2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
evet canım kız da olsa erkek de olsa her türlü ısırırım totişini, kabulüm yani ben çok şükür daha iyiyim canım teşekkür ederim evdeyim eşim yerimden kaldırmıyor kanama da leke de kesildi p.tesi eski doktoruma gideceğim keseyi görmem lazım içim rahat etmeyecek yoksa. ben eski doktorumdan çok çok memnundum ama cihazı çok eskiydi ama şimdi kese çoktan göründüğü için gönül rahatlığıyla gidicem inşallah keseyi düzelmiş görürüm de içim ferahlar biraz

Normal doğum sezaryen den nasıl daha pahalı yenimi olmuş bu ben bir buçuk sene önce bı kaç hastaneye sorduğumda sezeryan fiyatı daha yüksekti şimdi yer değiştirdiler demekki sonuçta sezeyan bir ameliyat bunun narkozu var iki gün mü duruma göre değişen bir yatişi serumu var ilaçları normale göre aynı mı bilmem ama daha maliyetli

Yaa geçen yılda normal pahalıydı burda arkadasım dogum yaptı yazın normal doguma daha cok iatediler . Bence normalde doktorun zamanını aldıgı ıcın

Sabah uyanınca bı bulantı geliyor sonra geçiyor dimi. Gün içindede acıkma hissi oluyor oda yine geçiyor

Okurken yazın bitti ve ben elimde telefon ekrana bakakaldim. Çok şaşkınım şuanda bahsettiğin yer Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmayabilirmi acaba şuan gerçekten senin nerde yaşadığını çok merak ediyorum. Ben ayın 17 sine devletten randevu aldım. Çok uzak bir zaman diye sabah kalkinca sağlık ocağına gittim dedim böyle böyle beta baktircam tekrar. tabi saydı sayıştirdi ebemiz evham yaptığımi düşük tehlikemin olmadığını ilkindede öyleydi ve ben iki günde bir kan vermistim çağırma kötüyü dedi. Ama istersen yine kanı alalım için rahat etsin elektirik gitti gelene kadar bekle dedi o arada bebemle dışarda beklerken elini tutuyordum kaçmasın diye kolunu çekti bende birakmayinca incindi heralde. Kırılmış gibi ağladı çocuğum. bu durumdan dolayı elektriği bekleyemedim. Vardır bundada bir hayır dedim eve geldim şimdi hem kendimi hemde cocugun kolunu takip ediyorum herhangi bir sıkıntıda doktora koşucaz.

Tabiki doktordan doktora değişiyor. Devleti beğenmiyoruz ordada çok iyi ve çok kötü doktorlar olduğu gibi. Ozeldede aynısı. Özelde sezeryani desteklemeyen son ana kadar normal doğumu bekleyen o kadar doktorlar var işte onlari bulmak lazım doğuma daha çok var iyice aratirmak lazım bu zaman zarfinda

Valla ben de şu an hep araştırıyorum ve korku içerisindeyim cidden tadını çıkartmak lazım da insan bir duramiyor. Kötüyü de çağırmamak gerek. İyi düşünelim iyi olsun herşey

Çok sevindim canım strese sokma sakın kendini ptesi güzel haberlerini bekliyoruzz

Sabah uyanınca bı bulantı geliyor sonra geçiyor dimi. Gün içindede acıkma hissi oluyor oda yine geçiyor

Evet, böyle oluyor gerçekten şu an çok iyiyim mesela, sabah işe çok halsiz geliyorum ama hafta sonuna az önce randevu aldım 6+5 oluyorum hafta sonu hayırlısı bakalım gideceğim

Kizlar cilege alerjisi olan varmi? Ben hamile olmadan once alerjik bi cildim vardi ama cilege yoktu dun aksam afedersiniz biraz cilek yedim her yerim kabardi sinek isirigi gibi dirseklerim diz kapagim ve ayak bilegim deli gibi kasiniyor ve sabah kalktigimda ust dudagim sismis goz kapagim hafif sismis internetten arastirdim urtiker yaziyordu belirtisi ayni bu ve kortizonlu igne vurulunca gecermis boyle biseye alerjisi olan varmi ya fotograf ekledim bu sekilde kabarciklar

Eklentiler

• IMG20230404202041.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG20230404201749.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 40
Ablanızın şansına kolay olmuş:) genelde epiduralda doğumun daha uzun sürdüğü söyleniyor.

Aaa çok çok geçmiş olsun canım inşallah birşeyi yoktur Aksaray'da yaşıyorum ben canım hatta buradaki de kötü değil araştırma hastanesi yani

Ya geçen haftalarda bende de oldu böyle, kaşındım ve kabardım, şimdilik iyiyim, neyden olduğunu anlamadım bir yerim kaşınıyor orası sönüyor diğer yerim kaşınıyordu

İnşallah canım . Yata yata büyütecegız şu 3 ay bi geçse hayırlısıyla gerısı kolay Allahın izniyle ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…