2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Çok amin Hayırlı olsun mucize ne saglıkla kavuş inşallah 🥰 bende bugün tam 5 haftalıkda gördüm keseyi
Ay maşallah ne güzel demekki benimde görme ihtimalim var. Bir yandan korku bir yandan heyecan çok zormuş gerçekten acaba değerim güzel devam ediyor mu kese var mı diye düşünmekten insan iyice stres oluyor 🤲☺️

Gayet güzel kuy ulaşmaya başlamış erken ögren mişsin hergün değil de 2 günde bir yapsan birde idrara daha geç düşüyor gebelik hormonu diye biliyorum ondan kaynaklıdır muhtemelen hayırlı olsun canım bebişin
Çok teşekkürler rahatladım 🥰 evde çok fazla testim var o yüzden her gün yapıyorum 🤭🤭

Kızlar Selam gördük keseyi çok şükür bebek yok henüz. 6+1 olması gerekirken kesem 5 haftalık çıktı. Dr normal toparlar dedi ama benim canım çok sıkkın normal mi sizce
Canım çok normal ben 15 gün önce gittiğimde kesem 5 haftalıktı,dün gittiğimde 7 hafta olması gerekirken 6 haftalık çıktı yani başlarda böyle şeyler çok normal için rahat olsun ❤️❤️

Selam kızlar dün keseyim görememiş dik karından ve beta 3830 cıkmışdı bugün sabah Dr tekrar çagırmışdı tekrar karından baktı ve çok şükür kesemizi gördük hatta yanında bır kese olma ihtimali var gibi haftaya netleşir dedi ailede İkizdere yok 😳 hayırlısı artık bana moral olan bal anneler teşekkür ederim Allah izin ederse bu süreçte beraber ilerleyip birbirimizin mutluluğuna üzüntü olmaz inşallah ortak olup yaşayacagız yolumuz sürecimiz kolay saglıklı geçer inşallah 🥰
Ya bir keseyi göremezken yoksa 2 mi oldu ❤️ maşallah saglıkla gelsın ınsallah .
Doktordan çıktık şimdi keseyi gördük çok şükür kalp atışı başlamış ama daha çok küçük duyulmaz dedi 15 milim çıktı kesenin büyüklüğü normal değil mi? Miyom olduğu için bende Progestan verdi sıkıntı yok normal ilerliyor şu an dedi. Fakat miyomum biraz büyümüş, 3 hafta sonra bir daha çağırdı. Birde bazı testler istedi enfeksiyonlara karşı yapılan testler. Protestanı vajinal yoldan al dedi ama o direkt vajinadan içeri itiliyor mu nasıl kullanılıyor bilmiyorum 😊
Bana dün devletteki kadın 11 mm dedi . 6 haftayla uyumlu cıkıyor benım kı senınde maşallah cok ıyı kese boyutu. Evet direk itiyorsun gıdıyor hemen kalkmıyorsun en az bı 15-20 dk uzan . Yoksa hemen gerı cıkıyor

Doktordan çıktık şimdi keseyi gördük çok şükür kalp atışı başlamış ama daha çok küçük duyulmaz dedi 15 milim çıktı kesenin büyüklüğü normal değil mi? Miyom olduğu için bende Progestan verdi sıkıntı yok normal ilerliyor şu an dedi. Fakat miyomum biraz büyümüş, 3 hafta sonra bir daha çağırdı. Birde bazı testler istedi enfeksiyonlara karşı yapılan testler. Protestanı vajinal yoldan al dedi ama o direkt vajinadan içeri itiliyor mu nasıl kullanılıyor bilmiyorum 😊
Gözün aydın miyom bendede var 2 hamilelik geçirdim hiç sıkıntı olmadı kaç mm veya cm sizin miyom

Kimyasal olduğunu öğrendim artık aranızda değilim anneler kulübüne de üye oldum aptal gibi hissediyorum. 7 gün geçti regli olmadım heves etmiştim yaşım da riskli yas grubundaydı ama kısmet değilmiş bu dünyada çocuğum olmasa da olur yapacak bişiy yok sağlık olsun. Üyeliğimi silmeye çalışıcam.desteklerinşz için teşekkürler.

