2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Canım ikisi de olabilir, hakkında en hayırlısı olsun inşallah kendini strese sokma, her serde hayır vardır, zorlukla beraber kolaylık vardır, inşallah en güzel zamanda alırsın yavrunu kucağına, bakarsın bı mucize olur ama sen kendini iki duruma da hazırlamaya calis

Kızlar bu yumurtlama günü ve sonrası erkek yumurtlamadan önce kız olur mantığına ne diyorsunuz
Ben o mantığı şöyle doğru buluyorum bir bilimsel araştırma okumuştum ; yumurta çatlamadan sperm içerde bekleyip ertesi gün (illa ertesi gün değil tabiiki sperm en fazla 3 gün içeride yaşayabiliyor) çatladığında eğer gebelik tutarsa içeride sperm beklediği için etkisi azaldığı için kız oluyormuş hatta şöyle bir teoride var erkekte eğer sperm problemi yoksa sperm kalitesi yüksekse %40'lara varan bir oranda yanlış da hatırlıyor olabilirim erkek oluyormuş umarım anlatabilmisimdir yani kısacasi az kaliteli spermden kız kalitesi yüksek spermden erkek oluyormuş

Canım benim de sadece kahverengi akıntım geldi haftasonu doktor kese arkasinda kanama alanı var ama aktif degil dedi igne ve ilaç verdi stres etkilemis olabilir ya da önceki bir kanamanın kalıntıları olabilir kırmızı degilse, mutlaka git kontrol ettir

yani o da olabilir bakalım nasip ne olcak

Dün kontrole gitmiştim (kendi doktorum değildi) o zaman görülmez miydi kanama alanı varsa

Bos gebelıkte düşük yaşayan varmı hıc bılgım yok bu konuda benım dusukte bebek vardı bırındede kımyasaldı ama leke ile gelmeye baslamıs gıt gıde artmıstı .. Ama kanama arttıkca agrımda artmıstı .
Akşam gıdeceksın madem için rahat olur belki daha net bişeyler öğrenirsin .

Bebek olan düşüğün kendi mi olmustu sonrasında kürtaj ile mudehale edilmiş miydi?

Kendimi kötüye de hazırladım canım, bebek oluşmadığı için bir tık içim rahat düşük olursa eğer. ama süreçleri hiç bilmediğim için biraz Korkuyorum

Bu progestan ne zamana kadar kullanılıyor kızlar. Doktor verdi 3 haftadır kullanıyorum ama sormadım ne zamana kadar diye. Bu cumartesi gitcez doktora bakalım.

Bu progestan ne zamana kadar kullanılıyor kızlar. Doktor verdi 3 haftadır kullanıyorum ama sormadım ne zamana kadar diye. Bu cumartesi gitcez doktora bakalım.
Bence buna Cumartesi doktorun karar versin canım. Herkes farklı süre kullanıyor çünkü. Çok önemli bir hormon eksikliği hemen lekelenme yapar.
Benim de bu cumartesi günü randevum. Güzel şeyler duyarız inşallah

Dün kontrole gitmiştim (kendi doktorum değildi) o zaman görülmez miydi kanama alanı varsa
Benim dün gözüktü ama senin ters rahimden kaynaklı vajinal bakılmış ya belki onun etkisi de olmuş olabilir ayrıca cihazın kalitesi de etkili olabilir. Seni tabi ki umitlendirmek istemem canım herseyde vardır bir hayır en sağlıklısı hayırlısı olsun inşallah her duruma hazırla kendini ama yine de bugün bi daha git farklı doktora sonra da kendi doktorunu bekle herhangi bir karar almadan önce

Anladım cnm bende miyom olduğu için vermişti. İnşallah güzel şeyler duyarım kalp atışı için cumartesiye verdi randevuyu. Kan uyuşmazlığımız var eşimle, onun için iğne falan ne zaman yapılıyor hem onları da sorarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…