2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bu arada şu yumurtlama günü ve öncesi cinsiyet olayına ben de dahil olayım. Ben hamile kaldığım ay asla ama asla hamile kalacağıma ihtimal vermedim. O ay o kadar hastaydım ki kum döküyordum bir sürü ilaç tedavi falan. Tam olarak reglimin 11. Günü tek ilişki oldu. Ve ben çok eminim yumurtlamam da 14. gün oldu.Yani yumurtalaman 3 gün önce tek seferle hamile kaldım. Şimdi bu teoriye göre bana da herkes kız diyor. Bakalım eğer cinsiyet kız olursa bu teori azıcık da olsa sanki mantıklı gelmeye başlayacak bana 😂

Bebek olan düşüğün kendi mi olmustu sonrasında kürtaj ile mudehale edilmiş miydi?
Kendi düştü kontrole gıttım betaya baktı bırde kontrol etti düşmüş içerde parca kalmamıs dedi . Yoksa kalanı alacaktı.
Bu progestan ne zamana kadar kullanılıyor kızlar. Doktor verdi 3 haftadır kullanıyorum ama sormadım ne zamana kadar diye. Bu cumartesi gitcez doktora bakalım.
Progestan 12 haftaya kadar bazıları kullandırıyor ama kanama lekelenme yada risk varsa doguma kadar kullanan var.
Anladım cnm bende miyom olduğu için vermişti. İnşallah güzel şeyler duyarım kalp atışı için cumartesiye verdi randevuyu. Kan uyuşmazlığımız var eşimle, onun için iğne falan ne zaman yapılıyor hem onları da sorarım 🙏🙏
Kan uyusmazlıgında lekelenmen fılan olmazsa 28. Haftada ıgne oluyorsun. Ama benım leke gelınce 6. Haftamda yapıldı.
Güzel anneler❤️ sizin de göbeğiniz çıktı mı? Benim ilk hamileliğim ama baya baya belli göbeğim. Aileme diyorum gazdır diyor. Ama son bir haftadır baya çıkık durumda. Bu gaz bu kadar süre şişkinlik yapar mı?
Benım baya var eşim diyo o göbek bebek değildir 🫣 Ama hayır baya baya bebek göbeği. Akşamları özellikle daha belirgin dar giyince anlamamak imkansız .

Güzel anneler❤️ sizin de göbeğiniz çıktı mı? Benim ilk hamileliğim ama baya baya belli göbeğim. Aileme diyorum gazdır diyor. Ama son bir haftadır baya çıkık durumda. Bu gaz bu kadar süre şişkinlik yapar mı?
Malesef gaz 🤣 doğru söylüyorlar bir de hormonlarımızdan sindirim sisteminin düzeni değişiyor hepsi etkiliyor ben ilk hamileliğimde 48 kiloydum 16.hafta gibi belirginliğini hissetmistim tam olarak🥰

Kızlar bu arada şu yumurtlama günü ve öncesi cinsiyet olayına ben de dahil olayım. Ben hamile kaldığım ay asla ama asla hamile kalacağıma ihtimal vermedim. O ay o kadar hastaydım ki kum döküyordum bir sürü ilaç tedavi falan. Tam olarak reglimin 11. Günü tek ilişki oldu. Ve ben çok eminim yumurtlamam da 14. gün oldu.Yani yumurtalaman 3 gün önce tek seferle hamile kaldım. Şimdi bu teoriye göre bana da herkes kız diyor. Bakalım eğer cinsiyet kız olursa bu teori azıcık da olsa sanki mantıklı gelmeye başlayacak bana 😂
😂😂😂 merakla bekliyorum tek ilişkiymiş tutarsa sen de tutcak hadi bakalım

Benım baya var eşim diyo o göbek bebek değildir 🫣 Ama hayır baya baya bebek göbeği. Akşamları özellikle daha belirgin dar giyince anlamamak imkansız .
Benim de göbeğim çıktı. Peki göbeğiniz sert mi sizinde? Benim sert gibi geliyordu o yüzden gaz olabilir diyordum. İlk aylarda sertleşmiyordur heralde 🙄 ilk gebeliğim her şeyi merak ediyorum 🙈

Benim de göbeğim çıktı. Peki göbeğiniz sert mi sizinde? Benim sert gibi geliyordu o yüzden gaz olabilir diyordum. İlk aylarda sertleşmiyordur heralde 🙄 ilk gebeliğim her şeyi merak ediyorum 🙈
Sabah daha yumusak aksam sert iğneyi yapamıyorum tutamıyorum 😃 Aksam yatarken aynaya son kez bakıyorum gören 4-5 aylık der dıyorum . Kızımda da boyle şişkinlik vardı ama bunda daha cok gobek gıbı. Birde yaygın oyle top göbek degıl yanlarda var

Sabah daha yumusak aksam sert iğneyi yapamıyorum tutamıyorum 😃 Aksam yatarken aynaya son kez bakıyorum gören 4-5 aylık der dıyorum . Kızımda da boyle şişkinlik vardı ama bunda daha cok gobek gıbı. Birde yaygın oyle top göbek degıl yanlarda var
Benim top gibi🙈 kilom değişmemiş kontrol ettim. Böyle şey gibi hani kabız olursun üç gün tuvalet yapamazsın ya🤣🤣

iki oglu olanlar klubu 🙈 benimde ayni ikimizin cinsiyeti merak ediyorum haberleselim mutlaka ben kiza benzettim seninkini 😀
Aaa ne güzel 🙂 Hadi hayırlısı olsun inşallah, gönlümüz kız ister tabi ama her şeyden önce sağlıklı olsun ve hayırlı olan olsun inşallah 🤲

X