve cok yuruyunce sok kasigimda agri olusuyor. Minigin son resmini ekliyorum.
Merhaba, aynı kontrollerden ben de dün geçtim. Çok şükür her şey yolunda. 12. Haftayı Bitiriyorum. Ben test istemedim. Doktor her şeyiyle anlattı. Israr etmedi. Bel ağrısı bende de birkaç gündür var. Haftalar değiştikçe agri yerleri de değişiyor 🥴

Ayyy inşallah kuzu ya 😍 eşim doktora dedi ki küçücük bile olsa cinsiyet tahmininiz yok mu dedi hoca da ultrason kağıdına baktı ramziye göre kız gibi dedi ben şok hahahah siz inaniyor musunuz buna dedim evet dedi kahkaha attı benim doktor tam kırık 😂😂
Tam bizim kafamızdan doktormuş, 3 hafta sonra da nubuya göre söylesin 🤣

Kizlar benim bu aralar asiri gazim var bir de bu aksam lavaboya gidip afedersiniz cisimi yaptiktan sonra taharetlenip ayaga kalktim ve tam vajinama bicak saplar tarzda bir agri saplandi …dusuk mu yapiyorum yoksa gebelikte olagan bisey mi bilmiyorum hani yarin dr ye goruneyim desem imkansiz gibi bir sey burada…7+6 yim ve sadece iki kez ultrasona girdim birinde kalp atisi zayif denildi birinde gormedigini ve bu haftalarda bakmadiklarini soyledi…psikolojimi en kotusune de kendimce hazirladim tabiki ama belirtilerimin de cogu kayboldu ….Rabbim daha buyuk caresizliklerle sinamasin kmama cidden ne yapacagimi veya yapabilecegimi bilemiyorum sadece korkuyorum🙄
Magnezyum eksikliği kramp ağrı yapıyor. Ondan olabilir.

Kendı doktorundan baskasına gıtmek pısmanlık bende aynısını yasadım. Gıttım daha cok kafama takıp dönmüştüm . Sen bunu gıtmedın say bayramını guzel yaşa
Ayy evet öyle cidden suan farklı şehirdeyim biraz uzun kalacağım dünde boyle kalkarken keskin bir ağrı girince kasigima gideyim dedim gerçekten agri olan yerde baya aşağıdaydi bebek hareketlerine bile bakamadım 2 dk bile sürmedi bakması ama hareket ediyordu lyl dedi cekti ultrasonu sagolsun yine iyi dedi 🤣

Kizlar benim bu aralar asiri gazim var bir de bu aksam lavaboya gidip afedersiniz cisimi yaptiktan sonra taharetlenip ayaga kalktim ve tam vajinama bicak saplar tarzda bir agri saplandi …dusuk mu yapiyorum yoksa gebelikte olagan bisey mi bilmiyorum hani yarin dr ye goruneyim desem imkansiz gibi bir sey burada…7+6 yim ve sadece iki kez ultrasona girdim birinde kalp atisi zayif denildi birinde gormedigini ve bu haftalarda bakmadiklarini soyledi…psikolojimi en kotusune de kendimce hazirladim tabiki ama belirtilerimin de cogu kayboldu ….Rabbim daha buyuk caresizliklerle sinamasin kmama cidden ne yapacagimi veya yapabilecegimi bilemiyorum sadece korkuyorum🙄
İnşallah olumsuz bı durum yoktur, tekrar ne zaman bakilabilecek ultrasonda?

Kendı doktorundan baskasına gıtmek pısmanlık bende aynısını yasadım. Gıttım daha cok kafama takıp dönmüştüm . Sen bunu gıtmedın say bayramını guzel yaşa
Aynen katılıyorum ben de aynı şekilde tecrübe ettim

Çok merak ettim sandaleti bende hemen bakıyorum 😃 Yazın ne gıyecegım dıye şimdiden darlandım zaten 😇
Benim zaten topuk dikenim var ahh sülük yaptırabilsem 😂😂 Fiyatını merak ettim en cok 😇😇Eki Görüntüle 3236132 bumu acaba en yeni çıkan bunu gördüm 🙈
Bunun tek bantlısı vardı mağazada rengi böyle toz pembe pastel bir renk. Denediğinde aldım çok rahattı canım

Hayır ben de bakacaklar. Ben taşıyıcı isem eşimden kan alacaklar. Zaten taşıyıcı çıkmazsam bebeğin sma olma riski yok.
Maalesef genel alakalı bir hastalık olduğu için sadece anne ve baba taşıyıcı olması gerekmiyor benim oğlum nf1 genetik hasta ama bizde taşıyıcı değildir genetik hastalıklar yüzde yüz anne ve babadan geçmiyor kendi üre te biliyormuş kromozonların bozulması sonuçu bunu çok araştırdık

Canım aynısı bende oluyor bazen öyle şiddetli oluyorkı hareket edemiyorum vajinama ve makat kısma vuruyor arada kasıgıma panik yapma galiba normal şey bunlar

Kızlar dün devlette randevum vardı 8+3 herşey yolunda dedi Dr arada pembemsi leke geliyor tahlil sonuçları böyle çıkan varmı iyimi sizce 🙄

Eklentiler

• IMG_20230420_185311.jpg
    IMG_20230420_185311.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 86
X