2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kizlar deneyimliler sizce gumus kapakmi gogus ucu catlak kremimi daha iyi ve kullanisli olur malum 400 500 tlden basliyo
Philisp aventin hazneli plastik meme ucu kabını tavsiye ederim .gümüş kapak da krem de hiç bir işe yaramamıştı bende bebegimi emzirirken haykırarak agladıgımı hatırlıyorum hic bir ilaç işe yaramamıltı ama o ohilipsin kaplar sayesinde meme ucu nemli kalıyordu ve agrılarımı gideriyordu ayrıca evdeyken hep takılıydı sütüm içine akardı saatte bir biberona dökerdim o sütğ boşa gitmemiş olurdu 30-40cc birikirdi….kesinlikle onu tavsiye ederim

İyi akşamlar kızlar cinsiyet tahmini rica edicem sizden. 7+3 ölçtü doktorum, karından ultrason.
1ciftyesilgozz canım ayrıca sen de bakabilirsen sevinirim geçen sefer kız ama ortada duruyor tam net değil demiştin

Eklentiler

• 1681843277413..jpg
    83 KB · Görüntüleme: 75
  • 1681843300283..jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 65
Değerleriniz nasıl artmıştı acaba benim perşembe günü 592 cmartesi 930 pazartesi 1136 artmış yarın nasipse keseyi bir görsem sağlıkla ilerler aminnn

tecrübeli anneler ya da bilgisi olanlar sizce bebek neler almak gerekiyor ?

Kızlar selam ben 10 nisanda doktora gittim kalp atışlarını duydum Allah’a sükür sorunda yoktu. Yarın tam 8 haftalık olacağım bir dahaki kontrolüm 1 mayısta lakin beni bi korku tuttu. Ya kalbi durduysa diye düşünüp duruyorum beni rahatlatın nolur bir belirtisi oluyor mu

icini ferah tut hepimzde ayni endiseler var hareketlerini falan hissetme donemine girsek belki daha rahat olacagiz. allaha emanetler. sagliklidir allahin izniyle

Canım bende 7 haftalıkken duydum 13 nisanda ilk kez ve randevum 6 mayısta bazen böyle endişeleniyorum ama eğer olucaksa da önüne geçemeyiz sağlıkla gelsinler büyüsünler görüşümüzde devlete gitmeyi düşündüm ama bazıları cihazları çok eski oluyor ya da görmüyorlar vs vs kafamı karıştırmamak için beklemeyi tercih edicem. Ki çok sabırsızımmmmdır ben

Benimde dün kanamam oldu iğneler ve fitilden sonra 3 günlük rapor yazdı bende kimseyi endişelendirmemek adına yazmadım. Bebek ve kalp atışları hala var şükür. Ben bekleyemedim doktorumu evden çağırdık sağolsun geldi baktı gecenin köründe inşallah seninde sorun olmaz atlatırız Allah ın izniyle..

Çok teşekkürler bende çok merak içerisindeyim Allahım hayırlısını versin inşallah sağlıklıdırlar inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız

Göğüs kalkanı deil mi bende kullandım uzun süre. Gogus ucu biriken sütle sürekli islandigi için iyileşmesi de hızlı olmuştu. Kardeşim heveslendi fenomenlerden gümüş kapak fln aldı, 3.gun dayanamadı kalkan aldık da rahatladı. Ayva çekirdeğinden yaptığımız jel de bizde işe yaradı. Tavsiye ederim.

Merhaba hanımlar bugün doktora gittim 4+3 le kese aşağıda dedi düşük önleyici verdi ne demek oluyor yaşayan var mı

Valla ozelle karsilastirdigimda devletin makinesi içler acısı, bugün devlete gitmek beni endiselendirmekten başka bişeye yaramadı, Perşembe özele randevu aldım, yine de belki cinsiyet tahminin olur 1ciftyesilgozz 7 haftalık vajinal ultrason

Eklentiler

• IMG_20230418_233336.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…