2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Hayırlı olsun canım rabbim kolaylığını versin bildiğim kadarıyla belirli bir süre emzirmeye devam ediliyor

Merhaba kizlar bende gecen hafta cikan test sonucu 1600 hamileler arasina katildim. Bugun 5+0 dayim. Haftaya dra gidecegim. Benim de kasiklarimda agri ve yorgunluk mevcut.

İyi akşamlar arkadaşlar nasipse benim bebeğim de kasımda doğacak. 7 haftalık gebeyim. Doktor bana folik asit vermedi, internet taramasında birçok doktorun yazdığını gördüm. Sizlere doktorunuz folik asit başladı mi? Folik asit bebeğin beyin gelişimini etkiliyormuş, bebeğimin beyin gelişimi için geç mi kaldım diye üzülüyorum cevapları dört gözle bekleyeceğim herkese sağlıklı doğumlar

Benimde çok var
Benim 9 ay önce düşüğüm oldu 3 aylıktı ondan sonra çok uğraştım rabbim şimdi nasip etti en ufak ağrıda korkuyorum birşey olacak diye daha sağlıklı bir gebelikmi değilmi onuda bilmiyorum ama sadece gebelik testi yaptım yurt dışında yaşıyorum burada türkiyede ki gbi değil sağlık sistemi yani kan testide vermedim bekliyorum 6 veya 7. Haftada kese görmek için

Bende haziran ayinda 2 aylikken düşük yaptim. Kesesinin sekli ilk olarak normal degildi sonra kalp atisi durdu bende de su an ayni onceki gibi olur mu korkusu var haftaya dra gidecegim.

Normalde gebelik oncesi drlar baslatiyor. Ben su an icmeye devam ediyorum. Ayrica kan testiyle diger eksik vitamin vs.varsa onlarida ekliyorlar.

Bende sadece gebelik testi yaptım canım kan vermedim daha 2 ay önce kimyasal yaşadım sürekli kan vermek sitrese sokuyordu 7 haftaya kadar dr da gitmiycem sadece pazartesi için kam vericem tiroit olduğu için o zaman belki beta da bakarlar

Normalde gebelik oncesi drlar baslatiyor. Ben su an icmeye devam ediyorum. Ayrica kan testiyle diger eksik vitamin vs.varsa onlarida ekliyorlar.
Bu hafta gittiğimde kan testi isteyeceğim mutlaka, teşekkür ederim

Bende haziran ayinda 2 aylikken düşük yaptim. Kesesinin sekli ilk olarak normal degildi sonra kalp atisi durdu bende de su an ayni onceki gibi olur mu korkusu var haftaya dra gidecegim.
Allahım bir daha yaşatmasın hep ayaklarımın altına yüksek yastık koyup uzanıyorum inşallah sağlıklı bebeklerdir sağlıcakla kucağımızı alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…