2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İlki için genetik bir teste gerek yok dedi doktorum ama sanırım devlette tıbbi genetik bölümü var. Anladığım kadarıyla benden ve eşimden kan alarak süreç ilerliyor. Eğer randevu bulabilirsem o bölüme gideceğim. Doktorum şimdi isterseniz yaptırabilirsiniz ama çok pahalı dedi kendimiz gidip yaptırmak istersek. Devlette yaptırılan bir şey sanırım bir araştıracağım. Yaptırmış mıydınız eşinle canım süreçler nasıl biliyor musun
Canım çok üzgünüm aynı süreçten geçen biri olarak. Mesajını görünce yazmak istedim üniversite hastanesinde genetik test ve trambofili paneli testlerini tamamen ücretsiz yaptırmıştım bilgin olsun kan alınarak yapılıyor tamami

Öyleyse biraz içim rahatlar, ben referans değerinin çok çok altında olduğu için dert ettim. Evet normalde Tsh düşüklüğü yüksekliğinden daha iyidir ama gebelerde nasıl yol izlendiğine dair hiç bir bilgim yoktu. Teşekkür ederim.
Merak etme canım problem değilmiş ama endokrinoloji takibindeydim kadın doğum ve dahiliye için sorun olabiliyor sen kayıt actır takibini endokrinoloji Dr yapsın iste

Canım çok üzgünüm aynı süreçten geçen biri olarak. Mesajını görünce yazmak istedim üniversite hastanesinde genetik test ve trambofili paneli testlerini tamamen ücretsiz yaptırmıştım bilgin olsun kan alınarak yapılıyor tamami
Çok teşekkür ederim canım🌸 bir de üniversiteye gideyim o halde

Kızlar umarım canınız çekmez ama hazır nugget vs yiyen var mı çok canım çekti ya almıştım şimdi bir kararsız kaldım 🤷🏼‍♀️

Kizlar merhaba bugun ultrasona girdim 6+5 im ve karindan sadece keseyi gorebildi…sonra alttan bakti ve zayif da olsa kalp atisinj gordum dedi.dakikada 87 atiyormus cok kucuk daha ondan dedi acildeki doktor ama bilemiyirim icim hic rahat degil beni 2gun icinde arayacak bir kadin dogum uzmanina sevk ettiler cunku onlara kullanmam gereken ilaclar odlugunu soyledim ve henuz bir kadin dogum uzmaniyla gorusmedigimi..bakalim yalan degilse cumaya kadar arabilacakmisim…daha once zayif kalp atimi olup normale donen var mi. Guzel dualariniz icin cok tesekkur ederim🤲🏻saglikla yavrularimizi kollarimiza alalim
Moralini neden bozuyorsun bak ufak ta olsa kalp atımı varmış. Daha düne kadar bebek varmı diye endişe ediyordun. Günümüz seninle aynı bırak ufakta olsa kalp atımını keseyi gördüm kesenin içi dolumu bosmu onu bile bilmiyorum. Yapma bunu kendine yıpratma kendini relaks ol lütfen. Ararlar iki gün sonra aylık periyodlarlada doktora görünürsün ohh mis. Bol bol dua et. Daha çok minik o annesi oyuzden azıcık duyuldu sakin ol sen.. ye iç keyfine bak.

Kıslar evde ağırlıksız antrenman yapayım diyorum squattır bacak hareketleridir falan. Doktorum ağırlıksız hafif sporlar yapabilirsin demişti , sizce squat vs zararlı olur mu bu aşamada 🫠

Onu bilmiyorum da genoksu çok duyuyorum ben de
Ecegen yeni açıldı sayılır. Sahibi doktor hamımla öncesinden tanışıklığımız var. O yüzden biraz akıl da danışmak istedim, açıkçası yaptırmak istemiyorum testi ama eşim illa yaptıralım diyor. Genoksla da görüştüm o da 6800. Tabi bu fiyatlar üzerinden pazarlık var mıdır bilmiyorum, ben sadece bilgi almak için görüştüm. Bir yere daha mesaj attım ama henüz dönmediler. İş yerinden bir arkadaşımız yaptırmış oraya da

Ecegen yeni açıldı sayılır. Sahibi doktor hamımla öncesinden tanışıklığımız var. O yüzden biraz akıl da danışmak istedim, açıkçası yaptırmak istemiyorum testi ama eşim illa yaptıralım diyor. Genoksla da görüştüm o da 6800. Tabi bu fiyatlar üzerinden pazarlık var mıdır bilmiyorum, ben sadece bilgi almak için görüştüm. Bir yere daha mesaj attım ama henüz dönmediler. İş yerinden bir arkadaşımız yaptırmış oraya da
Hımm arada fiyat farkı var neden kaynaklı acaba? Daha fazla kromozoma mı bakılıyor

X