2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ayyy kuzuum ne guzel de kıvrılmış yatmış Ya bizim 2017 deki grupta söylüyorlardı fasulye şeklindeyken erkek diyorlardı sanki. Birde şu serbest betahcg den anlıyorlardı . Ama unuttum gitti .

Ayyy kuzuum ne guzel de kıvrılmış yatmış Ya bizim 2017 deki grupta söylüyorlardı fasulye şeklindeyken erkek diyorlardı sanki. Birde şu serbest betahcg den anlıyorlardı . Ama unuttum gitti .
Evet gerçekten tam fasulye gibi duruyordu. bakalım zaten haftalar sonra öğreneceğiz

Buldum ınternetten kese yuvarlaksa erkek fasulye ise kız Bakalım bizim keseler nasıl olacak
E benim bebeğin kendisi fasulye kesesi ne yuvarlak ne fasulye
Bir test varmış Nifty testi. Aslında genetik test, kromozomal hastalık var mı diye bakılıyor. Tabi cinsiyet de belli oluyormuş. Ben onu yaptırmayı düşünüyorum, cinsiyeti tabiki önemsiz ama genetik tarama için önemli olduğunu düşünüyorum.
Fikri olan var mı acaba?

Biz şimdi bugün 5+3 de kalp atışını duyamadık ama doktor hareketlenme olduğunu daha duyulamayacak kadar küçük olduğunu söyledi. Benim görümce de ben 5 haftalıkken duymuştum birşey yemiyor musun ondan mı acaba diyor Normal değil mi 5 haftada duyulmaması kalp atışının

Ya ilk defa duydum bilgin varsa bizi de bılgılendırırmısın . Ne zaman yapılır nasıl yapılıyor

Yok yemıyorum canım büyümesin diye deseydin 5 . Haftada zor kalp atımı yaa 6-7 ancak gelısıyor . İnsana moral vermek lazımken

Yok yemıyorum canım büyümesin diye deseydin 5 . Haftada zor kalp atımı yaa 6-7 ancak gelısıyor . İnsana moral vermek lazımken
Hahaha çok tatlısın aklıma gelseydi de deseydim normal bu durum doktor normal dedi zaten yemekle ne ilgisi var dedim ama sinirim geçmedi tabi

Hahaha çok tatlısın aklıma gelseydi de deseydim normal bu durum doktor normal dedi zaten yemekle ne ilgisi var dedim ama sinirim geçmedi tabi
Benım annemler kardeslerım bılıyor eşimin aile tarafına bayramda gıdıcez baya büyük süpriz olacak . Allah saglıkla devam etmesını saglasında inşallah Demek ki bundan sonra az öz şeylerı paylasacaksın görümceyle

Evet bacagima yaptm felaket yakti bende gobegime yapacagim artik seker igneside oluorm onu hic hissetmiorm ama bu fena Rabbim yardimcimiz olsun aminn

Aynen öyle amin inşallah sağlıklı olsun da kafasına göre konuşsun Allahtan böyle şeyleri çok da kafaya takan bir insan değilim dalgaya alırım laf söyleneceği zaman da söylerim de gerek var mı yok işte aman biz keyfimize bakalım

Hadi bende paylaşayım :)) sağa yakın olunca ne oluyordu sola yakın olunca ne oluyordu:))

Eklentiler

• CEAB16F4-3F28-4746-BC20-21B5D3EBEBFB.jpeg
    94 KB · Görüntüleme: 59
Ya ilk defa duydum bilgin varsa bizi de bılgılendırırmısın . Ne zaman yapılır nasıl yapılıyor
Anneden alınan bir tüp kanla bakılıyormuş, ben araştırmıştım zaten. Bugün de doktorum önerdi. 10 ile 14 haftalar arası yapılıyor ve 99,9 doğruluk payı var. Kromozomal anomaliye bakıyorlar. Down sendromu, edwards sendromu, patau sendromu gibi. Her yerde bakılmıyor diye biliyorum. Ankarada bir laboratuvara gönderiliyor, ama doktor istek yapıyor tabi. Nipt ya da Nifty test diye ararsanız daha güzel bilgilere ulaşabilirsiniz

Görümceler ben de çok zayıfım diye aynı lafları yedim. Çocuğu nasıl taşıyacakmışım falan görümcem kilolu bu arada, kesin seninki de öyledir

benzer tarihlerde gebe kalmıştık diye hatırlıyorum. Sat 14 Şubat benim. Çarşamba 12 mm idi benim kesem. Her gün 1mm büyüyormuş benimde 15 olmalı. Bana da doktorum progestanı fitil şeklinde vermişti.

Görümceler ben de çok zayıfım diye aynı lafları yedim. Çocuğu nasıl taşıyacakmışım falan görümcem kilolu bu arada, kesin seninki de öyledir
Aynen kilolu canım mesela arıyor yürüyüş yapıyor oluyoruz diyor ki senin canın ne ki zayıfsın zaten. Temizlik yapıyorum sen süpürgeyi kaldıramazsın falan Sürekli aynı cümle bir daha derse ama kendimi doldurdum benim zayıf olmam sağlıksız olduğum anlamına gelmiyor kilolu olsam asıl yapamam bunları diyeceğim inşallahhh

Hadi bende paylaşayım :)) sağa yakın olunca ne oluyordu sola yakın olunca ne oluyordu:))
Sağ kız sol erkek Ayy 12. Haftadan sonra buralar şenlenecek kız mı erkek mi dıye
Yaa arastırayım bakayım . Ama yaştan ötürü bu testler bizlerde daha riskli cıkıyor . O yüzden sırf onun stresti yuzunden 2-3-4 lü testlerı bıle yaptırasım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…