2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
7+1 deyim bugün ama midem aşırı kötü bulanıyor yani canım hiç bişey istemiyor bişey yiyemiyorum az az yediğim şeyler, bişey olmaz dimi böyle sürekli bulantı olur mu bugün sürekli bulandı
8. Haftadan 10. Haftaya doğru iyice arttı kusmaktan yoruldum artık dayanılmaz oldu mide bulantısı 24 saat bulanıyor hiçbir şeyi zevk alarak yemiyorum

Bende oyle yaptım ama azdı gene dişler doktorda oyle dedı ama 3 aydan snrada bebek strese giriomuş hiç yaptırmiyim diorm ama dayanabilir mıyım kestıremıorum
Diş çok zor canım yaptırman daha iyi olur zaten gebelikte illa bi ağrı olacak benimde ilk baya olmuştu

O agız tadı cidden çok kötü çamur gibi acımsı bir tad ve bulantıda olunca hiç çekilmiyor
Bulantı için ilaç kullanıyorum şükür bulantı yok bir de o olsaydı ne yapardım bilmiyorum
Hiçbir şey yiyemiyorum bebeğim için endişeleniyorum sağlıksız besleniyorum yeteri kadar su içemiyorum

ben beyazlarım çıktı ve hepsi bir yere toplanmışlar 3. Aydan sonra boyatmayı düşünüyorum

Bulantı için ilaç kullanıyorum şükür bulantı yok bir de o olsaydı ne yapardım bilmiyorum
Hiçbir şey yiyemiyorum bebeğim için endişeleniyorum sağlıksız besleniyorum yeteri kadar su içemiyorum
Aynen bende öyleyim bazı arkadaşlarımız çok saglıklı besleniyor kuru yemişler öğünler ben se ne bulursam canım isterse bulantıdan yiyemiyorum İlaç'a bu gece başlayacagım agız tadı çok kötü bulantı olmasada zaten istediğini yediremiyor hasta gibi

Kızlar bi teori daha buldum son adet tarihiniz sizin doğum tarihiniz ve eşinizin doğum tarihi gün ay yıl şeklinde yazın bakayım
10 şubat
10.04.1995
01.08.1989

Hadi bakalım ne çıkacak
Doktor çok yakından çekmiş resmen Öğrenince direk yazacağım sana Teşekkür ederim

Seni çok iyi anlıyorum kuzum.. bende canım o an ne istiyorsa onu yiyorum bu aralar yumurtadan tiksindim sabah kahvaltıda ekmek arası kaşar ve domates dışında bir şey yiyemiyorum ilk 3 ay depolardan beslenirmiş bebek diyip içimi rahatlatıyorum.. Sadece suya önem veriyorum günde en az 2,5 lt içerdim şu an 1 litreyi zar zor içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…