Bu da demek oluyor ki 3.gün net çıkan çizgi 5.gün silik çıkarsa kimyasala dönüyor.

Ya bir keseyi göremezken yoksa 2 mi oldu ❤️ maşallah saglıkla gelsın ınsallah .

Bana dün devletteki kadın 11 mm dedi . 6 haftayla uyumlu cıkıyor benım kı senınde maşallah cok ıyı kese boyutu. Evet direk itiyorsun gıdıyor hemen kalkmıyorsun en az bı 15-20 dk uzan . Yoksa hemen gerı cıkıyor
Amin canım tam emin değil Dr kanama alanıda olabilir keseden olabilir haftaya daha kesinleşir dedi birde henüz normal kesede çok küçük gelişim için tekrar cagırdı herşey normal dedi şükür

Kimyasal olduğunu öğrendim artık aranızda değilim anneler kulübüne de üye oldum aptal gibi hissediyorum. 7 gün geçti regli olmadım heves etmiştim yaşım da riskli yas grubundaydı ama kısmet değilmiş bu dünyada çocuğum olmasa da olur yapacak bişiy yok sağlık olsun. Üyeliğimi silmeye çalışıcam.desteklerinşz için teşekkürler.

Bu da demek oluyor ki 3.gün net çıkan çizgi 5.gün silik çıkarsa kimyasala dönüyor.
Hemen pes etmeyin inanın okadar çok mucizeler oluyorki yaş artık problem bile olmuyor ben bu sitede 4 yıl olacak ve bu 3 . Gebeligim biri saglıkla doğdu bu daha belli değil ne umutlar ediyoruz neler geliyor başımıza umutlar tükendiğinde yeni müjdeler geliyor umudunuzu Allah'dan kaybetmeyin

Ay maşallah ne güzel demekki benimde görme ihtimalim var. Bir yandan korku bir yandan heyecan çok zormuş gerçekten acaba değerim güzel devam ediyor mu kese var mı diye düşünmekten insan iyice stres oluyor 🤲☺️
Görürsün inşallah canım bende çok stres oldum dün bu 3 bebeğim olmasına rağmen ama gece karar verdim benim elimden birşey gelmez Rabbim verecekse onu bana önünde hiç engel durmaz vermeyeceksede pamuğa sarsam yine olmaz tribe girdim kese yok diye agrım artmışdo gece 2 de kalktım evi kaldırdım temizledim kendime geldim 😂 sabahda keseyim gördüm moral çok önemli inan takılma hiç gerçekden umur etmeyenler bizden daha rahat atlatıyor süreci biz stresden en keyifli hamileliği Çin işkencesi eziyet halinde dramatik atlatıyoruz süreci 🤯

Görürsün inşallah canım bende çok stres oldum dün bu 3 bebeğim olmasına rağmen ama gece karar verdim benim elimden birşey gelmez Rabbim verecekse onu bana önünde hiç engel durmaz vermeyeceksede pamuğa sarsam yine olmaz tribe girdim kese yok diye agrım artmışdo gece 2 de kalktım evi kaldırdım temizledim kendime geldim 😂 sabahda keseyim gördüm moral çok önemli inan takılma hiç gerçekden umur etmeyenler bizden daha rahat atlatıyor süreci biz stresden en keyifli hamileliği Çin işkencesi eziyet halinde dramatik atlatıyoruz süreci 🤯
Tabiki canım ama işte mucize gibi bir gebelik olunca insan ister istemez strese giriyor ama dediğin gibi Rabbime bırakmak lazım. Ben 10 yıllık evliyim 3 negatif denemem var 4.denemede pozitif görünce insan çokta inanmıyor 🤲🤲

