2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bu yumurtlama günü ve sonrası erkek yumurtlamadan önce kız olur mantığına ne diyorsunuz🤣🤣🤣
Olabilitesi var ama çok da yüksek olduğunu düşünmüyorum. Şimdi ben yumurtlamayı takip ettim . 13-15.17. Günler ilişki olmuştu. 17. Gün test pik yaptı yani 18. Gğn muhtemelen çatladı yumurtam . Eğer 15. Gün ki ilişkide ki spermler önce davrandıysa kız olma ihtimali artıyor çünkü erkek spermler hızlı hareket eder ama uzun yaşamaz ama kız spermler yavaş hareket eder ama daha uzun yaşarmış..

Olabilitesi var ama çok da yüksek olduğunu düşünmüyorum. Şimdi ben yumurtlamayı takip ettim . 13-15.17. Günler ilişki olmuştu. 17. Gün test pik yaptı yani 18. Gğn muhtemelen çatladı yumurtam . Eğer 15. Gün ki ilişkide ki spermler önce davrandıysa kız olma ihtimali artıyor çünkü erkek spermler hızlı hareket eder ama uzun yaşamaz ama kız spermler yavaş hareket eder ama daha uzun yaşarmış..
Aynen öyleymiş en fazla kac gün yaşıyor sperm benim buna göre kız ihtimalim düşüyor🤣🤣

Benim haftasonu hafif kahverengi akıntım oldu. İlk endişelenmedim rahim büyüdüğü için olabilir bu haftalarda diye yazıyordu her yerde ama devam edince dün gittim doktorum bana neden hemen gelmedin diye kızdı. En ufak bi leke, akıntı takip gerektiriyormuş meğer. Aktif bir kanaman yok ama kese arkasında kanaman olmuş dedi. 5 tane prulatan iğne ve progestan hap verdi. Haftaya tekrar kontrolüm var. Normalde bu cmt gidecektim kontrole ama dün yani 6+4 bebeği görüp kalp atışını duymak nasip oldu çok şükür. Benim gibi akıntı sorunu ya da kese arkası kanama yaşayan oldu mu korkmalı mıyım?
Benim hem kahverengi lekelenmem hem de kırmızı kanamam oldu 5 ve 6. Haftada kese komşuluğunda kanama alanı diyordu.progestan kullanıyorum.ilk zamanlar çok korktum şimdi kesildi Allah’a şükür.fobi olmuştu artık lavaboya gitmek bir şey görür müyüm korkusuyla

Kızlar ben de cinsiyet tahmini alabilir miyim erken henüz ama 6+4 karından ultrason ☺️

Eklentiler

• 1681224884728..jpg
    1681224884728..jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 1681224946751..jpg
    1681224946751..jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 52
Benim hem kahverengi lekelenmem hem de kırmızı kanamam oldu 5 ve 6. Haftada kese komşuluğunda kanama alanı diyordu.progestan kullanıyorum.ilk zamanlar çok korktum şimdi kesildi Allah’a şükür.fobi olmuştu artık lavaboya gitmek bir şey görür müyüm korkusuyla
Cidden öyle her wc gitmek ayrı bir stres anı. Ya daha kötüsü gelirse diye. Çok şükür sağlıkla devam etsin inşallah darısı başıma 🙏

Zeynep kamil iyidir ya burası berbat hatta ben usg fotosu bıle vermedıklerını dusundum 😁 çünkü gecen gittiğimde aaa kese cok kucuk aaa bebek göremiyorum dedi baktı hıc bısı vermedı yolladı 😬 Ama şöylede bişey var teee o haftada gobekten ufacıkta olsa keseyı net gördü bak şiödi hatırladım . Neyse yarına az kaldı 😬🤲🏻
İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım 🙏 ben hamileliği devlet ve özel olarak devam ettirmek istiyorum ama devlette tek sorun uzman doktoru göremiyoruz kadın doktordan randevu aldım erkek çıktı 😂

