2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çok geçmiş olsun bol su icip dinlen, inşallah güzel haberlerle geleceksin

Evet gögüs kalkanı ben çok faydasını gördüm hatta doğumdan önce aldıgım hic bişey işe yaramadı millet ısrarla gümüş kapak lansinoh krem vs dedi ama resmen paramı çöpe atmıştım.ayva çekirdeğini denememiştim ama cidden çok sızlıyor agrısı başka sezeryanla yaptıgım dogum gözüme gelmemişti agrısı yanında

Evet evet biliyorum bende o sayfayı bende 2018 anneyim

Ah sen mi ben mi hayat enerjim gitti sanki her gün kusuyorum resmen kusmadığım zaman da midem bulanıyor zaten ağlıcam artık. Geçsin diye dua ediyorum prilam da çok bişeye yaramıyor gibi ya
Aynıyız desene gerçekten yemek yemeyi özledim herkes iştahla yerken sinirim bozuluyor midem agzımda geziyorum

Kizlar alışverişi ne zaman yapmayi planlıyorsunuz bilmiyorum ama e bebekte joie ürünlerinde %25 net indirim var. Ben bir tane pusetli bebek arabasi takip ediyordum. 3800den 2800e düştü. Aldım ben de
Ben 32 haftada başlarım tamamlar bırakıtım herhalde
En pahalı alırsın sevmez ucuz unu emer biber onda ben sıradan eczaneden wee adım diyer pahalı markaları kabul etmedi oğlum o yüzden tavsiyem hiç pahalı markaya bulaşma

Evet evet o kahverengi alanı da vermek gerekiyormuş bende baya geç öğrenmiştim

Kesinlikle çok arttı fiyatlar benim kızım hala bezli ama temmuz gibi işten ayrılıp bıraktırıcam. Ben ilk başta prima pure serisini kullanıyordum sonra isim değiştirdi harmony oldu sanırım baya güzel bir bez ama aşırı pahalı. Sonra premium care kullandık o da çok güzel. Şimdi gündüz aktif bebek gece premium care e döndüm o kadar pahalı ki

Plesantayı da göremedim ki bebeğim cidden kötüymüş makinesi. Bebiş ortada anladığım kadarıyla .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…