2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ben de aynı şekilde kararlaştırdım. Eve gelip alacaklar, Amerikada çalışılacak. Aslında 10. Haftadan itibaren yapılıyormuş ama benim doktorum özellikle 12.haftayı bitirmemi bekliyor :)

Ben nipt plustan çok gğzel bir fiyat aldım ama doktorum şuan yaşıma göre (29) fetal fna gerek duymadı önce ikili test istedi zaten 300 lira bşeydi ikili test.
Bende ilkinde 29 yaşındaydım o zaman da karşılıyordu filan ikili yaptırdık risk 10 binde birdi çok düşük dedi o yüzden gerek duymadık. Ama onda beni perinatolojiye takip ediyordu filan derken profesör ücreti de ödemiyordum çok azdı yani ödediğim. Şimdi Acıbadem’e gidiyorum doğum yaptığım doktora aşırı memnunum ama kendisi Uzm doktor, ikili testle beraber perinatolojiye yolladı. Böyle de 2500 e filan geliyordu o yüzden bende bu sefer kabul ettim fetal dna yı

Ben de aynı şekilde kararlaştırdım. Eve gelip alacaklar, Amerikada çalışılacak. Aslında 10. Haftadan itibaren yapılıyormuş ama benim doktorum özellikle 12.haftayı bitirmemi bekliyor :)
Banada bu ayın sonuna kadar yaptırabilirsin demişti ama 11+1 olacak perşembe adet tarihine göre

Banada bu ayın sonuna kadar yaptırabilirsin demişti ama 11+1 olacak perşembe adet tarihine göre
Doktordan doktora değişiyor uygulamaları :) ben 12+4 'de vermiş olacağım. Hiç önemli değil yeter ki sonuçları güzel gelsin. Benim ultrasona göre hesapladı tarihi, sanırım artık ona göre devam edeceğiz.

Kızlar bugün kabuklu bişey yerken dişim kırıldı benim ben şimdi dişçiye gidemez miyim ya zaten bu dişlerden usandım sürekli kırılır benim dişlerim demek ki zayıftı kırıldı en ufak şeyde

Anladım. Senin için mantıklı evet neden ikili testle birlikte perinatoloji? Riskli gebemisin?

Dişçiye gidebilirsin sadece iğne yapmazlar belkı ıgnesız bır tedavi uygularlar .

Ama dolguyu iğnesiz yapmazlar ki uyuşturmaları gerekebilir. Doktorumu aradım sekreteri geri dönüş yapacak bakalım ne diyecek. İnşallah bir çözüm olur
Cok yuzeydeyse belkı ıgnesız yaparlar. Benimbir kere bosa ıgne yapmayalım dıye yapmıstı dolguyu agrıda olmamıstı korkmustum ama.

İlaçsız işlem yapıyorlar diye biliyorum

Bende devlete yarın sabaha aldım randevu 8+0 oluyoruz hem kan tahlilleri falan onları isticem cuma da kendi doktorum nöbetciymiş bayramın 1. Günü giderim sonuçları ona göstermeye hem bebeklerle de bayramlaşırız

Bende en son 6+2 de kalp atısı için gittim tekrar bayram sonrası gidicem. şuan 10+2 yim birde hastane karşısıında çalısıyorum düşününce kendime hayret ettim nasıl sürekli gitmiyorum diye

Kızlar devleti deneyeyim dedim cihazları berbattı, özelde 5+6 da karından gördüğümüz bebeği 7 haftada karından göremedi mecburen vajinal baktı, önce vajinal istemedim karından baktı yok bebek görünmüyor yok bilmem ne sinir etti beni, kötü bı deneyim oldu gereksiz yere gerildim daha da gitmem devlete, Allah muhtaç etmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…