Tabiki canım ama işte mucize gibi bir gebelik olunca insan ister istemez strese giriyor ama dediğin gibi Rabbime bırakmak lazım. Ben 10 yıllık evliyim 3 negatif denemem var 4.denemede pozitif görünce insan çokta inanmıyor 🤲🤲
Allah a hamd olsun bizleri layık görüyor emanet veriyor. Tek yapmamız gereken tedbiri alıp takdiri Allah'a bırakmak inan şuan sana diyorum ama dediğim gibi sakın boş vermiş biri asla olamıyorum hep paniğim 🤣 anneliğin verdiği his daha döllenme başlamadan başlıyır koruma endişe içgüdüsü Allah aklımızı korusun eşlerimizin sabrına bolluk versin 🤭

Selam arkadaşlar
Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar nerenize vurmanız gerektirigini dr soledimi bana söylememişti ust yan bacagima vuruyorum cok fazla agridi yanlis birsy yapmayayım

B

bılmıyorum ki cnm
Genetik test lazım
Özeller Bı ton para
Devlet yapmıyor yapsa da sonuç 3 ayı buluyor
Bnım yaşım geçiyor 😔
3 ay çabuk geçer aslında hiç yaptırmayın şüpheyle beklemek daha kötü olur sizin için d vitamini eksikliğiniz filan varmı veya troid onlarda tutunmayı engelliyor

Selam kızlar dün keseyim görememiş dik karından ve beta 3830 cıkmışdı bugün sabah Dr tekrar çagırmışdı tekrar karından baktı ve çok şükür kesemizi gördük hatta yanında bır kese olma ihtimali var gibi haftaya netleşir dedi ailede İkizdere yok 😳 hayırlısı artık bana moral olan bal anneler teşekkür ederim Allah izin ederse bu süreçte beraber ilerleyip birbirimizin mutluluğuna üzüntü olmaz inşallah ortak olup yaşayacagız yolumuz sürecimiz kolay saglıklı geçer inşallah 🥰
Ayy canım nasıl sevindim🥰 hadi inşallah benim bundan bir önce ikiz düşüğüm var benimde ailemde yok bildiğim çift yumurta ikizi demistim doktor mutlaka anne tarafında vardır nesilden nesile aktarılıyor dedi şok olmustum hatta umarım sağlıkla kucağına alırsın🤲

Şimdi kızlar size bir sorum olacak. Benim gebeliğim daha çok yeni olduğu ve bu konularda artık yarı uzman olduğum için 😅 2 güne bir kan verip canımı acıtmak istemiyorum zaten ilk ogrendim 23 2 gün sonra 68 di daha kan vermedim p.tesi vericem (yani son kanın üzerinden 4 gün sonra olmuş oluyor ) şimdi sorum şu ; evde de çok fazla testim olduğu için koyulasmayi testten takip edeyim diyorum ama sanki koyuluk hiç artmıyor hep aynı gibi geliyor sizce ters bir durum olabilir mi ? Ya da idrarın yoğunluğundan kaynaklı olabilir mi? Benim bir önceki düşüğümde hatıra kalsın diye test yapmıştım değerim 400lerdeydi onda bile tam koyu değildi acaba benim idrarimda mi bir sıkıntı var 😅 testler sırasıyla 21-22-23-24-25 Mart
Benim değer 400 dü yine de böyle kıpkırmızı çift çizgi değildi artıyordur inşallah

Lütfen pes etmeyin neden böyle düşünüyorsunuz iki kimyasal bir de ikiz düşük yaptım Mayıs anneleri grubundaydim ama olmadı şimdi buradayım herşeyde bir hayır vardır hatta benimde şuan lekelenme var bende yine acaba aynı seyler olurmu diye endişeliyim ama umuumdunuzu kaybetmeyin lütfen nasipten öte hicbirsey yok

X