2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Selam arkadaşlar
Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar nerenize vurmanız gerektirigini dr soledimi bana söylememişti ust yan bacagima vuruyorum cok fazla agridi yanlis birsy yapmayayım
Canım doktor söylüyor genelde ama benim hep duyduğum göbekten kol ve bacaktan karın buyudukten sonra yapılıyor genelde ve çok acıyormus kol ve bacaktan

Amin canım amin inşallah

Selam arkadaşlar
Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar nerenize vurmanız gerektirigini dr soledimi bana söylememişti ust yan bacagima vuruyorum cok fazla agridi yanlis birsy yapmayayım
Bende geçenlerde sormuştum buradan tecrübelerini annelereebe bir tanidigim eşliğinde yaptım ilk ignemi göbekten 4 5parmak sağ sol veya alt üste yapıyorsun ben sağ sol yapıyorum şimdilik iki parmağımla etini yukarı doğru sikistiyorsun çok gergin veya çok gevşek değil iğneyi dik açıyla sokup sıkıştırdığın bölgeyi bırakıyorsun yavaş yavas ilacı veriyorsun ve sadece bir parmaginla pamukla basıyorsun ovalama yaparsan morariyor canım ben bu şekilde yapıyorum

3 ay çabuk geçer aslında hiç yaptırmayın şüpheyle beklemek daha kötü olur sizin için d vitamini eksikliğiniz filan varmı veya troid onlarda tutunmayı engelliyor
Ama cnm pıhtılaşma faln varsa en azından bişeyler kullanırım
Vitamin eksikliğim yok

cnm bnde o sekilde yapayim dra gidince iyice sorarm. prospektustede o sekilde yaziyor intten baktim az once tesekkur ederim.

sağol canım amin cümlemiz ile birlikte alalım bebişleri saglıkla kucaklara. Benim kesinleşsin ikiz ozaman vardır belki ailede yoksa bildiğimiz yok

Selam arkadaşlar
Daha önce kullandıgım için yeni doktorum hiçbişey demedi . Bana önceki doktorum 4-5 parmak göbek deliğinin uzagına vur demıstı. Ama cidden bu oksapar cok yakıyor ve cok acıyor ben 2-3 delık acıyorum nerdeyse gunde bır iğne için kızımda kullandıgım cok ıyıymıs onu anladım.

Gözün aydın miyom bendede var 2 hamilelik geçirdim hiç sıkıntı olmadı kaç mm veya cm sizin miyom
Bende miyom 5 cmdi şu an biraz artmış. Rahim duvarındaydı miyom doktor 2 ay içinde gebelik düşün bir sıkıntı olursa gerekirse ameliyat yaparız demişti. Progestanı da ondan verdi her ihtimale karşı inşallah etkilemez sizin kaçtı boyutu falan

Gecmiş olsun canım senin bayağı büyükmüş ama enazından doğumla ondanda kurtulmuş olacaksın, benim daha küçükdü 2 yıl önce 19 mm dı şimdi hiç bilmiyorum birde miyom gebelik de kanala yakın yerde olursa sıkıntı oluyor muş değilmi

Kızlar öksürürken kasıgım patlıyor sanki aksilik hepde gıcık tutuyor bogazımı birde agzımın içi çamur gibi sizdede oluyor mu

Evet miyom rahim içindeyse bebeğin gelişimine baskı yapıyor düşük tehlikesi oluyormuş, benim rahim duvarında yani doktor bebeğin yerleşeceği yerde değil dedi. Bununla ilgili 3 doktora gittim 3 ü de öyle konuştu umarım öyle olur bişey olmaz

Olmaz canım bir sorun teşkil etseydi hamile kal demezdi Dr zaten o riske sokmazlar hiçbir hastalarını

Maşallah Saglıkla büyüsün sağlıkla gelsin .. Hahah fasulye gıbı olunca mı erkek dıyolardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…