2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
3. Aydan sonra boyatan o kadar çok arkadaşım oldu ki. Organik boya kullandılar sanırım. Böyle şeylerde çok fikir vermeyi sevmiyorum ama ben boyatırdım sanırım.

3. Aydan sonra boyatan o kadar çok arkadaşım oldu ki. Organik boya kullandılar sanırım. Böyle şeylerde çok fikir vermeyi sevmiyorum ama ben boyatırdım sanırım.
Benim doktorum hiç yasakcı değil ne sorsam olumlu dönüyor bu beni biraz düşündürüyor ama güvende alıyorum kendisinden kimyasal olduğunda çok kötü bir doktor tecrübesinden sonra kendisiyle tanışmıştık o yüzden bir güven hissiyatım var ona danışıp sonra karar vermek istiyorum bende zaten ama merak ettim sizler ne durumdasınız diye

D Defnemege sakartosbiik_ kızlar dün bende öyleydim en son Dr gidecektim sanki doğum başlamışda kasılmam var gibi oluyordum gecede sağ karında bıcak gibi anı sancılar çektim şuan bile hafif karın çekilmesi acı gibi birşey var

Anne rahat olursa bebek de hep rahat oluyor, ben o yüzden rahat olmaya çalışıyorum, stres yapmamaya çalışıyorum. Boya konusu da öyle, seni mutsuz edecekse o saç rengi ile dolaşmak, mutlu hissetmen daha önemli , tabiki zarar vermeden, organik boyalar ile.

Saçlar sarı dipler geldi ki aylar oldu yaza yaptıracaktım tekrar röflemi ama orial kullanmak yasaktır birda beyazlar bagırıyor yaşlı diye onu düşünüyordum az önce

Ay bana da bana da . 2. Gebeliğim bu ilkinde de diğer topiktekiler bilmişti. Karından benimde.
Erkek gibi hissettim bebiş tam ortada duruyor plesantayı çok ayırt edemesem de solda gibi görüyorum . Ama haftasına göre çok belirgin hatları, erkek bebek daha çabuk belli edermiş organları kemik yapısı vs. Tamamen tahmin ciddiye alma yine de

Ben de boyayabilirim kendimi iyi hissetmek adına fakat oryal gibi açıcı maddeler kullanılmamalı diye düşünüyorum yine de

Merhaba kizlar en son 4+4 karindan kese gormustuk 10 gun once. bugundu ramdevum 6+5 olmusuz kalo atisinida karindan duyabildik cok şükür. birdahaki randevuya zaman gecmez artik. benim iki oglandan sonra 3 uncu cocuk. ultrason fotoğrafi atmaya korkuyorum tahmin icin doktora dedim saglikli olsun ogrenmicem uzun sure cinsiyetini

Hayırlı olsun sağlıkla tekrar randevunuz ne zaman?

Kızlar bi teori daha buldum son adet tarihiniz sizin doğum tarihiniz ve eşinizin doğum tarihi gün ay yıl şeklinde yazın bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…