2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bulantı için ilaç kullanıyorum şükür bulantı yok bir de o olsaydı ne yapardım bilmiyorum 🥺
Hiçbir şey yiyemiyorum bebeğim için endişeleniyorum sağlıksız besleniyorum yeteri kadar su içemiyorum 🤧🥺
Hiç endişelenme mide bulantısından bişey yenmiyor ben ilk hamileliğimde 5 ay boyunca hiç geçmeyen bir bulantı yaşadım hayattan zerre zevk almadım ot gibi yaşadım diyebilirim sonrasında mide yanması yani dokuz ay boyunca hiç sağlıklı beslenemedim. Bebek 3 kilo 400 Gr doğdu. Yani aldığımız takviye vitaminlerden kaynaklı sanırım bebek kilo aldı ben kurbağa gibi bişey doğuracağımı düşünmüştüm.

Hiç endişelenme mide bulantısından bişey yenmiyor ben ilk hamileliğimde 5 ay boyunca hiç geçmeyen bir bulantı yaşadım hayattan zerre zevk almadım ot gibi yaşadım diyebilirim sonrasında mide yanması yani dokuz ay boyunca hiç sağlıklı beslenemedim. Bebek 3 kilo 400 Gr doğdu. Yani aldığımız takviye vitaminlerden kaynaklı sanırım bebek kilo aldı ben kurbağa gibi bişey doğuracağımı düşünmüştüm.
Ya aslında bulantım çok yoktu ama yinede doktordan ilaç yazmasını istedim ilaçtan sonra daha iyim taa ki eşimden hastalık bulaşana kadar 3 gündür 2 lokmayı zor yiyorum 🤕 inşallah bebeğim etkilenmez Rabbime emanet 🤲

Ya aslında bulantım çok yoktu ama yinede doktordan ilaç yazmasını istedim ilaçtan sonra daha iyim taa ki eşimden hastalık bulaşana kadar 3 gündür 2 lokmayı zor yiyorum 🤕 inşallah bebeğim etkilenmez Rabbime emanet 🤲
Çok geçmiş olsun. Hamilelik döneminde çok dikkat etmek gerekiyor ilaçta kullanamadığımız için haliyle hastalık hemen geçmiyor. Bebek etkilenmez Allah'ın izniyle inşallah

Eşim bi kaç kere kızımdan sonra kan bağışlamıştı tutmucakmı 🤣
Önemli olan hangi tarihlerde verdiği kuzum bu teori en son kimin kanı yenilendiyse (anne veya babanın) onun cinsiyetinden olma ihtimali yüksek diyor. Kızında en son senin kanın yenilenmiş demektir . Yani ille şaşacak diye bişey yok çünkü erkeklerin 4 bizim 3 yılda kanımız yenilenirmiş . O ince hesaba giriyor biraz 🤓

Bünyeden bünyeye illaki değişiyordur. Ama ben kesinlikle öneriyorum. Son aylarda böbrek genişlemesi yaşadım. Crp değerim yükselmişti enfeksiyon vardı vücudumda bebeğe geçerse büyük tehditti. Acil sezeryana alındım. Normal doğumda epidurali bilmiyorum o yüzden.
çok geçmiş olsun. İnşallah evladınızı sağlıklı bir şekilde kucağınıza almışsınızdır.

Ayyy ağzın bal yesin inşallah 😍😍 bu teorinin adı ne kuşum ? Teşekkürler bu arada 🌸🌸
Kan yenilenmesi kuzum en son annenin mi babanın mı kanı yenilendi ona bakılıyor kadın ve erkeğin kan yenilenme süresi farklıymış. Demek ki en son senin kanın yenilenmiş bu teoriye göre 😝😂 he Rus takvimi deniliyor buna aynı zamanda

X