2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar üzmek istemiyorum ama kanamam başladı 😢 hep yatıyordum dikkat ettim bugün biraz yemek yapayım dedim ayakta kaldım heralde. Kırmızı ve artıyor ama ağrım yok. Özeldeki doktor bu gece dinlen yarın sabah gel dedi. Zeynep kamile gitsem mi 😟
Çok geçmiş olsun bol su icip dinlen, inşallah güzel haberlerle geleceksin

Göğüs kalkanı deil mi bende kullandım uzun süre. Gogus ucu biriken sütle sürekli islandigi için iyileşmesi de hızlı olmuştu. Kardeşim heveslendi fenomenlerden gümüş kapak fln aldı, 3.gun dayanamadı kalkan aldık da rahatladı. Ayva çekirdeğinden yaptığımız jel de bizde işe yaradı. Tavsiye ederim.
Evet gögüs kalkanı ben çok faydasını gördüm hatta doğumdan önce aldıgım hic bişey işe yaramadı millet ısrarla gümüş kapak lansinoh krem vs dedi ama resmen paramı çöpe atmıştım.ayva çekirdeğini denememiştim ama cidden çok sızlıyor agrısı başka sezeryanla yaptıgım dogum gözüme gelmemişti agrısı yanında

Benim doğurduğum sene (2018) bebek bezlerinin içeriklerini inceleyen sosyal medya hesapları sleepy’yi en temiz içerikli bez olarak öneriyordu, prima kimyasal içeriğinden ötürü önerilmiyordu ( bunların etkisiyle sonradan prima da daha doğal ürünler çıkardı yanlış hatırlamıyorsam). Biz kendimiz birkaç paket sleepy almıştık ama asıl dedesi en iyisi diye prima almıştı ilk ay yüklüce miktarda🤦🏼‍♀️😅 neyseki sıfır numara değildi de dönüşümlü kullana kullana fazla hasar almadan bitirmiştik primaları.
Evet evet biliyorum bende o sayfayı bende 2018 anneyim 🥰

Ah sen mi ben mi hayat enerjim gitti sanki 🥹 her gün kusuyorum resmen kusmadığım zaman da midem bulanıyor zaten ağlıcam artık. Geçsin diye dua ediyorum prilam da çok bişeye yaramıyor gibi ya 😒
Aynıyız desene gerçekten yemek yemeyi özledim herkes iştahla yerken sinirim bozuluyor midem agzımda geziyorum😞

Kizlar alışverişi ne zaman yapmayi planlıyorsunuz bilmiyorum ama e bebekte joie ürünlerinde %25 net indirim var. Ben bir tane pusetli bebek arabasi takip ediyordum. 3800den 2800e düştü. Aldım ben de
Ben 32 haftada başlarım tamamlar bırakıtım herhalde
Kızlar şimdi aramızda deneyimli anneler mutlaka vardır. Biberon ve emzik konusunda bana bı el atın kurban olayim 😅 Philips Avent in biberon seti ve emzikleri konumuz. Bu markanın biberon ve emziklerine alışan bebekler başka emzik biberon almıyor diyorlar doğru mu? ve ben üçüz annesi olucam yani benim için baya masraf demek bu. Başka önerisi olan anneler bana bi akıl verin 🥰
En pahalı alırsın sevmez ucuz unu emer biber onda ben sıradan eczaneden wee adım diyer pahalı markaları kabul etmedi oğlum o yüzden tavsiyem hiç pahalı markaya bulaşma

Çok geçmiş olsun. Ben de emzirmenin önemini bilmiyordum, gebelik eğitimlerinde öğrendim. (Hatırladığım kadarıyla temel bilgi: memenin yalnızca ucu değil, alttaki kahverengi kısım da giriyordu.)

Bu arada bez fiyatları ne olmuş böyle? Dört senede altından daha çok değerlenmiş sanki. Galiba bezsiz bebek veya tuvalet iletişimi eğitimi almak gerekecek bir de🥶
Evet evet o kahverengi alanı da vermek gerekiyormuş bende baya geç öğrenmiştim🥰

Kesinlikle çok arttı fiyatlar benim kızım hala bezli ama temmuz gibi işten ayrılıp bıraktırıcam. Ben ilk başta prima pure serisini kullanıyordum sonra isim değiştirdi harmony oldu sanırım baya güzel bir bez ama aşırı pahalı. Sonra premium care kullandık o da çok güzel. Şimdi gündüz aktif bebek gece premium care e döndüm o kadar pahalı ki 😔

Valla ozelle karsilastirdigimda devletin makinesi içler acısı, bugün devlete gitmek beni endiselendirmekten başka bişeye yaramadı, Perşembe özele randevu aldım, yine de belki cinsiyet tahminin olur 1ciftyesilgozz 1ciftyesilgozz ☺️ 7 haftalık vajinal ultrason
Plesantayı da göremedim ki bebeğim cidden kötüymüş makinesi. Bebiş ortada anladığım kadarıyla . 🫠

X