2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Evet pek endişeye gerek olmadığını söyledi doktorum da yinede benim gibi olanlar var öğrenmek istedim sanki sadece içim böyle rahatlayacak gibi oldu teşekkür ederim cok sağlıkla gelsin bebeklerimiz

Kızlar merhaba adete 3 gün kala beta 15le gebeliğimi öğrendim. Adete 1 gün kala beta 49 oldu adet bir gün geçtiğinde 83 oldu. Bu artış normal mi. Adet başlangıcına göre 4+2yim ama beta yaptırdığım laboratuvarın referans değerine göre 2-3 haftalık falanım. Geç döllenme mi olumsuz bi şey getirmek istemiyorum aklıma. Yorumlarınızı rica ediyorum

Beta hergün 2 katı artmalı.. Sizdede her şey yolunda görünüyor..
Endişe etmeyin bence.. :) Geç döllenmede ancak doktor kontrolünden sonra ortaya çıkar..
Hayırlı sahurlar

7+6, az önce şiddetli bulantıyla kalktım. Cubuk krakere ve sodaya koştum. Hala bulaniyor. Ilk gebelik bu arada ve insallah mide bulantilari hafifler ya (

Evet vallahi öyle dayanamıyorum
Aman Allahııım çok güzel çook. Ben de oğlumun ağzından yüzünden öperim hep. Benimki de 10 yaşında bir beagle tüyü kadar ömrü olsun hepsinin

Evet cnm gec döllenme bnm adetimin gecikmesinin 6. Gunu 50 cikti cok sukur bir sorun yok. İki haftalik gec dollenme olmus ki zaten ovulasyon testi kullaniyordum gec yumurtladim

Yaa çok datluuu .. Asla Kedi köpek sevemem korkarım. Özellikle kediler daha çok korku alanım Çünkü hemen bacağına yapışıyor kediler . Ama uzaktan severim

Arkadaşlar merhaba ben de katıldım aranıza inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız eksilmeyiz.
Ben daha 2022 temmuz annelerinde doğum yaptım Rabbım tekrar nasip etti . Kızım henüz ufak olduğu için biraz tedirginim ama Allah büyük. Kızım çok yorduğu için sanırım biraz rahim etrafı kanamam var pıhtılaşma öyküm olduğu için oksapar coraspirin kullanıyorum bugün kasık ağrısı ve rahim etrafında kese yanında kanama olunca doktor tek doz düşük önleyici iğne verdi ve progestan fitil yazdı bakalım henüz çok ufak daha 6 haftalık rabbim inşallah hepimize sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kısaca durumum böyle..
Ben topik de kızım ufak olduğu için çok aktif olmayabilirim ama birbirimize destek olur kafamıza takılan soracağımız ya da hazırlık sürecinde fikir alacağımız bir topik olur diye düşünüyorum.

Dilkenn
Yaş 30
2. Çocuk olacak İnşallah
Sat 22 şubat
Tahmini doğum 26 Kasım civarı deniyor
Şehir Ankara
Cinsiyet tahminim yok

Hayırlı olsun rabbim verir elbet kolaylık emziriyomusun kızını

Hayırlı olsun rabbim verir elbet kolaylık emziriyomusun kızını
Hayir canım 5 aylıkken birakti devam etmedi sagarak da veremedim azaldı gün gün. Suan 9 aylık. Artık sadece ek gıda alıyor gündüzleri mama da içmiyor son bir haftadır nedense . Sadece geceleri mama veriyorum

Geçmiş olsun. Ben de tam “çocuklu anneler, kendinizi nasıl koruyorsunuz hastalıktan?” diye soracaktım. Yuvaya giden oğlum bir iki aydır geceleri bizimle yatmaya başladı hissetmiş gibi, tam yumurtlama dönemimde hastalandı, bana da bulaştı. Öksürük için ballı kara turbu denedim bu arada ilk kez, (aşırı şiddetli değildi bizimki, ateş de 37.5’tan azdı) işe yaradığını sanıyorum. Şimdi ikinci turu bekliyorum kaygıyla. Geceleri kaçıp salonda yatıyorum arada ama bir iki saate uyanıp çağırıyor. Önerisi olan var mıdır acaba?

Hamileliğini kötü geçiren sonraki hamilelginde iyi gecirirlermiş. Sen ilkini prensens gibi şimdiki kötü denk gelmiş bende ilkini çok kötü geçirdim 9 ay zehir olmuştu şimdi hedefim prenses gibi bir hamilelik ama bakıp gorucez bakalım

Galiba öyle oluyo İnşallah hepimiz çok güzel bi hamilelik süreci geçirelim

Hayırlı olsun bilgisayarimin başına geçince ekleyeceğim listeye benim de pıhtılaşma öyküm var Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğin iyidir iyi düşün iyi olsun

Ay olur mu böyle bişey.. Olsun lütfen zaten İlk gebelıgım 7bucuk ay sürmüştü sureklı kusma vsvs.. Hadi bağalım.. Bunda guzel ve uzun Bi serüven olur inş

Ay olur mu böyle bişey.. Olsun lütfen zaten İlk gebelıgım 7bucuk ay sürmüştü sureklı kusma vsvs.. Hadi bağalım.. Bunda guzel ve uzun Bi serüven olur inş
Benim ki tam 40+2 di hem uzun hemde kötü bir serüvendi inşallah bu çok güzel geçer diye umut ediyorum henüz hiç bir şey başlamadı bende hamile deilmişim gibi keşke böyle devam etse dokuz ay boyunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…