2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Herkese merhaba, hayirli ve saglikli bir süreç geçirmemizi diliyorum☺️ benim ilk gebeligim de Haziranda 6+1de kalp durmasi sonucu kurtajla sonlandırıldı. Simdi ise 5+3 haftalik hamileyim, bir tarafım buruk bir tarafım heyecanli, yarin doktora gideceğim güzel haber alırım inşallah.
Arianaa Arianaa
Yas 28
Sat 1 Eylül
Beklenen dogum tarihi 8 Haziran

Günaydın arkadaşlar, gebeliğin başında ayrıntılı bir kan tahlili yapılıyordu, 8-10 tüp kan alınıyormuş o kaçıncı haftada oluyordu?

Herkese merhaba, hayirli ve saglikli bir süreç geçirmemizi diliyorum☺️ benim ilk gebeligim de Haziranda 6+1de kalp durmasi sonucu kurtajla sonlandırıldı. Simdi ise 5+3 haftalik hamileyim, bir tarafım buruk bir tarafım heyecanli, yarin doktora gideceğim güzel haber alırım inşallah.
Arianaa Arianaa
Yas 28
Sat 1 Eylül
Siİnle aynıyız😇 hayırlı olsun iyi olur inşallah

Selam kızlar kahverengi akıntı sizce tehlikeli mi hamilelik belirtisi olarak sadece kasık ve bel ağrım var bu normal mi 😭

Arianaa Arianaa
Yas 28
Sat 1 Eylül
Hoşgeldin yarın eklicem listeye 😊

Günaydın arkadaşlar, gebeliğin başında ayrıntılı bir kan tahlili yapılıyordu, 8-10 tüp kan alınıyormuş o kaçıncı haftada oluyordu?
Ben ilk kanı aile hekimliğinde verdim 5 tüp aldılar detaylı bakmak için sonra kese için gidince kadın doğuma ozamanda 3 tüp birde idrar aldı eksik testleri tamamlamak için

Kanama yoksa sorunda yok kanama olursa doktora görünmek lazım onlarında bazısı zararsız yine ama Dr tayin edebilir şimdilik bir sorun yok dinlen benim çok ağrım oldu hiç bir şey değilmiş normal miş bebek büyüyor
Benim kanama yok ama ağrım olunca endişe ettim
Aslında daha önce doğum yaptım ama aradan 10 yıl geçince çoğu şeyi unuttum😊

Merhabalar ben gebeliği yeni öğrenenlerdenim henüz sadece kan testi yaptırdım ultrasona girmedim 5+5 teyim çalıştığım için anca Çarşamba gününe gidebilcem doktora ama korkuyorum da geç mi gitmiş oluyorum 5+2deyken test verdim bhcg 171 çıktı düşük bir değer mi

Benim kanama yok ama ağrım olunca endişe ettim
Aslında daha önce doğum yaptım ama aradan 10 yıl geçince çoğu şeyi unuttum😊
Bende oldum öyle gece sancıya uyandım yazdım buraya hemen bana da arkadaşlar söyledi sakin ol geçecek diye 😊 kanama yoksa risk yok

Son 1 haftadir mide bulantim, tiksintim hafif oluyordu. Ama şu iki gündür folbiol etkisi mi bilmiyorum günde iki kere yediklerimi cikardim. Suan biraktim ama hala hafif var.
Sanırım 6 ve 7 haftalarda başlıyor folik asidini birakmasaydin keşke

Sanırım 6 ve 7 haftalarda başlıyor folik asidini birakmasaydin keşke
Bugün iyiyim mesela o hapı icmedim. Sanırim biraz agir bir folik asitmis. Inan ictigimde mide bulantisindan nefes bile alamadım. Cok fena yapti. Doktora gidince degistirtecegim. Bakalim bugun normal bulantim olacak mı test edecegim. Sende var mı bulantı?

Bugün iyiyim mesela o hapı icmedim. Sanırim biraz agir bir folik asitmis. Inan ictigimde mide bulantisindan nefes bile alamadım. Cok fena yapti. Doktora gidince degistirtecegim. Bakalim bugun normal bulantim olacak mı test edecegim. Sende var mı bulantı?
Bende folidece mi ne var onu iciorum folik asit bulantım yok benim bnde ona şaşırıyorum kızımda çok bulanirdi bunda şuan birşey yok geçmiş olsun tekrar canim

Kahverengi leke gören yok mu aranızda kötü bir şey mi yaşıyorum kızlar
Kanama olabiliyor. Benim ilk gebeligimde inanilmaz kananamam olmustu ama fazlaydı. Doktora soyluyorum normal olur oyle diyordu. Iki doktora soylemistim ama sagliksizmiş. Az bir kanamaysa eger bir kac gunden sıkinti olmaz. Benim ilk gebeligimde 20 gün sürmüstü

Kızlar bilgilerini yazanları yarın eklicem tabloya merak etmeyin telefondan zor oluyor bilgisayardan iki üç günde bir güncellicem

X