2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aynen önemli olan sağlıkla doğması tabi bizimkinede arkası erkek dedi görenler yok iki kaşın arası mor pembe mont giyerken erkek mi dediler kız deyince arkası erkek dediler bakalım nasip🌸
aynen canım kısmet bakalım 2 ay sonra öğreneceğiz cinsiyetleri Allah gönlümüze göre versin :halay:

Kızlar dr dan geldim son adete göre 7+0 ultrasona göre 6+5 kalp atışı başlamış derinden de olsa duyduk geç yumurtlamıştım bi kaç gün zaten bulantı için prilam diye ilaç verdi bu zararsız dimi sormayı unuttum
Selam canım benşm de bugündü randevum sata göre 6+6 ultrasona göre 6+3 bizde duyduk kalp atışımızı çok şükür ben zaten 3 gün geç yumurtladım ovülasyon testi yaptığımdan biliyordum. Bana da Prilam verdi bu gebeler için yapılmış bir ilaç sakın çekinme dedi gece yatmadan iki tane içiyorsun mutlaka mide bulantın olduğunda değil. Mide bulantın varken içersen pek faydasını görmüyorsun.

Kizlar biraz önce doktor kontrolünden çıktım. Sata göre 8+1, ultrasona göre de 8+1 çıktı. Crl 17.11mm ve kalp atışını duyduk çok şükür. İnşallah siz de duyarsınız ❤️
Maşallah Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin sağlıkla sıhhatle inşallah 🤲🏻 darısı benim gibi bekleyenlere

Selam canım benşm de bugündü randevum sata göre 6+6 ultrasona göre 6+3 bizde duyduk kalp atışımızı çok şükür ben zaten 3 gün geç yumurtladım ovülasyon testi yaptığımdan biliyordum. Bana da Prilam verdi bu gebeler için yapılmış bir ilaç sakın çekinme dedi gece yatmadan iki tane içiyorsun mutlaka mide bulantın olduğunda değil. Mide bulantın varken içersen pek faydasını görmüyorsun.
Tamam canım Banada o şekilde 2 tane dedi biz kalp atışını dinleyemedik baya derinden geldi açtı ama 2 kere pıt pıt atıyordu onu gösterdi derinden de olsa azcık duyduk şimdilik hiçbir sorun yok bulantıda geçerse çok iyi olacak inşallah 🤲🏻

Kızlar dr dan geldim son adete göre 7+0 ultrasona göre 6+5 kalp atışı başlamış derinden de olsa duyduk geç yumurtlamıştım bi kaç gün zaten bulantı için prilam diye ilaç verdi bu zararsız dimi sormayı unuttum
Zararsız kuzum kullan rahatça gözün aydın bakalım🥰

Tamam canım Banada o şekilde 2 tane dedi biz kalp atışını dinleyemedik baya derinden geldi açtı ama 2 kere pıt pıt atıyordu onu gösterdi derinden de olsa azcık duyduk şimdilik hiçbir sorun yok bulantıda geçerse çok iyi olacak inşallah 🤲🏻
Anladım kuzum bizim de derinden geldi epey sesi son ses yaptı öyle duyduk 🤭🥲 normal dedi zaten daha küçükler.. bu kadar küçükken keseden tahmin yapan da mı varmış tatlım hahahaha bulursan beni de etiketle 😂🤭

Anladım kuzum bizim de derinden geldi epey sesi son ses yaptı öyle duyduk 🤭🥲 normal dedi zaten daha küçükler.. bu kadar küçükken keseden tahmin yapan da mı varmış tatlım hahahaha bulursan beni de etiketle 😂🤭
Evet yaptı arkadaşlar kız dediler 😍😂 tabiki bunlar işin eğlenceli kısımları ama 🥰 zaten şansımız %50 😂

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza katıldım. Benim sat 8 Şubat ancak yumurtlama takibi yapıyordum, geç yumurtlamam oldu. Tarihi 8 Mart. Peşinden hep kasık ağrısı , sürekli uyuma hali , sık wc çıkma derken 7. Günü erken gebelik testi ile öğrendim. Geçtiğimiz salı 12. Günü yani kan testi verdim betam 246.91, 2 gün sonra yani dün 14. Günü 497.40 çıktı. Ayni hastane, aynı saatte yaptırdım testi. Sizce nasıl sonucum? Daha önce bir dış gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum. İlk bebeğim olacak. Sat a göre 6+2, yumurtlamaya gore 4+2 gözüküyor. Kontrollerde bir sorun olmaz dimi? Yumurtlama tarihine gore 29 Kasım gözüküyor doğum günü 😍
Öncelikle tüm anne adaylarına sağlıklı rahat bir hamilelik geçirmesini dilerim, bebek isteyen herkese rabbim nasip etsin inşallah, hayırlısıyla kucağımıza alalım 🙏

Merhaba hanımlar, hamileliğinin ilk haftalarında ara ara kanaması ( kırmızı renkli, hafif peçeteye gelecek kadar) olanlar var mı? Ya da çevrenizden bu şekilde olan duydunuz mu, böyle olupta gebeliği sağlıklı devam eden?

Ya canım ben şimdi doktordan geldim bruaya yazayım diye okuyordum ki kendimle aynı durumda seni gördüm.benim sabahtan akıntım çok açık kahve geliyor kanama yok ama daha önce düşük yapınca çok korktum hemen doktora geldim kesenin durumunda bir sıkıntı yok şeklinde hersngi bir bozulma yok ecopirin bırak oksaparla devam edelim dedi.bizdede kan uyuşmazlığı var ve tedbir amaçlı iğne yapalım dedi bı tedirgin oldum ama sabah yaptıracağım iğneyi.senin lekelenme nasıl canım az mi
Ben sadece şu an coraspin kullanıyorum ama lekelenme artarsa bırakırız onu dedi çok az akıntıyla birlikte hafif kahverengi leke geliyordu ama tedbir amaçlı yaptırdık iğneyi bi de lekelenme için iğne yaptılar kan uyuşmazlığı olduğu için doktor riske girmeyelim dedi ilk hamileliğimde de bu haftalarda yaptırmıştık zaten

X