2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bizimde sağlık ocağı öyle zaten uyanamıyorum hafta sonu merakla beklememek için pazartesi günü gidicem

Kizlaarrr 9+1 im cinsiyet tahmininiz nedirrr ilk gebeligim ay cok heyecanli bi bekleyis tahminleriniz varmiiiiii karindan ultrason

Eklentiler

• IMG_20230413_173746.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 92
0,1 olsa üzülmezdim benim 0,01 :)

Doktoruma cumartesi gideceğim, başka testler de isteyecektir muhtemelen, o yüzden şimdilik bekliyorum. Kendime iyi bir endokrin doktoru araştırıyorum. Belki ilaçsız halledebiliriz .
Aynen canım benimde öyle e nabızdan bakıp atayım sana en iyisi ama Dr bir sorun görmedi sadece kilo alamıyorsun hızlı çalışıyor

Aynen canım benimde öyle e nabızdan bakıp atayım sana en iyisi ama Dr bir sorun görmedi sadece kilo alamıyorsun hızlı çalışıyor
Öyleyse biraz içim rahatlar, ben referans değerinin çok çok altında olduğu için dert ettim. Evet normalde Tsh düşüklüğü yüksekliğinden daha iyidir ama gebelerde nasıl yol izlendiğine dair hiç bir bilgim yoktu. Teşekkür ederim.

Hiç fikri olan yok mu Baya takılmış durumdayım.
Hamilelikte bu değer düşebiliyor. Ama sizinki normalin altında olduğu için büyük ihtimalle doktorunuz hormon takviyesi verecektir. Hamilelikte çoğu hormon ve vitaminlerde düşme oluyor zaten. Çözümü olmayan bir durum değil. Canınızı sıkmayın. Ablamda zehirli guatr vardı yine de ikiz bebekleri çok şükür sağlıklı bir şekilde geldi dünyaya

Benim doktorum takıntılı birazcık. Daha önce referans değerinin sadece 0,01 altında olduğu için testi tekrarlattı. Bu sefer total değerim 0,01 geldi. Görünce baya takacak muhtemelen
Ben aslında çok stresli bir insan değilim, araştırırım, hemen paniklemem ancak doktorumun risk almama huyunu hemen kaptım sanırım

benim de sürekli oluyor, sürekli ayakta kalmasam da akşam sızlama başlıyor ve çok rahatsız edici oluyor

Kızlar ya kafama çok takıldı, dün gün boyu aşırı mide bulantım vardı bugün hiçbir şeyim yok yani bu belirtiler bu şekilde gidip geliyor mu normal mi sizce bu durum fazla mı evhamlıyım yoksa
Bu durum da normal, senin evhamlı olmanda ben de sürekli belirti kontrol ediyorum, olmayınca evhamlanıyorum ama değişiyor belirtiler hatta saatlik bile fark ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…