Zeynep kamil iyidir ya burası berbat hatta ben usg fotosu bıle vermedıklerını dusundum 😁 çünkü gecen gittiğimde aaa kese cok kucuk aaa bebek göremiyorum dedi baktı hıc bısı vermedı yolladı 😬 Ama şöylede bişey var teee o haftada gobekten ufacıkta olsa keseyı net gördü bak şiödi hatırladım . Neyse yarına az kaldı 😬🤲🏻
Çook güzel haberlerle gel inşallah. Devletin cihazı kötü olsa da büyümüş, sağlıklı bir bebek görelim 🙏

Merhaba teyzoslar bir güzel haber de bizden, kalp atışını net duyamadik ama Dr gösterdi, cuma gelirseniz net duyarız dedi, inşallah hepimiz sağlıkla alırız yavrularimizi kucağımıza🤍 cinsiyet tahmini için çok mu kucuguz ☺️

Eklentiler

• IMG_20230411_182556.jpg
    IMG_20230411_182556.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bugün karnında regl öncesi hafif sizi var ya öyle bir sızlama oldu ve kahverengi akıntım oldu. Şimdi siliyorum peceteye bişey gelmiyor ama pede bulaşmış. Dün vajinal ultrason yapmıştı dr ilgisi olabilir mi? Yoksa düşük yapmaya başlamis olablir miyim? Ya da stres kaynaklı mıdır? Akşam başka bir doktora randevu aldim

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım 🙏 ben hamileliği devlet ve özel olarak devam ettirmek istiyorum ama devlette tek sorun uzman doktoru göremiyoruz kadın doktordan randevu aldım erkek çıktı 😂
Bende oyle dusunuyorum ama burası ılce devlet ben ıl devlete gıtmeyı dusunuyorum oranın acilinde kadın dogumcu var . Acıl bısı oldugunda bakarlar . Ben erkekten aldım bu sefer bakalım kım cıkıcak .
Çook güzel haberlerle gel inşallah. Devletin cihazı kötü olsa da büyümüş, sağlıklı bir bebek görelim 🙏
Amiiin canım .. Tek dileğim o endişelerim son bulur bırazda olsa ..

Kızlar bugün karnında regl öncesi hafif sizi var ya öyle bir sızlama oldu ve kahverengi akıntım oldu. Şimdi siliyorum peceteye bişey gelmiyor ama pede bulaşmış. Dün vajinal ultrason yapmıştı dr ilgisi olabilir mi? Yoksa düşük yapmaya başlamis olablir miyim? Ya da stres kaynaklı mıdır? Akşam başka bir doktora randevu aldim
Düşük olsaydı azcık lekenme değil, kanama olurdu bence. Peçeteye gelmiyorsa aktif bir kanama yok demektir. Stres çok etkiliyor 😕

Kızlar benim de pembe lekelenmem bitmedi kasık ağrım da var. Dün uyuşmazlık iğnesi oldum. Progestana devam ediyorum. Dualarınızı bekliyorum geçmiyor leke 😞
Geçen hafta benim de 5 gün kahverengi lekelenmelerim oldu, hatta bı gün epey kirmizimsiydi ama çok şükür bı sıkıntı olmadı, inşallah sende de olmaz canım, bol su iç dinlen dua et gerisini Allah'a bırak, inşallah sorunsuz ilerler gebeligin

Ayy topik güzel haberlerle şenleniyor şükür .. İnanın içim karardı. Karamsarlıktan lütfen lütfen boş gebelık kalp atımı duymayanlar kürtaj dıyenlerde iyi haberle geri gelsinler 🤲🏻
Haftaya randevum derken bende yarına randevu aldım her şerde bi hayır vardır mutlaka dıyorum ama devletın makınası aklıma gelınce sadece ilaç yazdırıp cıksam mı ki diyorum 😬
Ya bence gitmişken baktır 🤭🤭

X